Ateena Koolituskeskus OÜ

Ateena Koolituskesku
Firma:
Ateena Koolituskeskus OÜ
Telefon:
+372 51 969 040
 
Ateena on koolituskeskus, mis toob kokku disaini, juhtimise, sotsiaali ja indiviidi. Meie eesmärgiks on luua moodne õppekeskkond ja ühendada see loominguliste õppelahendustega Emajõe ääres Tartu südames. Me pakume nii lühikursuseid, kui ka pikaajalisi intensiivseid kursuseid, mille keskmes on  õppija.


RUUMID TARTU KESKLINNAS

Ateena Koolituskeskuse ruume renditakse välja tunni ja päeva kaupa. Meie pakkumine sisaldab nii ruumide ettevalmistust kui kohvipauside tasu. Oleme abiks iga teie ürituse korraldamisel oma meeskonnaga.

Atlas koolitusruum
Atlas on töökas koolitusruum, mahutades ära 15 inimest toolide ja kirjutuslaudadega.
 
Öökull koolitusruum
Öökull koolitusruum on hubane koolitusruum, mis mahutab 12 inimest toolide ja kirjutuslaudadega.

Artemis koolitusruum
Artemis koolitusruum on meie väike ja elegantne õppeklass, mis mahutab 9 inimest toolide ja kirjutuslaudadega.
 
Gaia - virtuaalne koolitusruum
Koostöös Fööniks Konsultatsioonidega on valminud veebiseminariruum Gaia.
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Arvutiõpe ja IT  Canva  AutoCAD  Vene keel  Äriõigus vene keeles  Töö ja lepinguõigus  Klienditeenindus  Sisekliendi teeninduse koolitus  Turundus  Digioskuste arendamine algajatele  Nutifotograafia ja videode loomine telefoniga  Klienditeeninduse ABC  Canva kasutamine projektides ja ettevõtluses  Google workspace koolitus  SEO  SEO ja selle salamaailm  Kodulehe valmistamine WordPressiga  E-poed ja internetiturundus  WordPressis kodulehe ja e-poe loomine  Turundus Facebookis  Facebooki turundus ja seos teiste kanalitega  Loovkirjutamine  Loovkirjutamine ja sisuloome  Tööõigus alustavale ettevõtjale  Äriõigus  Äriõigus alustavale ettevõtjale  Raamatupidamine  MTÜ raamatupidamine ja dokumendihaldus  Google SEO ja reklaamid  Wix kodulehe koolitus  Google kasutus igapäevaelus  Raamatupidamine mikroettevõtjale baaskoolitus  WordPressi baasil kodulehe loomine  Andmetöötlus ja veebidisain  Ateena Koolituskeskus OÜ  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Seminariruumid  Ruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Ruumid Tartus  Virtuaalne koolitusruum  Grafoprojektor  Data- projektor  Ekraanid  Parkimine  Arvuti laenutamine  WIFI  Pabertahvel  Inva ligipääs  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  TV ja Video  Helitehnika rent  Helitehnika  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Vastuvõtt