ETEL koolituskeskus

 ETEL koolituskeskus
Firma:
ETEL koolituskeskus
Telefon:
+372 6 641 642; +372 5647 6055
Facebook: www.facebook.com/turvaettevoteteliit

Eesti Turvaettevõtete Liit (edaspidi ETEL) on loodud juhtivate turvaettevõtete poolt eesmärgiga koondada võimalikult laia turvalisuse tagamisel tegutsevat ettevõtete ringi ning esindada oma liikmete ühishuve suhetes riigi- ja kohaliku võimu asutuste ning teiste institutsioonidega. Oluliseks tegevusvaldkonnaks on koostöö arendamine ühiskonna turvalisust puudutavates küsimustes. 2017. aastal loodud ETEL koolituskeskus (tegevusluba nr 1.1-3/18/21) annab turvavaldkonna töötajatele ja samuti kõigile teistele huvilistele võimaluse enda professionaalseks arendamiseks. ETEL koolituskeskuses pakutakse põhi- ja täiendõpet nii turvatöötajatele ja turvajuhtidele, kui ka erinevatel tasemetel tehnikutele ja tehniliste süsteemide projekteerijatele. Meie koolitajad omavad pikaajalist kogemust turvateenistuse ja turvasüsteemide valdkonnas ning on oma ala tõelised eksperdid. Lisaks koolitamisele osalevad nad kutsetaotlejate eksamineerimisel ja panustavad Eesti standardimisesse.
 
 
Lisaks turvaettevõtetele meie klientide hulka kuuluvad: Riigi Kinnisvara AS, Päästeamet, If P&C Insurance, MTÜ Selts Eesti Vetelpääse, Tartu Kutsehariduskeskus, Tallinna Linnatranspordi AS, Merko Ehitus Eesti AS, Ida-Viru Keskhaigla SA, SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla, AS Eesti Energia, AS Tallinna Lennujaam.
 
OÜ ETEL koolituskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. 

TURVASÜSTEEMIDE TEHNIK  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Turvalisus  TURVATÖÖTAJA  TURVASÜSTEEMIDE VASTUTAV SPETSIALIST  Turvakoolitused  GAASKUSTUTUSSÜSTEEMIDEST TURVASÜSTEEMIDE TEHNIKUTELE  Tööohutus  Suhtlemine  Vägivallata suhtlemine  TURVARAKENDUSTES KASUTATAVAD VIDEOVALVESÜSTEEMID  Eesti Turvaettevõtete Liidu Koolituskeskus  ETEL koolituskeskus  Turvajuht  Turvajuhi põhiõpe  Turvajuhi täienduskoolitus  TURVASÜSTEEMIDE PROJEKTEERIJA  Standardite koolitused  Nõupidamisruumid  Seminariruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Seminaristiil  Diplomaadistiil  Klassiruumistiil  U- kujuline  Arvuti laenutamine  WIFI  Grafoprojektor  Data- projektor  Parkimine  Pabertahvel  Ekraanid  Seinaekraanid  TV ja Video  Kohvipausi teenus  Toitlustus  Ruumid Tallinnas  Koolitused Tallinnas 

KOOLITUSKALENDER

INFOPÄEV - KOHALIKU OMAVALITSUSE ROLL VEEOHUTUSE TAGAMISEL

2020-09-22

Eesti Turvaettevõtete Liit koostöös MTÜ-ga Selts Eesti Vetelpääste korraldab infopäeva „Kohaliku omavalitsuse roll veeohutuse tagamisel“. Infopäeva eesmärgiks on anda veeohutuse alaseid sisendeid KOV töötajatele, kelle tööülesandeks on: avalike randade avamine ja haldamine; veekogude ääres ohutu keskkonna eest vastutamine; veekogudel läbiviidavate ürituste lubamise kooskõlastamine jne. 

Hind: 0.00 €
Kestus: 10:00 - 16:00
Koht: Endla Ärimaja, Endla 16, Tallinn

Telefon: 5647 6055