24/7 Office

24/7 Office
Firma:
24/7 Office
Telefon:
+372 5383 8108
Koduleht:
247office.ee
Facebook: https://www.facebook.com/247office/24/7 Office on modernne ja inspireeriv ühiskontor, mis on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega.  Mõeldes teie heaolule oleme paigaldanud kaasaegsed ventilatsiooni- ja jahutussüsteemid ning siselahendustesse planeerinud ergonoomilise mööbli. Avaras kontoris on ka mugavad elektriliselt tõstetavad lauad, mistõttu lihtne muuta oma kehaasendit ning aidata kaasa heale vereringlusele.  Meilt leiad sealjuures ka mitmeid nõupidamisruume, kus on võimalik teha privaatseid kohtumisi või suuremaid koosolekuid. 

24/7 Office meeskond soovib panustada innovaatiliste ideedega ja tegutsemistahet täis ettevõtete töösse ja arengusse pakkudes neile mugavaid võimalusi oma tegevuse edukaks laiendamiseks. Meie koostööle suunatud keskkond pakub suurepäraseid võimalusi uute ideede tekkeks ning koostööprojektideks, et üheskoos oma ideid ellu viia.

 
Korraldame koolitusi: 

 
Podcastid koguvad kogu maailmas aina enam populaarsust ning nende kuulajaskond kasvab pidevalt. Samuti on palju hakkajaid inimesi, kellel on suurepäraseid ideid ja huvitavaid mõtteid podcast valdkonna arendamiseks, ent korraliku stuudiotehnika soetamine on paraku kallis lõbu. 24/7 Office kontorihotelli podcast stuudio pakub kõigile soovijatele võimalust taskukohase hinnaga toota raadiosalvestusi kasutades selle kvaliteetset tehnikat.
 
24/7 Office podcast stuudio on mõeldud kõigile soovijatele – ootame oma saateid salvestama nii valdkonna proffessionaale, niisama asjaarmastajaid kui ka neid, kes tahavad lihtsalt proovida, kuidas kogu saate ettevalmistus- ja salvestusprotsess käib või tahavad ühekordselt midagi huvitavat välja anda. 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Inglise keel  Vene keel  Inglise keele vestluskursused  Vene keele koolitus  Vene keele kursused  Vene keele vestluskursused  Enesejuhtimine  Mõjutamisoskused  Sotsiaalmeedia turundus – Facebook  Aja juhtimine  Turundus Facebookis  Argumenteerimise- ja mõjutamise oskused  Teadlik enesejuhtimine  Ruumid Tallinnas  Koolitused Tallinnas  Erik Orgu  HammerHub  LinkedIn baaskoolitus  Lumehelbekeste juhtimine  Professionaalsed mõjutamise oskused juhi töös  Praktiline Facebooki koolitus  24/7 Office