SMARTFUL Growth

SMARTFUL Growth
Firma:
SMARTFUL Growth
Aadress:
Telefon:
+372 55617100
Koduleht:
 LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/30134264 
MEIST

SMARTFUL Growth on koolitus- ja konsultatsioonifirma, mis sai alguse soovist kasutada oma teadmisi ja oskusi selleks, et aidata inimestel leida ja realiseerida oma potentsiaal ning jõuda iseenda parima versioonini. Meie soov on olla oma klientidele pikaajaline koostööpartner. 
 
 
MIKS VALIDA OMA PARTNERIKS JUST MEID? 
 
 • Oleme paindlikud ja viime koolitusi läbi kogu Eestis või soovi korral ka väljaspool Eestit.
 • Pakume täisväärtuslikku koolituselamust. Mõtleme kastist välja nii koolituse asukoha kui ka sisu osas.
 • Meil on koolitamise, psühholoogia, personalijuhtimise ja ärijuhtimise kompetentsid, mis on omandatud kombineerituna akadeemilisest haridusest ning praktilisest töökogemusest.
 • Meie koolitused baseeruvad rahvusvaheliselt tunnustatud meetoditel ja mudelitel ning omame rahvusvahelist sertifikaati, mis kinnitab meie professionaalsust neid korrektselt kasutada.
 

KOOLITUSTE TEEMAD
 • Efektiivne meeskonnatöö ja üksteise mõistmine tiimis
 • Sisekommunikatsioon ja suhtlemisoskuste arendamine – suhtlustreeningud
 • Käitumisstiilide mõistmine ja oma käitumise kohandamine vastavalt olukorrale
 • Personaalne müük tuginedes oma kliendi tundmisele
 • Vaimne tervis töökohal
 • Motiveerivad arenguvestlused
 • Konstruktiivne tagasiside, mis aitab areneda
 
PERSONALIJUHTIMISE KONSULTATSIOONI TEEMAD:
 • Personalijuhtimise (HR) protsesside audit ja parendamine
 • Koolitused ja töötajate arendamine
 • Tööandja bränd
 • Töökeskkond ja tööohutus
 • Vaimne tervis töökohal
 
Kui vajad abi just mõne eelnevalt nimetatud teemaga, siis võta julgelt ühendust:
 
Aitame Sul leida parima lahenduse!
 
SMARTFUL Growth  Helen Pärli  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Tellimuskoolitused  Meeskonnatöö  Meeskonnatöö arendamine  Efektiivne meeskonnatöö ja üksteise mõistmine tiimis  Sisekommunikatsioon ja suhtlemisoskuste arendamine – suhtlustreeningud  Sisekommunikatsiooni väljakutsed - ühes rütmis hingav organisatsioon  Suhtlemiskoolitus  Suhtlemine  Ametialane suhtlemine  Efektiivsed suhtlemisoskused  Käitumisstiilide mõistmine ja oma käitumise kohandamine vastavalt olukorrale  Personaalne müük tuginedes oma kliendi tundmisele  Müügikoolitused  Müügiprotsess  Müügipsühholoogia ja -oskused  Vaimne tervis töökohal  Vaimne tervis  Motiveerivad arenguvestlused  Arenguvestlused  Konstruktiivne tagasiside, mis aitab areneda 

KOOLITUSKALENDER

Motiveerivad arenguvestlused - tellimuskoolitus

2020-03-30

Koolituse tulemusena: - mõistetakse arenguvestluste olulisust ja olemust; - osatakse arenguvestlustele süsteemselt läheneda; - ollakse arenguvestlused praktiliselt läbi harjutanud; - kasvab enesekindlus arenguvestluste läbiviimiseks ning oma alluvatega olulistest teemades rääkimiseks. Sihtgrupp: juhid, kelle roll nõuab arenguvestluste läbiviimist. Küsi hinnapakkumist! 

Hind: 0.00 €
Kestus: 4 ak.t., vastavalt kokkuleppele
Koht: Vastavalt kokkuleppele

Telefon: 55617100

Tõhusam meeskonnatöö - DiSC® tellimuskoolitus

2020-03-31

Koolituse tulemusena: - mõistetakse paremini enda loomupärast käitumist; - osatakse enda käitumist vastavalt olukorrale ja inimestele kohandada; - suureneb üksteise mõistmine; - vähenevad meeskonnasisesed konfliktid. Sihtgrupp: kuni 20-liikmelised meeskonnad, kes soovivad üksteist paremini mõista ja parandada  koostööd. Küsi hinnapakkumist! 

Hind: 0.00 €
Kestus: 8 ak.t., vastavalt kokkuleppele
Koht: Vastavalt kokkuleppele

Telefon: 55617100

Meeskonna harmoonia meistriklass - DiSC® tellimuskoolitus

2020-04-01

Koolituse tulemusena:- mõistetakse paremini enda loomupärast käitumist; - osatakse enda käitumist vastavalt olukorrale ja inimestele kohandada; - suureneb üksteise mõistmine; - töötajate omavaheline kommunikatsioon paraneb; - vähenevad meeskonnasisesed konfliktid; - paraneb meeskonna suhtlusoskus. Sihtgrupp: kuni 20-liikmelised meeskonnad, kes soovivad üksteist paremini mõista ja parandada  koostööd ja omavahelist kommunikatsiooni. Küsi hinnapakkumist! 

Hind: 0.00 €
Kestus: 16 ak.t., vastavalt kokkuleppele
Koht: Vastavalt kokkuleppele

Telefon: 55617100

Inimeste lugemine - personaalsem müük läbi kliendi tunnetamise - DiSC® tellimuskoolitus

2020-04-02

Koolituse tulemusena:- mõistetakse paremini enda loomupärast käitumist - osatakse enda käitumist vastavalt olukorrale ja inimestele kohandada - osatakse võõraid inimesi “lugeda” - paranevad müügioskused ja -tulemused Sihtgrupp: müügispetsialistid, müügijuhid ja kõik teised, kelle töös on oluline müügioskus. Küsi hinnapakkumist! 

Hind: 0.00 €
Kestus: 8 ak.t., vastavalt kokkuleppele
Koht: Vastavalt kokkuleppele

Telefon: 55617100

Käitumistüübi põhine suhtlemiskoolitus - DiSC® tellimuskoolitus

2020-04-03

Koolituse tulemusena: - mõistetakse paremini enda loomupärast käitumist; - osatakse enda käitumist vastavalt olukorrale ja inimestele kohandada; - õpitakse tundma erinevaid suhtlustehnikaid; - suureneb teiste mõistmine. Sihtgrupp: kõigile spetsialistidele ja juhtidele, kelle töös on suhtlemisoskus võtmetähtsusega. Küsi hinnapakkumist! 

Hind: 0.00 €
Kestus: 8 ak.t., vastavalt kokkuleppele
Koht: Vastavalt kokkuleppele

Telefon: 55617100