LinkedIn Koolitused. Ainuke LinkedIn fookusega agentuur Baltikumis

LinkedIn Koolitused.
Firma:
LinkedIn Koolitused. Ainuke LinkedIn fookusega agentuur Baltikumis
Aadress:
Tallinn
Telefon:
5215744
Vaata ka: b2bgrowth.eu

LinkedIn on vaieldamatult maailma suurim ärivõrgustik, mille võimas potentsiaal on Eestis kasutamata. LinkedIn'i peaksid kasutama kõik B2B inimesed, kes soovivad teha rahvusvahelist äri, et seeläbi oma ettevõtet kasvatada.  
Me teeme koolitusi vastavalt Teie vajadusele. Toome siin välja mõned näited kuidas me seda teeme. 
Loe meie blogist õpetusi või kuula LinkedIn podcasti siit
 
 • HETKEL ÜLE 650 MILJONI KASUTAJA, KELLEST 70% ON VÄLJASPOOL USA
 • ÜLE 350 MILJONI AKTIIVSE KASUTAJA IGA KUU
 • IGA KOLMAS KASUTAJA ON OTSUSTAJA ENDA ETTEVÕTTES
 • LINKEDIN'IS ON 30 MILJONIT ETTEVÕTET JA IGA PÄEV 20 MILJONIT TÖÖPAKKUMIST 
 • IGA AASTA LISANDUB 70-90 MILJONIT UUT INIMEST PLATVORMILE
 
Meie teenused:
Praktilised koolitused
LinkedIn müügi ja HR strateegia
Profiilide korrastus
Isiklike ja ettevõtete profiilide haldus
 

Ettevõtted, kes meie teenuseid usaldavad:Tutvu meie koolitajatega:
Indrek Põldvee – LinkedIn müügi ja strateegia spetsialist, 5 aastat kogemust LinkedIn'is
Helen Pärli – HR ja tööandja brandingu spetsialist, 5+ aastat personalijuhtimises (sh EY personalijuht)
Matis Metsala – LinkedIn reklaamide spetsialist, 20 aastat reklaami kogemust


 
  
Koolitus on mõeldud Sulle, kui soovid ehitada rahvusvahelist võrgustikku, leida partnereid ja investoreid, brändida ennast oma valdkonna eksperdiks, alustada oma ettevõttega või leida uus ja põnev töökoht.
  
Kõige eelneva saamiseks piisab ainult maailma suurima B2B võrgustiku ehk LinkedIn’i tundma õppimisest ja ära kasutamisest.
  
NB! Koolitus on praktiline ja mõeldud kõigile – käime läbi profiili, näitame kuidas paremini silma paista, õpetame LinkedIn'i algorütmi kasutama ja kuidas ehitada endale rahvusvaheline võrgustik.
  
LinkedIn’is on üle 100 miljoni töövahetuse üle maailma ja 20 miljonit avatud tööpakkumist. LinkedIn on võimas tööriist ning meie õpetame Sulle, kuidas see enda kasuks tööle panna ja usaldust kasvatada – nii on Sul võimalik ehitada väga võimas rahvusvaheline võrgustik.
  
Sul ei pea olema oma ettevõtet või kindlat töökohta, et olla LinkedIn’is, küll aga peab Sinu profiil olema ilus ja kvaliteetne ning selle korralikult tegemine võtab aega.
  
 
KOOLITUS ANNAB VASTUSED KÜSIMUSTELE
 • Mis on LinkedIn ja kuidas seda kasutada?
 • Miks mul seda üldse vaja ja mis võimalusi see pakub?
 • Mida konto seadistamisel tähele panna?
 • Kuidas luua silmapaistev profiil?
 • Kuidas lisada uusi inimesi oma võrgustikku?
 • Milline on LinkedIn’i etikett ja kuidas seda jälgida?
 • Kuidas leida tööd läbi LinkedIn’i?
 • Mis eeliseid annab tasuline konto?
 
 
  
Koolitus on mõeldud eelkõige värbajatele, personalijuhtidele ja -spetsialistidele, kes soovivad LinkedIn’i abil pääseda ligi globaalsele talendipangale.
  
LinkedIn on üks lisa võimalus veendumaks, et värbad tõesti parimatest parima, mitte parima nende seast, kes ise kandideerisid.
    
LinkedIn on loonud efektiivsed värbamistööriistad, mida peaks oskama kasutada iga värbamisega tegelev spetsialist või juht. Uuringud näitavad, et üha enam kandidaate eelistab uue tööandja kohta info otsimiseks kasutada LinkedIn’i kui professionaalset sotsiaalmeediat.
  
Seetõttu on konkurentsis püsimise vaates oluline LinkedIn’i eripärade mõistmine, strateegiline lähenemine sealsele tööandja kuvandile ning ka enda kui värbaja kuvandile.
  
 
 

Miks peaks värbamisel kasutama LinkedIn’i?
  
1. LinkedIn on globaalne talendipank, millel on üle 660 miljoni kasutaja.
2. LinkedIn’i profiil on samaväärne professionaalse CV’ga.
3. LinkedIn’il on mitmekülgne otsingu süsteem.
4. Erinevalt CV andmebaasidest annab LinkedIn ligipääsu ka passiivsetele kandidaatidele, kes tööd ei otsi ja oma CV’d ei avalikusta ega uuenda.
5. LinkedIn pakub tööriistu värbamise automatiseerimiseks ja efektiivsemaks muutmiseks.
Just seetõttu kasutab ligi 30 miljonit ettevõtet LinkedIn’i töötajate otsimiseks ning LinkedIn’ist võib leida umbes 20 miljonit tööpakkumist.

 
 
 
Enne kui hakkad LinkedIn’is tegema B2B müüki, on esmatähtis teha korda enda ja ettevõtte profiil. 
Mõlemad profiilid on äärmiselt olulised, sest nii lood potentsiaalsetele klientidele, koostööpartneritele või töötajatele esmamulje ja kes ei tahaks, et see mulje oleks suurepärane ning usaldusväärne. Seega, esmatähtis on põhjalikult läbi mõelda see lugu, mida sa endast ja oma ettevõttest LinkedIn profiili kaudu soovid edasi anda.
  
Profiili lugu ehk millist muljet soovid esmasele külastajale jätta? Kuidas soovid end võõrale tutvustada?    
 • Kes on sinu ideaalne klient? Mida sinu ideaalne klient soovib teada enne kui hakkab sinu või sinu ettevõttega koostööd tegema?
 • Kui ettevõttes on palju inimesi, siis oleks hea välja tuua erinevate positsioonide väärtused, et tekitada kliendis ja/või tulevases koostööpartneris usaldusväärsust.    
NB! Oluline on tähele panna, et igaüks võib luua profiili, aga kui sisu ei ole korralikult läbi mõeldud, siis see tulemusi ei too.
Siin on blogi, kus õpetused kirjas
  
 
LinkedIn'is müümine ei ole aktiivmüük. Seal on omad põhimõtted ja reeglid, millest tuleb kinni pidada, et saavutada maksimaalsed tulemused.
  
Võrgustiku loomiseks on vaja teada, kuidas oleks viisakas vestlust alustada ning väärtust pakkuda – selle jaoks on vaja seada eesmärgid.
  
Õpetame Sinu müügimeeskonnale, kuidas läheneda ideaalsetele klientidele kontaktide saamiseks. Õpetame kasutama Sales Navigatorit, otsingut ja palju teisi abivahendeid.
  
 
Suureks eeliseks töötajate värbamisel on korralik profiil ja platvormi aktiivne kasutamine – tänu sellele on võimalik leida väärtuslikke talente ja rahvusvahelisi spetsialiste.
  
 
Võtke meiega julgelt ühendust!
 
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Juhtimine  Müügikoolitused  Ärijuhtimine  Müügikorraldus  Suhtlemine  Ärisuhtlus  Müügitöö  Müügijuhtimine  Müügipsühholoogia ja -oskused  Töötajate värbamine  Personali värbamine ja valik  Värbamisprotsessi juhtimine  Värbamisturundus ja värbamine sotsiaalmeedias  Koolitused Tallinnas  LINKEDin kOOLITUSED  B2B  Indrek Põldvee  Matis Metsala  Signe Ventsel  Helen Pärli