Eesti Raamatupidajate Kogu MTÜ

Eesti Raamatupidajat
Firma:
Eesti Raamatupidajate Kogu MTÜ
Telefon:
(+372) 5750 3733
E-post:
koolitus@erk.ee
 Facebook: www.facebook.com/eestiraamatupidajatekogu
 Instagram: www.instagram.com/eestiraamatupidajatekogu/

ERK ühendab teavitab toetab
 
Selline on meie loosung ja need märksõnad tähistavadki ERK peamisi tegevussuundi. Neist lähtudes oleme oma tegemisi korraldanud alates 1996.-ndast aastast.
 
Kutseühendusena ühendame ja esindame oma liikmeid – raamatupidajaid, finantsjuhte, ökonomiste, ka audiitoreid - üle terve Eesti. ERK-l on praegu ligemale 700 liiget, nii füüsilisi kui juriidilisi.
 
ERK on ametlik raamatupidaja kutse andja. Esimene kutseeksam raamatupidajatele toimus kümme aastat tagasi -  27. nov. 2004.a. Selle aja jooksul on väljastatud erinevatel kutsetasemetel kokku 3871 kutsetunnistust.
 
ERK korraldab oma liikmetele aktuaalsetel teemadel regulaarselt teabepäevi, suvekoolitusi ja muid üritusi.
 
ERK väljendab raamatupidajate seisukohti riiklikel ja ühiskondlikel aruteludel ning läbirääkimistel.
 
ERK osaleb Rahandusministeeriumi poolt on algatatud arutelus arvestusala arengute teemal, mis peaks saama aluseks uue raamatupidamisseaduse väljatöötamisele.
 
ERK, Rahandusministeeriumi, Audiitorkogu ja Eesti Siseaudiitorite Ühing korraldavad ühiselt väljakuulutatud arvestusalaste uurimustööde konkurssi. Konkursi auhinnafond oli 2700 eurot, mis jaguneb parimatele autorite ja nende juhendajate vahel.


KOOLITUSED
ERK pakub kvaliteetseid, väärtustloovaid ja spetsiifilisi täiendkoolitusi. ERK koolitused toetavad raamatupidamise -ja finantsvaldkonna professionaale. Lisaks korraldame liikmetele silmaringi laiendavaid ja üldharivaid koolitusi, mis annavad jõudu vaimule ning läbi ühisürituste tugevdame sidet kolleegidega.
 
Kõik ERK lektorid on tipptegijad ja kogenud praktikud.

 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Maksukoolitus  Raamatupidamine  Raamatupidamisarvestus  Kuluarvestus  Raamatupidamise kursused  Kulude juhtimine  Pearaamatupidajate täiendusõpe  Pearaamatupidajate täiendusõpe  Soome palgaarvestus  Kontserniarvestus ja konsolideeritud aruanded  Eesti Raamatupidajate Kogu MTÜ 

KOOLITUSKALENDER

Aastalõpu pidulik teabepäev

2020-12-11

Eesti Raamatupidajate Kogu liikmete suurejooneline aastalõpu teabepäev toimub 11. detsembril Hotel L'embitu konverentsikeskuses. Eelmise aasta ürituse tagasiside oli ülipositiivne ning sel korral üritame veel ägedamat elamust pakkuda! Lavale astuvad Aule Kindsigo, kes annab ülevaate 2020-2021. aasta olulisematest maksumuudatustest ja SEB Panga majandusanalüütik Peeter Koppel, kes lahkab majandusteemasid ja laseb mõnest mullist õhu välja. MAKSUMUS: Hind ERK liikmele 89€+km Hind mitteliikmele 109€+km

Hind: 89.00 €
Kestus: 2,5 akadeemilist tundi
Koht: L` Embitu konverentsikeskuses Lembitu 12, Tallinn

Telefon: (+372) 5750 3733

FIE raamatupidamine - päev täis praktikat! (8ak)

2020-12-16

Koolitus on mõeldud füüsilisele isikule, kes tegeleb ettevõtlusega ja korraldab ise oma raamatupidamisarvestust. Koolitusel teeme selgeks füüsilisest isikust ettevõtja raamatupidamisarvestuse erisuse ning milliseid kulusid ja tulusid raamatupidamises kajastada. Arutame kuidas määrata osaliste kulutuste proportsioone ning mida need osalised kulud kaasa tuua võivad. Mida peab maksuarvestuses raamatupidamises kirjendama ja mida mitte? Millised on nn uued tuuled seoses FIE-ga? Soodushind kuni 02.detsembrini 2020 ERK liikmele 109€+km Alates 03.detsembrist 119€+km. Hind mitteliikmele 125€+km

Hind: 109.00 €
Kestus: 16.-17.detsember
Koht: ERK zoom

Telefon: (+372) 5750 3733