ETEL koolituskeskus

 ETEL koolituskeskus
Firma:
ETEL koolituskeskus
Telefon:
+372 6 641 642; +372 5647 6055
Facebook: www.facebook.com/turvaettevoteteliit

Eesti Turvaettevõtete Liit (edaspidi ETEL) on loodud juhtivate turvaettevõtete poolt eesmärgiga koondada võimalikult laia turvalisuse tagamisel tegutsevat ettevõtete ringi ning esindada oma liikmete ühishuve suhetes riigi- ja kohaliku võimu asutuste ning teiste institutsioonidega. Oluliseks tegevusvaldkonnaks on koostöö arendamine ühiskonna turvalisust puudutavates küsimustes. 2017. aastal loodud ETEL koolituskeskus (tegevusluba nr 1.1-3/18/21) annab turvavaldkonna töötajatele ja samuti kõigile teistele huvilistele võimaluse enda professionaalseks arendamiseks. ETEL koolituskeskuses pakutakse põhi- ja täiendõpet nii turvatöötajatele ja turvajuhtidele, kui ka erinevatel tasemetel tehnikutele ja tehniliste süsteemide projekteerijatele. Meie koolitajad omavad pikaajalist kogemust turvateenistuse ja turvasüsteemide valdkonnas ning on oma ala tõelised eksperdid. Lisaks koolitamisele osalevad nad kutsetaotlejate eksamineerimisel ja panustavad Eesti standardimisesse.
 
 
Lisaks turvaettevõtetele meie klientide hulka kuuluvad: Riigi Kinnisvara AS, Päästeamet, If P&C Insurance, MTÜ Selts Eesti Vetelpääse, Tartu Kutsehariduskeskus, Tallinna Linnatranspordi AS, Merko Ehitus Eesti AS, Ida-Viru Keskhaigla SA, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla, AS Eesti Energia, AS Tallinna Lennujaam.
 
OÜ ETEL koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 

Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Nõupidamisruumid  Seminariruumid  Toitlustus  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Suhtlemine  Seinaekraanid  Ekraanid  WIFI  Tööohutus  U- kujuline  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Turvalisus  Standardite koolitused  Vägivallata suhtlemine  Ruumid Tallinnas  Koolitused Tallinnas  Turvakoolitused  Turvajuhi põhiõpe  Turvajuhi täienduskoolitus  TURVASÜSTEEMIDE TEHNIK  TURVATÖÖTAJA  TURVASÜSTEEMIDE PROJEKTEERIJA  TURVASÜSTEEMIDE VASTUTAV SPETSIALIST  GAASKUSTUTUSSÜSTEEMIDEST TURVASÜSTEEMIDE TEHNIKUTELE  TURVARAKENDUSTES KASUTATAVAD VIDEOVALVESÜSTEEMID  Eesti Turvaettevõtete Liidu Koolituskeskus  ETEL koolituskeskus  Turvajuht