E-kursus

E-kursus; Softekon E
Firma:
E-kursus
Telefon:
555 12 609
E-post:
info@ekursus.ee
Koduleht:
www.ekursus.ee
Pakume koolitusi 24/7 ja oleme Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

 
Täiskasvanuhariduse majandustegevusteade nr 214207
 
Oma koolituste õppekavade koostamisel oleme lähtunud Täiskasvanute koolituse seadusest ja täienduskoolituse standardist. Meie koolituste õppekavad on avalikustatud iga koolituse tutvustuse juures.
 
Õppekavade koostamisel lähtutakse konkreetse sihtgrupi vajadustest ning eesmärgiks on aidata sihtgrupil saavutada parimal võimalikul moel püstitatud õppeeesmärgid ning seatud õpiväljundid. Õppekavade koostamisel kaasatakse lisaks koolitusspetsialistidele ka õppijad ja tööandjad.
 
Õppekavad vaadatakse regulaarselt üle ja ajakohastatakse, et tagada vastavus õigusaktides kehtestatud nõuetele, koolitusteemade mahtude ja koolitusmaterjalide sobivus ning sihtgrupi vajadus.
 
Kõik meie kursused on internetipõhised, st kuhugi ei pea tulema ja õppida saab igal pool, kus on internetiühendus (ka väljaspool Eestit). 
 
Kui tekib küsimusi kursusele registreerumisel, loe korduma kippuvad küsimused või kirjuta info@ekursus.ee
 
Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

 
 
Kursuse kirjelduse lugemiseks kliki kursuse nimel!


VEEBIPÕHISED KURSUSED 


               
 
E-õpe  E-õppe keskkond  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Juhiabi koolitus  Ettevõtluskursused  e- kursused  Toiduhügieeni koolitus  Toiduhügieeni koolitus toidukäitlejale  Toiduhügieen  Toiduhügieenikoolitus  Toiduhügieen e- kursus  Курсы по гигиене питания  Raamatupidamine  Raamatupidamise algõpe  Raamatupidamise kursused  Raamatupidamis täiendõpe  Raamatupidaja koolitused  Raamatupidamise E-kursus aastaringselt  Ettevõtluskursused  Äri- ja ettevõtlusalased koolitused  Väikeettevõtlus  Väikeettevõtlus ja väikeettevõtte töökorraldus  Ettevõtluskoolitus ja e-turundus  Ettevõtluse baaskoolitus e- kursus  Ettevõtluse baaskursus  Töötervishoiu-ja tööohutusealased koolitused  Töötervishoiu-ja tööohutusealased koolitused e- kursus  Tööohutus  Sekretäride koolitus  Sekretäri kursused  Sekretäri täiendõpe  Sekretäri baaskursus e- kursus  Projektikirjutamise koolitus  Projektikirjutamise kursus e- kursus  Juhiabi koolitus  Juhiabi e- kursus  Personalijuhtimine e-kursus  Personalijuhtimine  Internetipõhine ettevõtlus  364-tunnine ettevõtluskoolitus  Softekon OÜ