HammerHub

HammerHub
Firma:
HammerHub
Telefon:
+372 5383 8108
Koduleht:
www.hammerhub.ee
Facebook: www.facebook.com/HammerhubHammerHub on modernne ja inspireeriv ühiskontor, mis on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega.  Mõeldes teie heaolule oleme paigaldanud kaasaegsed ventilatsiooni- ja jahutussüsteemid ning siselahendustesse planeerinud ergonoomilise mööbli. Avaras kontoris on ka mugavad elektriliselt tõstetavad lauad, mistõttu lihtne muuta oma kehaasendit ning aidata kaasa heale vereringlusele.  Meilt leiad sealjuures ka mitmeid nõupidamisruume, kus on võimalik teha privaatseid kohtumisi või suuremaid koosolekuid. 

HammerHub meeskond soovib panustada innovaatiliste ideedega ja tegutsemistahet täis ettevõtete töösse ja arengusse pakkudes neile mugavaid võimalusi oma tegevuse edukaks laiendamiseks. Meie koostööle suunatud keskkond pakub suurepäraseid võimalusi uute ideede tekkeks ning koostööprojektideks, et üheskoos oma ideid ellu viia.

 
Korraldame koolitusi: 
Podcastid koguvad kogu maailmas aina enam populaarsust ning nende kuulajaskond kasvab pidevalt. Samuti on palju hakkajaid inimesi, kellel on suurepäraseid ideid ja huvitavaid mõtteid podcast valdkonna arendamiseks, ent korraliku stuudiotehnika soetamine on paraku kallis lõbu. HammerHub kontorihotelli podcast stuudio pakub kõigile soovijatele võimalust taskukohase hinnaga toota raadiosalvestusi kasutades selle kvaliteetset tehnikat.
 
HammerHub podcast stuudio on mõeldud kõigile soovijatele – ootame oma saateid salvestama nii valdkonna proffessionaale, niisama asjaarmastajaid kui ka neid, kes tahavad lihtsalt proovida, kuidas kogu saate ettevalmistus- ja salvestusprotsess käib või tahavad ühekordselt midagi huvitavat välja anda. 


HammerHub  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Koolitused Tallinnas  Ruumid Tallinnas  Inglise keel  Inglise keele vestluskursused  LinkedIn baaskoolitus  Aja juhtimine  Enesejuhtimine  Teadlik enesejuhtimine  Lumehelbekeste juhtimine  Professionaalsed mõjutamise oskused juhi töös  Mõjutamisoskused  Argumenteerimise- ja mõjutamise oskused  Sotsiaalmeedia turundus – Facebook  Turundus Facebookis  Praktiline Facebooki koolitus  Vene keel  Vene keele vestluskursused  Vene keele kursused  Vene keele koolitus 

KOOLITUSKALENDER

Lumehelbekeste juhtimine

2020-03-19

 Kuidas integreerida z-põlvkonna noori tänastesse tööprotessidesse ja kollektiividesse?” . Koolitust viib läbi tunnustatud koolitaja Margus Alviste.

Hind: 144.00 €
Kestus: kell 10.00 – 17.00
Koht: Vabaduse pst 174b, Tallinn

Telefon: 5383 8108

Professionaalsed mõjutamise oskused juhi töös

2020-04-04

Koolitusel osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine. Õppetöö tulemusel on osalejad: teadvustanud, missuguste käitumisviiside abil on ettevõtjal võimalik alluvaid kõige professionaalsemalt ja tulemuslikumalt mõjutada; õppinud tundma inimeste psüühika seaduspärasusi ja mõistma kuidas mõjutusprotsessid meeles toimivad jne.

Hind: 0.00 €
Kestus: kell 13.00 – 18.00
Koht: Vabaduse pst 174b, Tallinn

Telefon: 5383 8108

Enesejuhtimine ajas – eduka ajajuhtimise võti

2020-04-05

Koolitusele on oodatud töötajad, kellel on vajadus tulla toime suurema tegevuskoormusega, arendada oskusi olemasoleva aja paremaks kasutamiseks oma eesmärkide saavutamisel.

Hind: 168.00 €
Kestus: kell 13.00 – 18.00
Koht: Vabaduse pst 174b, Tallinn

Telefon: 5383 8108