Griffin Koolituskeskus

Griffin Koolituskesk
Firma:
Griffin Koolituskeskus
Telefon:
Facebookwww.facebook.com/griffinkeskus

Griffin koolituskeskus on koht, mis toob kokku disaini, juhtimise, sotsiaali ja indiviidi. Meie eesmärgiks on luua moodne õpikeskkond ja ühendada see loominguliste õppelahendustega Emajõe ääres Tartu südames. Me pakume nii  lühikursuseid kui ka pikaajalisi intensiivseid kursuseid, mille keskmes on õppija. Tule täienda ennast juba täna.
 
Me pakkume ka erinevaid lühikoolitusi ja nendest võid leida: Google Suite igapäeva elus,
MTÜ raamatupidamine, turundus ja veebimaailm, fotograafia telefoniga, kuidas vabaneda hirmudest, wordpress algajatele, koduleht wix-ga autoCAD, Sketchup, Illustrator ja palju muud.
 
Õppimine on lõputu protsess, nii et jätkake õppimist ja uurige uusi võimalusi.
Keskuses on 4 seminariruumi, Lõvi, Kotkas, Pesa ja Grifo.Meie juures saate korraldada Tartu südalinnas emajõe  ääre oma ürituse. Meie juures on olemas kõik mida teie klient vajab, et tunda end keskendununa ja hubaselt. Igas toas on lauad, toolid ja ekraan. Uudse lahendusena on PESA, kus saate anda edasi oma teadmisi veebis ruumis on kõik tehnika ja lahendused, et tunneksite, nagu oleksid oma õppijatega ühes kohas. Olgu selleks siis klassiruum, universum või mütiilise Griffini pesa. Kui peate oma kursuste jaoks korraldama terve päeva, aitame teid kohvipauside ja kogu tehnilise toe pakkumisel. UUDIS! Pesa - virtuaalne seminariruumKui olete huvitatud veebitundide korraldamisest või soovite läbi viia veebiseminari, siis on Griffin Keskusel ruum just teile. Pesa virtuaalne klassiruum on meie ainulaadne virtuaalne õppeklass, mis on spetsiaalselt välja töötatud, pidades silmas korraliku virtuaalse õpikeskkonna vajadusi ja tehnilisi nõudeid. Pesa pindala on 31,7 ruutmeetrit. ja varustatud vastavate ITK lahendustega just virtuaalse tegevuse läbiviimiseks, parim osa on see, et saate kõik oma seminarid salvestada ruumi  paigaldatud kvaliteetse kaamera ja tarkvaraga. Pesal on helisüsteem on ehitatud ruumi ja esinejal on peamikrofon. Griffin Keskus pakub teile iga broneeringu tegemisel järgmisi lisasid.
 
Pakume - Pesa virtuaalne klassiruum:
  • Veeta aega meie raamatukogus või fuajees. 
  • Printimis võimalus üle interneti. 
  • Valge tahvel jalgadel koos paberi ja markeritega. 
  • virtuaal õpperuumis on kasutada  programmid, helisüsteem ja samuti ka salvestamisvõimalused. 
  • Täielik juurdepääs meie kööginurgale, et haarata tass teed või kohvi. Siit leiate kohvimasina, mikrolaineahju, nõusid ja muud vajalikku.
  • Saab hõlpsasti broneerida tunni või päeva kaupa.
  • Wifi 
 
pakkumise saamiseks klõpsake siin.
 
 
Ettevõtluskursused  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Väikeettevõtlus ja väikeettevõtte töökorraldus  Andmetöötlus ja veebidisain  Graafiline disain  Sisekujundus  Sisekujundusdisain  Mööblidisain  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Seminariruumid  Ruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Klassiruumistiil  Ruumirent  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Arvuti laenutamine  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Arvuti laenutamine  WIFI  Parkimine  Inva ligipääs  Kohvipausi teenus  Pabertahvel  Grafoprojektor  Data- projektor  Griffin Koolituskeskus  Ekraanid  TV ja Video  Ruumid Tartus  U- kujuline  Virtuaalne klassiruum