Teily Allas, karjääricoaching ja koolitused KARJÄÄRIPÖÖRIS

Teily Allas, karjä
Firma:
Teily Allas, karjääricoaching ja koolitused KARJÄÄRIPÖÖRIS
Telefon:
5816 2231
Koduleht:
www.teilyallas.com
Facebook: www.facebook.com/karjaaripoorisMina Teily Allas, olen karjääricoach ja KARJÄÄRIPÖÖRIS on facebooki leht kus jagan mõtteid, sõnumeid, postitusi, mis panevad mõtisklema, inspireerivad, tõstatavad küsimusi ja suunavad Sind analüüsima nii oma tööalast karjääri kui ka enesearengu poolt. 
 
Kõike selleks, et Sina saaksid liikuda tööalastes valikutes nendel radadel, mis aitavad sul olla

Sina Ise, teha teadlikke valikuid ja rakendada oma täit potentsiaali. 
Täiskasvanuna veedame suurema osa oma ajast tööd tehes. Kas nõustud, et tööle pühendatud aeg võiks seega olla sisukalt kasutatud? Aeg, mille käigus saad oma teadmisi, oskusi, võimeid ja kogemusi kasutada ning saad vastutasuks tunda rahulolu tehtust, teenida õiglast töötasu ja näha sealjuures ka isiklikku arengut.
 
SOOVIN SIND
  • kutsuda karjääricoachi konsultatsioonile 
  • inspireerida, tagant utsitada, motiveerida 
  • panna mõtisklema ja teadlikke valikuid tegema 
  • panna mõtlema pööristele, mis on komistuskivid su teel, aga ise neist teadlik pole 
Kui rahul oled täna oma tööga - kolleegide, juhi, töö sisu, enesearengu või töö keskkonnaga? Kas on aeg pöördeks oma karjääris? Või on Sinu elus toimumas nii palju, et mõni pööris vajaks lahti harutamist selleks, et edasi liikuda oma karjääriteel teadlikumalt?
Meeleldi aitan selgusele jõuda, kes sa oled, mida oma tööelult tahad ning kuidas muutusi ellu viia. Selleks küsi hinda meili teel - teily.allas@gmail.com ja BRONEERI AEG kohtumiseks. Külasta ka minu kodulehte ja loe lisa - www.teilyallas.com 

Karjääricoachina soovin muuta maailma paremaks paigaks läbi õnnelikumate inimeste!

 
Karjääripööris  Teily Allas Karjääricoach  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Koolitused Tallinnas  Kuidas edukalt kandideerida  Kuidas olla edukas tööintervjuul  Coaching  Meeskonna coaching  Grupi coaching  Coachingumeetodid  Praktiline coachingu koolitus juhtidele  Karjäärinõustamine  Karjäärinõustamise koolitus