Veer Konverents & Seminar

Veer Konverents & Se
Firma:
Veer Konverents & Seminar
Telefon:
+372 5454 5575
Koduleht:
veer.ee
 Facebook: www.facebook.com/konverents.majutus.veer.koljunukiVeer Seminar pakub Teile 70 ruutmeetri suuruse seminariruumi kasutust. Seminariruum on varustatud esitlusteks ja üritusteks vajaliku kaasaaegse tehnikaga (3D dataprojektor koos 3,9×2,9 meetri suuruse ekraaniga, helitehnika, WiFi jm) ja mahutab kuni 40 inimest.
 
Seminarisaali lauad on liigutatavad ja võimaldavad ruumi seadistada nii teatri stiilis, klassiruumi stiilis kui ka O-Laua stiilis. O-Laua stiilis mahutab küll saal kahjuks ainult 20 külalist. Kõigidel laudadel on ka ühtlasi vooluühendus, millega on võimalik ürituse vältel seadmeid laadida.
 
Saalist on võimalik ka kogu seminari mööbel eemaldada ja kasutada seminariruumi muudeks üritusteks (pidulik õhtusöök, sünnipäev, firma üritus jne).
 
Seminariruumi kõrval asub ka meie saunakompleks, mis võimaldab Teil oma üritusi veelgi lõbusamaks muuta. Saunaga üritused on üldiselt väga populaarsed ettevõtete ürituste puhul. Saunakompleksi kuulub aurusaun, leilisaun ja puhkenurk teleriga. Nii leilisaun kui ka aurusaun mahutavad korraga maksimaalselt 8 inimest.
 
Soovi korral on võimalik pakkuda pikema ürituse puhul ka majutust kuni 8le inimesele. Toitlustust pakub Veer – Köök & Baar.
 
Info ja päringud aadressil mariliis@veer.ee ja telefonil +372 5454 5575

   
  
Veer Konverents & Seminar  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Sünnipäevaruumid  U- kujuline  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Parkimine  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  WIFI  Arvuti laenutamine  Helitehnika rent  Helitehnika  Meelelahutus  Majutus  Toitlustus ja catering  Toitlustus  Restoranid  Ekraanid  Kohvipausi teenus  TV ja Video  Inva ligipääs