ART Konverentsitehnika OÜ

ART Konverentsitehni
Firma:
ART Konverentsitehnika OÜ
Telefon:
+372 53 489 156; +372 50 88 793; +372 50 10 403
E-post:
info@artko.ee
Koduleht:
www.artko.ee


Tihti on ürituse paremaks õnnestumiseks vajalik kasutada esitlustehnikat. Pakume erinevat esitlustehnikat pabertahvlist multimeediaprojektorini.  TEIE RENDIPARTNER EESTIS

ART Konverentsitehnika OÜ tegutseb Tallinnas alates 1995. aastast. Meie põhi­tegevus­alaks on ürituste teenindamine sünkroon­tõlke­tehnika, audio- ja esitlus­tehnikaga. Pakume sobivat tehnilist lahendust mitme­suguste sündmuste nagu konverentsid, seminarid, koolitused, esitlused, suvepäevad, juubelid, sünnipäevad, esinemised jms läbiviimiseks. Omame pika­ajalist kogemust koostööst Euroopa Liidu tõlkide ja seminaride korraldajatega. Vajadusel aitame konverentsi­saalide sisustamisel sobiva tehnikaga, jagame kogemusi sünkroontõlke ruumide tehniliste normide osas. Teenust pakume kogu Eestis ja vajadusel ka välisriikides. Meie klientideks on peamiselt avaliku sektori asutused ja äriettevõtted.
 
 
Samas teeme meeleldi koostööd väiksemate ja suuremate koolidega, et aidata kaasa tähtsate sündmuste ning koosolekute kordaminekule.
 
Omame kogemust koostööst Euroopa Liidu tõlkidega.
Aitame konverentsisaalide sisustamisel tehnikaga, jagame kogemusi sünkroontõlke ruumide tehniliste normide osas 
 
Tehniline teenindamine sünkroontõlkeaparatuuriga. 
Sünkroontõlge aitab kuulajal aru saada esinejast, kes esineb kuulajale võõrkeeles. Sünkroontõlge aitab ka kokku hoida aega. Esineja ei pea ootama, kuni tõlk tõlgib öeldut ja tõlk ei pea ootama kuni esineja jutus pausi teeb. Tehnika võimaldab samaaegset tõlget mitmesse keelde. Täpselt nii mitmesse keelde kui konkreetse ürituse puhul on tarvis. On oluline teada, et meie tehnika sobib igasse saali. See tähendab, et korraldaja ei pea enam otsima saale, mis oleks tehniliselt varustatud ürituse jaoks vajaliku tehnikaga. Valige endale lihtsalt meelepärane koht, andke see meile teada ja me tagame konverentsi/seminari kvaliteetse tehnilise teenindamise. 
 
Konverentsil/seminaril tõlkivad tõlgid peaksid nägema esinejaid ja ka kuulajaid. Juhul, kui sellist ruumi ei ole Teie poolt valitud saalis, siis pakume teisaldatavaid tõlgikabiine. Teisaldatavaid tõlgikabiine on meil kahes mõõdus: kahele tõlgile või kolmele tõlgile.
 
Sosintõlke / giidikomplekt. Komplekti saab kasutada sosintõlke puhul ja samuti kohas, kus taustamüra tõttu on raske kuulajatele rääkida. Komplekt on kuni 20-le kuulajale.
 
 
Tõlgikabiinid
Meilt on võimalik tellida :
Tõlgikabiinid mõõtudega 1,6m x 1,6m x 2,0m 
Tõlgikabiinid mõõtudega 2,4m x 1,6m x 2,0m 
Igas kabiinis on laud, laualambid ja ventilatsioon.
 
Diskussioonitehnika
Diskussioonitehnika ehk ümarlauatehnika on võimalik paigaldada saali kus on ümarlaud, samuti klassistiilis saali.
See tehnika on vajalik kui on oodata diskussiooni ja vestlust on vaja lindistada või diskussioon peab jõudma tõlkideni. 
 
Helitehnika
  • Helipulte
  • Kõlareid
  • Mikrofone
  • Raadiomikrofone
Esitlustehnika
  • Multimeediaprojektoreid
  • Projektori ekraane
  • LCD Ekraane
  • Kaameraid
 
Loomulikult aitab Teid ürituse läbiviimisel meie tehnik, kes jälgib, et kogu tehnika töötaks korralikult.
Meie tehnikut on võimalik tellida ka ilma tehnikata, Teie tehnika järelvalveks.

  
  
  
  

 
Esitlustehnika  Esitlustehnika müük  Esitlustehnika rentimine  Projektorid  Sünkroontõlketehnika  Tõlketehnika  Tõlketehnika rent  Helitehnika  Helitehnika rent  Konverentsitehnika müük  Konverentsitehnika rent  Giiditehnika müük ja rent  Sosintõlketehnika rent ja müük  Ümarlauatehnika  Tõlgikabiinid  Mikrofonid  Seinaekraanid  Ekraanid  Audio-videotehnika  Valgustustehnika  Multimeedia  ART Konverentsitehnika