Changemakers noortega tegutsejatele

Changemakers noorteg
Firma:
Changemakers noortega tegutsejatele
Telefon:
+372 5904 7365
 


TÖÖTOAD NOORTELE

Tahe anda noortele inspiratsiooni. Pakkuda neile turvalist ja mängulist õppimist. Luua neile uudseid kogemusi.
Loome vastavalt sinu noorte vajadustele töötoad, kus noored saavad õppida läbi praktika seda mida nad iga päev väljaspool kooli kasutama peavad. Olgu selleks tiimitöö, ettevõtlus või projektijuhtimine.
 
Soov pakkuda noortele inspiratsiooni, eeskuju ja mitmekesist keskkonda kaotamata sealjuures ennast ära?
Näitame sulle mis on need erinevad tööriistad, mis meil aidanud seda aastaid teha ja praktiseerime need koos läbi, et sellest oleks ka sulle maksimaalselt abi. Tõsta oma mõju järgmisele tasemele, kohe!


 
Soovid, et kooli lõpetades oleks iga su õpilane valmis julgelt vastu astuma elus ootavatele väljakutsele? Sellele, mida valikuid täis elu nõuab?
Anname e-valikaineid teemadel, mida iga noor elus vajab, kuid millele koolides vahel pööratakse vähem rõhku - rahatarkus ja edu strateegiad nii isiklikus elus kui teistega kokku puutudes.
 
 
Siit leiad kasulikke nippe ning lühikesi inspireerivaid lugusid, et saaksid paremini mõista kuidas maksimaalselt igat noort aidata ning teha vähesega rohkem.
See on sinu võimalus saada väga kokku pakitult väärt kraami, sest kõik põhineb raamatutel ning päris elu kogemustel!

 
Changemakers  Noortele  Koolitused ja kursused noortele  Ettevõtluskursused  Kuidas eluga toime tulla?  Psühholoogia  Start-up  Koolitused noortega tegutsejatele  Eneseareng 

KOOLITUSKALENDER

TELLIMUSKOOLITUS Virtuaalsündmuste tegemine

2021-04-12

HIND KOKKULEPPEL! Füüsilisest keskkonnast üleminek virtuaalsesse võib olla keeruline, hoolimata sellest kas oled seal juba koolitanud palju või alles alustamas. Koolituse käigus õpid seda, kuidas ehitada üles koolitusi ja sündmusi ka virtuaalsetes keskkondades nii, et see oleks sama inspireeriv kui päris elus. Vaatame otsa nii sellele kuidas seda teha ning mis tehnilisi vahendeid kasutada, et hoida mängulisust ja vahelduvust.

Hind: 0.00 €
Kestus:
Koht: Tallinn

Telefon: +372 5904 7365

TELLIMUSKOOLITUS Eeskujuks olemine

2021-04-12

HIND KOKKULEPPEL! Öeldakse, et lapsed ei õpi mitte seda mis ütleme, vaid mida teeme ehk vead, mida noortes näeme tulevad enamasti sellest, et oleme ise puudustega eeskujud. Läbi töötoa avastame seda, mis on oluline aitamaks noores esile tuua muutust ja kuidas see esmalt endas esile tuua. Kuidas seada visiooni ning kuidas olla iseenda parim versioon. Samuti vaatame otsa kuulamisoskustele ja sellele kuidas aidata noort läbi mentorluse.

Hind: 0.00 €
Kestus:
Koht: Tallinn

Telefon: +372 5904 7365

TELLIMUSKOOLITUS Tiimitöö ja liidrioskused

2021-04-12

HIND KOKKULEPPEL! Kuivõrd noorte arendamine on meie igaühe olulisim vastutus, siis kipub vahel jääma tagaplaanile see, et ka enda tiim on sama oluline, sest ei saa aidata teisi, kui pole ennast aidanud. Adventure mängu läbi taasavastame ka üksteist - seda, mis on meie eesmärgid ja hirmud; mis on meie suurimad saavutused ja kuidas näeme teisi. Selleks, et aidata ka teistel kasvada.

Hind: 0.00 €
Kestus:
Koht: Tallinn

Telefon: +372 5904 7365

TELLIMUSKOOLITUS Mitmekesised tööriistad ja keskkonnad

2021-04-12

HIND KOKKULEPPEL!   Noorte jaoks on koolituste puhul olulisim, et see oleks põnev. Kui aga korrast korda samu meetodeid kasutada võib igavaks minna küll. Läbi koolituse katsetame koos erinevaid tööriistu. Seda nii metoodikate poolt, nagu näiteks Kolb'i meetod. Kui ka tööriistade poole pealt, kuidas näiteks kasutada Miro keskkonda, Sli.dot või lõuendeid selleks, et noortega tehtavat mitmekesistada.

Hind: 0.00 €
Kestus:
Koht: Tallinn

Telefon: +372 5904 7365