Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus Tallinna Tehnikaülikoolis Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory

Põhja-Ameerika üli
Firma:
Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus Tallinna Tehnikaülikoolis Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory
Telefon:
620 3546, 620 3543
Koduleht:
www.taltech.ee/eac


Nõustamine õppimis- ja stipendiumivõimaluste kohta USA-s, Kanadas jm maailmas. TOEFL, SAT, ACT, GRE, GMAT, LSAT jt testide info ja läbiviimine. Testiõpikute müük ja ettevalmistuskursused.

Rahvusvaheline keeletõend Institutional TOEFL l (TOEFL ITP testide läbiviimine gruppidele asutustes ja koolides).

Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus alustas oma tegevust Tallinna Tehnikaülikooli juures aprillis 1993 ja ta kuulub koos 470 teabekeskusega kogu maailmas USA ametlike haridusinfo keskuste võrgustikku. Nende aastate jooksul on meid külastanud üle 50 000 inimese, oleme läbi viinud 12000 TOEFL testi ja selle aja jooksul on USA-s õppinud üle 700 eestlase. Meie prioriteediks on jätkuvalt usaldusväärse teabe pakkumine ja kaasaaitamine konkurentsivõimeliste valikute tegemisele õppimisvõimaluste hulgas välismaal.


Õppima USAsse! 

Õppimine välismaal pakub unikaalseid kogemusi, võimalusi ja väljakutseid. Kõigist võimalikest välismaal õppimise sihtkohtadest on USA üks populaarsemaid valikuid. Igal aastal kandideerib USA ülikoolidesse mitusada tuhat tudengikandidaati välisriikidest, sealhulgas Eestist.

USAsse õppimaminekuks tuleks tegutsema hakata aasta-poolteist enne õpingute alustamist. Ülikoolide ja sisseastumistingimuste kohta saad informatsiooni Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskusest. Ära karda küsida, kui miski arusaamatuks jääb. Tegemist on Sinu tulevikuga ja teabekeskus aitab Sind hea meelega. Loe lisa
 

Rahvusvahelised testid

Üheks standardiks, millega USA ülikoolides mõõdetakse ülikooli kandideerijate akadeemilist tugevust ja välismaalastest üliõpilaste puhul ka inglise keele oskust, on erinevad sisseastumistestid – international standardized tests. Need testid võimaldavad USA ülikoolide vastuvõtuosakondadel näha kandidaatide akadeemilist ja keelelist taset ning võrrelda seda ülikooli akadeemiliste ootustega.
 

Testid annavad vastuse üsna mitmele küsimusele:

 • kuidas on tulevane üliõpilane esimeseks ülikooliaastaks valmistunud
 • mis on tema akadeemilised tugevused ja nõrkused
 • milline on üliõpilaskandidaadi inglise keele tase ja kas ta saab aru inglisekeelsetest loengutest
 • kas üliõpilane on võimeline kirjutama ja läbi viima uurimistööd inglise keeles.
 • Üldiselt võib standardiseeritud testid jagada kaheks:
 • inglise keele testid (TOEFL, TOEIC, TOEFL ITP)
 • akadeemilise taseme testid (SAT, GRE, GMAT)Teabekeskuses on raamatukogu ja andmebaasid, millest kõik huvilised leiavad järgmist informatsiooni:

 • USA jt maade haridussüsteemid;
 • õppimisvõimalused kõigil erialadel ja tasemetel (undergraduate, graduate, post-doctoral);
 • akrediteererimine;
 • sisseastumistingimused , protseduurid ja hinnad;
 • õpingute finantseerimisvõimalused, stipendiumid, sponsoreeritud programmid;
 • maailma ülikoolide kontaktandmed
 • standardiseeritud testid TOEFL , SAT , GRE , GMAT , LSAT, 
 • testide korraldamine Eestis
 • õppimisvõimalused lühikursustel, suve- ja keeltekoolides


Järgmised teenused ja informatsioon on tasuta kättesaadavad kõigile huvilistele teabekeskuses kohapeal:

 • esmane nõustamine, temaatilised loengud ja konsultatsioonid
 • tutvumine teatmekoguga (raamatud USA hariduse, akrediteerimise jmt kohta ülikoole jt teadusasutusi tutvustavad kataloogid; fondide ja stipendiumide kataloogid ja andmebaasid; raamatud sisseastumisesseede ja stipendiumitaotluste kirjutamise kohta; www info, ja palju muud)
 • TOEFL, SAT, GRE ja GMAT testide info- ja registreerimisbuklettide levitamine, näidistestidega tutvumine teabekeskuses kohapeal
 • pre-departure orientation program ja info kõigile, kes on USA ülikoolidesse vastu võetud
 • osalemine teabekeskuse infolistis

Loe lähemalt

Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Inglise keel  Keeleeksamid  Keelekursused  Keelepraktika välismaal  Keeletestid  Keeleõpe  Keeleõpe välismaal  Raamatute müük  Võõrkeelne kirjandus  Õppekirjandus  Õppimine välismaal  Ärikeeleõpe  Raamatukogud  GRE  GMAT  Õppekirjandus, Käsiraamatud  Karjäärinõustamine  Ümarlauatehnika  USA-Ülikoolid  Konsultatsioonid  Haridusalased konsultatsioonid  Inglise keele eksamid  Nõustamine  TOEFL  Võõrkeeled  Keeleõppe kirjandus  Inglise keele õppematerjalid  Grammatikad  Erialaraamatukogud  TOEIC  Koolitused ja kursused noortele  Põhja-Ameerika Ülikoolide Teabekeskus TTÜ  LSAT  SAT  TTÜ Põhja-Ameerika Ülikoolide Teabekeskus  Põhja-Ameerika ülikoolide teabekeskus Tallinna Tehnikaülikoolis Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory 

KOOLITUSKALENDER

TOEFL IBT® ETTEVALMISTUSKURSUS

2020-10-01

01. oktoobrist kuni 26. novembrini spetsiaalselt TOEFL testi edukaks läbimiseks loodud kursus TalTech Mektorys Raja 15. Kursusel võetakse põhjalikult läbi kõik TOEFL iBT testi osad: lugemine kuulamine kõnelemine kirjutamine ning treenitakse vastavaid keeleoskusi. Tutvustatakse erinevate tüüpülesannete lahendamise strateegiaid ja harjutatakse küsimustele vastamist aja peale. Tehakse selgeks testi esseede kirjutamise põhimõtted, arendatakse akadeemilise inglise keele sõnavara ning suutlikkust kombineerida inglise keele oskusi integreeritud ülesannetes. Testid kursuse alguses ja lõpus arengu hindamiseks.

Hind: 252.00 €
Kestus: 01.10- 26.11. 2020
Koht: TalTech Mektory, Raja tn15, Tallinn

Telefon: 620 3543