Von Stackelberg Hotel Tallinn, Easy Stay Hospitality Group OÜ

Von Stackelberg Hote
Firma:
Von Stackelberg Hotel Tallinn, Easy Stay Hospitality Group OÜ
Telefon:
+372 660 0705
 Facebookwww.facebook.com/vonStackelbergHotelTallinn
Von Stackelberg Hotel Tallinna konverentsikeskuses on kokku 2 erinevat ruumi. Suurem ruum, Tõllakuur, asub ehtsas vanas renoveeritud tallis. Tõllakuur pakub vaheldust tavapärasele valikule, siin on kohti kuni 120 inimesele.
 
Teine väiksem ruum on ideaalne grupitööde, koosolekute ja koolituste jaoks – ruum mahutab kuni 20 inimest teatristiilis. Lisaks pakume laia valikuga kohvipause, maitsvaid grupilõunaid ja rikkalikke õhtusööke.


Tõllakuur on hotelli konverentsikeskuse suurim multifunktsionaalne saal, mis asub von Stackelbergide linnamaja ümberehitatud vana hobusetalli asemel. Saali teevad eriliseks vanad paekiviseinad, kõrged puittaladega laed, suured aknad ja klaasist lükanduks, kust pääseb ruumi rohkelt loomulikku päevavalgust. Lükanduksed avanevad hotelli elegantsele siseõule, mida saab samuti ürituste korraldamisel kasutada. Tõllakuuri saalis on põrandaküte, WiFi, sissepääs ratastooliga inimestele ja kõrgtasemel konverentsitehnika. Ruumi mahub maksimaalselt 120 inimest.

  
 

Esimesel korrusel asuv valgusküllane ruum mahutab kuni 20 osalejat teatristiilis. Alexandrine seminariruumi on võimalik rentida nii eraldi kui ka kombineerides Tõllakuuriga, mis annab lisavõimaluse grupitöödeks. Lisaks pakume menüüvalikut, kust leiab enda sündmuse jaoks sobiva. Toitu saab serveerida saalis sees, hotelli restoranis või siis väljas päikselises siseõues. Samuti sobib Alexandrine seminariruum privaatseteks ärilõunateks või õhtusöökideks kuni 10 osavõtjale.
 
The von Stackelberg Hotel Tallinn  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  Inva ligipääs  WIFI  Parkimine  Majutus  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  TV ja Video  SPA  Meelelahutus  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Vastuvõtt  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Ekraanid  Arvuti laenutamine  Easy Stay Hospitality Group OÜ/ Centennial Hospitality OÜ