IT- ja Ärianalüüsi Klubi

IT- ja Ärianalüüsi Klubi
Sinirebase 4-18, Tallinn
5030586
info@itbac.eu

https://itbac.eu/
Facebook


IT- ja Ärianalüüsi Klubi pakub IT süsteemi ja ärianalüüsi nii avalike koolitustena kui ka tellimuskoolitustena; keelteks eesti ja inglise keel.

IT- ja Ärianalüüsi Klubi pakub võimalust saada paremaks IT- ja/või ärianalüütikuks erinevate nurkade alt:


  • Alles alustavale analüütikule või juba kogenud professionaalile;
  • Tehniliste ja pehmete oskuste alal;
  • Ressursidena ja aruteludena;
  • Äri- ja IT-poolelt;
  • Erinevate olukordade jaoks – metodoloogiad, toote või spetsiaaltarkvara arendus, suur või väike projekt.

Kui sa ei leia, mida otsid, anna meile teada! Meil oleks hea meel lisada uut infot või ressursse vastavalt sinu vajadustele. Kui meie ei oska aidata, siis suuname sind sobivamasse kohta.IT- ja Ärianalüüsi Klubi eesmärk

Me nimetasime selle klubiks, sest me tahame, et see oleks koht avatud aruteludeks. IT- ja ärianalüüsi eriala on pidevas muutumises. Isegi sama riigi sees on palju erinevaid lähenemisi, rääkimata rahvusvahelisest tasandist. Alati on võimalik selle kohta rohkem õppida! Me tahame jagada oma kogemust, saada tagasisidet ja sellest õppida. Nii saame pakkuda abistavaid ressursse ja kogukonda kõigile IT- ja ärianalüütikutele!


Seda klubi luues jõudsime küsimuseni, mis on IT- ja ärianalüüs? Analüüs on üldine sõna: keemiline analüüs, psühhoanalüüs, politiika- ja turuanalüütikud… Me oleme kindlad, et teiste analüütikute meetoditest on palju õppida. Siiski keskendume me sellel lehel IT- ja ärianalüüsile, mis on meie amet.MEIST

Me oleme IT- ja ärianalüütikud, kes on kirglikud oma ameti suhtes ja tahavad õppida ja selles paremaks saada. Sellel lehel räägime kõigest, mis on seotud IT- ja ärianalüüsiga, ja kutsume sind nendel teemadel avatud arutelule. Lihtsalt lisa kommentaar mõnele meie artiklile või saada meile kiri!

Koolitusi ei leitud

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte