Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Tartu Ülikooli Pär
Firma:
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž
Telefon:
445 0546
Facebook: https://www.facebook.com/parnukolledz

Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub laia valikut erialaseid ja vabahariduslikke koolitusi, mille hulgast leiab sobiva nii koolinoor kui täiskasvanud ja ka juba väärikas vanuses õppija.

Koolinoortele pakub mitmesuguseid loenguid, laagreid ja palju muud põnevat Noorte Teaduskeskus, aktiivsetele ja teadmishimulistele väärikatele (vanuses 50+)  juba 2010. aastal alustanud väärikate ülikool oma loengute ja õpitubadega.
 
Ettevõtetele ja asutustele pakume erinevaid tellimuskoolitusi, mille tugevuseks on praktika ja tipptasemel teooria seotus.   
 
Kursuste valikut laiendab võimalus osaleda täiendusõppijana ka tasemeõppe õppeainetel. Läbitud kursusi  saab arvestada tasemeõppe õppekavade täitmisel õpiväljundite poolest sobiva ainekursuse olemasolul vastavas kõrgkoolis.
 
Kursuse lõpetajatele väljastatakse Tartu Ülikooli täiendusõppe tunnistus koos hinnetelehega ning kursuste mahtu arvestatakse ainepunktides (EAP), mida õppija saab vajadusel tasemeõppesse üle kanda.
 
 
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž pakub erinevate valdkondade täienduskoolitusi. Siinset valikut täiendame jooksvalt uute ja huvitavate pakkumistega. Nimekiri sisaldab tellimuskoolitusi - küsi infot ja anna teada enda ootustest, et saaksime teha Sinu ettevõttele pakkumise. Kui Sa ei leia nimekirjast vajalikku koolitust, siis saada meile e-kiri ja me võtame ühendust. 
 
Meeldivat koostööd!
  
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Avalikud koolitused  Sisekoolitused  Stressi juhtimine  Stressijuhtimine ja läbipõlemise ennetamine  Enesejuhtimine  Brändisaadikute roll organisatsiooni maine kujundamisel  Turundus  Juhtimine  Teenuste juhtimine/ Service Management  Rehabilitatsiooni meeskonna spetsialisti täienduskoolitus  Canva  Disainikoolitused  Ärikirjavahetus inglise keeles  Kõne ja hääle treening  KEELEÕPE- araabia keel  Zentangle tehnikas joonistamine - stressi maandavad mustrid  Graafika  Graafika loovkursus  Hispaania keel  Inglise keel spaa ja heaolukeskuse personalile  Inglise keel  Kinnisvarakoolitus  Üürikoolitus  Tartu Ülikooli Pärnu kolledž 

KOOLITUSKALENDER