Rannahotell

Rannahotell
Firma:
Rannahotell
Telefon:
(+372) 4444444
Koduleht:
www.rannahotell.ee
Facebookwww.facebook.com/Rannahotell
Instagram: www.instagram.com/rannahotellRannahotell pakub võimaluse pidada erinevaid sündmusi alustades pulmadest kuni konverentsideni välja.
Hotelli plussiks on paindlikkus, sest nii ruumid kui ka tehnika on planeeritud nii, et väikese vaevaga on võimalik muuta ruumi ilmet ja funktsiooni. Konverentsi valmidusega ruume on hotellis kokku viis.
Rannahotelli geograafiline asukoht loob suurepärase eelise näiteks Läti partneritega kohtumiseks – Tallinnast ja Riiast on ju peaaegu sama pikk maa sõita!
 
Kohapeal on olemas dataprojektorid, ekraanid, pabertahvlid, kirjutusplokid ja kirjutusvahendid. Lisaks tasuta WiFi. Saame olla abiks ka siis kui soovite Rannahotellis korraldada sündmust, kus võib vaja minna lisa valgus ja/või helitehnikat.
 
 
Meil on ette valmistatud nii grupimenüüd kui ka erinevad kohvipausid. Kui soovite, et teie laual oleks midagi muud kui menüüs on pakutud, võtke kindlasti meiega ühendust ja leiame koos lahenduse.
 
Majutus
Hotellis on 55 tuba, valikust leiate ka peretoad ja avarad sviidid. Kahest eriti eksklusiivsest sviidist avaneb panoraamvaade Pärnu lahele. 


Rannahotelli restorani peakokad Sören Mäesalu ja Mait Lohu peavad lugu kohalikest toiduvalmistamisviisidest ja lapsepõlvemaitsete taasleidmisest. Pühendunult, uudishimulikult ja hoolsalt. Rannahotelli restoran on Põhjamaade restoranide teejuht White Guide hinnangul  Eesti 13. restoran ja Pärnu 1. restoran. Rannahotelli buffet-hommikusöögid on hinnatud küllusliku valiku, vahuveini ja võrratu kohvi poolest. Rannahotelli restoran pakub maitsvat à la carte menüüd nädavalavahetusel ja argipäeva õhtutel.


 
 
  
 
 
  
Rannahotell  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 200 inimest  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Koolitusruumid  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Bankett  Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  Parkimine  Arvuti laenutamine  WIFI  Inva ligipääs  SPA  Majutus  Majutuskohad  Toitlustus ja catering  Toitlustus  Kohvipausi teenus  Meelelahutus  Helitehnika  Helitehnika rent  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil