Kadaka Konverentsid

Kadaka Konverentsid
Firma:
Kadaka Konverentsid
Telefon:
+372 56 917 397
 
 
 
Tervist ei saa osta, küll aga hoida! 
Kadaka Konverentsid alustas koolitussarjaga “Tervise teerajad” sügisel 2020.  
  
Sari on ellu kutsutud,   et anda huvilistele võimalus läheneda tervisele erinevatest vaatenurkadest ja leida erinevate alade spetsialistide juhendamisel oma tõde tervislikust eluviisist. Seminarid, loengud ja töötoad toimuvad eesti keeles, kestavad 1,5-3 tundi ja on jälgitavad ka veebis.
  
Tule kuula oma ala parimaid ning saa häid soovitusi ja praktilisi nõuandeid!
  
Sari toimub koostöös Eesti Massööride Liiduga.
 
 
 
 
Kadaka Konverentsid on uus konverentsikeskus modernses ärihoones Kristiine ja Mustamäe piiril. Kadaka Konverentsikeskuse avarad ja valgusküllased ruumid on sobivad erinevatele üritustele: konverentsid, koolitused, seminarid, töötoad jpm. Kompleksis on 4 saali: KUU (50 m2), MARSS (100 m2), VEENUS (100 m2), PÄIKE (100 m2). Kõik saalid on eraldatud helikindlate lükandseintega ning vajadusel kiiresti ühendatavad.

Kõikides ruumides on loomulik päevavalgus, sisseehitatud veevarustus ning kaasaegne kliimaseade. Standardvarustusse kuulub esitlustehnika (55’’ või 86’’ digiekraan), pabertahvel ning kogu kompleksi kattev  wifi  leviala. Muud tehnilised lahendused ettetellimisel.

Väikseim renditavatest saalidest on kompleksist eraldiseisev  NEPTUUN  (17 m2), mis mahutab kuni 10 inimest ja  sobib väiksemate koolituste või nõupidamiste jaoks.
 
Erivarustusena tervise, ilu ja teiste eriiseloomuga ürituste tarbeks on meil massaaži-ja teraapialauad ning Airex matid.

 

 
 
 
   

 
 
Kadaka Konverentsikeskus  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Ilu- ja tervisekursused  Tervise teerajad  Kuidas muuta harjumusi?  Mõtte jõud  Eneseareng  Tervislik toitumine  Toitumine ja tervis  Toitumise seitse kuldreeglit  Ajurveeda  Keha puhastamine  Konstellatsioonid  Selja tervis  Tervis  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Seminariruumid  Ruumid  Koolitusruumid  Ruumid koolitusteks  U- kujuline  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  Ekraanid  Seinaekraanid  WIFI  Arvuti laenutamine  Parkimine  Inva ligipääs  TV ja Video  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  Ruumid Tallinnas 

KOOLITUSKALENDER

ЭЛЕНА КРАУЗЕ- Логопедический массаж в комплексной работе по преодолению задержки речевого развития

2021-04-17

 

Hind: 35.00 €
Kestus: kell 09:00 - 11:15
Koht: Veebipõhine õpe

Telefon: +372 56 685 919