ELENA ERNITSA KOOLITUSKEKSUS

ELENA ERNITSA KOOLIT
Firma:
ELENA ERNITSA KOOLITUSKEKSUS
Telefon:
+372 545-555-66
Koduleht:
b-star.online
  

KÕIK ALGAS MÕTTEST

Nagu iga suur projekt, seejärel teostus ja saavutus saavad alguse mõttest. Mõte teha midagi suurepärast ja kasulikku, mis omakorda pakub eneseteostusvõimalust ning naudingut tehtud tööst. Iluvaldkond on valdkond, mis käib ajaga kaasas. Sõltumata ajastust on naised tahtnud olla alati kaunid ja silmapaistvad.
Selleks, et anda sellesse oma panus, asutasime käesoleva ELENA ERNITSA KOOLITUSKESKUSE.
Koolituskeskuse missiooniks on harida ja täiendada iluvaldkonna ühte lahutamatut osa - ripsmemaailma iluloojaid. Just! Ripsmed ja sellega seonduv on muutunud 21. sajandil väga oluliseks iluvaldkonna haruks, mis areneb ja täieneb metsiku kiirusega. Kasutusele võetakse uusi tehnikaid, materjale, stiile, efekte ja palju muud. Kuidas nende teadmiste ja arengutega sammu pidada ja olla asjaga hästi kursis? Vastus on lihtne - usaldage see töö meie tipptaseme koolitajate kätte, kes jagavad teiega oma pika karjääri jooksul omandatud ja käesoleval hetkel trendis olevaid teadmisi! 
 
Meie tipptaseme koolitajad ootavad teid koolitustele, mis on väga info- ja praktikarohked! Meie tootevalikus on koolitusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele ripsmemeistritele. Koolitusi viiakse läbi eesti ja vene keeles koos vastavasisuliste materjalidega (töövihikud, õpikud, konspektid). Eduka koolituse läbimisel väljastame taseme sertifikaadi! 


 
KOOLITUSED
 

KOOLITUSE LÄBIMISEL SAATE
  • Vastava sertifikaadi/tunnistuse
  • Õppematerjale (töövihikud, konspektid, õpik) 
  • Praktikavõimalust


Professionaalne koolitaja, kellel kogemusi ripmsmemaailmas üle 10 aasta. E. Ernits on tunnustatud ripsmemeister, koolitaja, kohtunik ning oma ala spetsialist, kes on koolitanud individuaalses õppes üle 500 ripmsmemeistri. Tema käe all on saanud meistriteks nii algajad kui mõnda aega juba ripmsmemeistritena töödanud tüdrukud. Ta koolitab eesti ja vene keeles, viib läbi praktikatunde ja annab nõu oma õpilastele ka pärast edukalt läbitud koolitust. Ta on abivalmis, tore, rõõmsaleene ja särasilmne südamega asja kallal töötav oma ala lipulaev, kelle käe all õpivad tulevased professionaalid. 


ELENA ERNITSA KOOLITUSKEKSUS  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  ILUKOOLITUSED  Ripsmed  Ripsmemeistri Magister  Ripsmevõistluse koolitus  Teooria töötavale ripsmemeistrile  Volüümripsmete koolitus  Ripsmemeistri Baaskoolitus  Koolitused Tallinnas  Ripsmetehniku kursus