24/7 Office

24/7 Office
Firma:
24/7 Office
Telefon:
+372 5383 8108
Koduleht:
247office.ee
Facebook: https://www.facebook.com/247office/24/7 Office on modernne ja inspireeriv ühiskontor, mis on varustatud kõikide tööks vajalike tehniliste vahenditega.  Mõeldes teie heaolule oleme paigaldanud kaasaegsed ventilatsiooni- ja jahutussüsteemid ning siselahendustesse planeerinud ergonoomilise mööbli. Avaras kontoris on ka mugavad elektriliselt tõstetavad lauad, mistõttu lihtne muuta oma kehaasendit ning aidata kaasa heale vereringlusele.  Meilt leiad sealjuures ka mitmeid nõupidamisruume, kus on võimalik teha privaatseid kohtumisi või suuremaid koosolekuid. 

24/7 Office meeskond soovib panustada innovaatiliste ideedega ja tegutsemistahet täis ettevõtete töösse ja arengusse pakkudes neile mugavaid võimalusi oma tegevuse edukaks laiendamiseks. Meie koostööle suunatud keskkond pakub suurepäraseid võimalusi uute ideede tekkeks ning koostööprojektideks, et üheskoos oma ideid ellu viia.

 
Korraldame koolitusi: 

 
Podcastid koguvad kogu maailmas aina enam populaarsust ning nende kuulajaskond kasvab pidevalt. Samuti on palju hakkajaid inimesi, kellel on suurepäraseid ideid ja huvitavaid mõtteid podcast valdkonna arendamiseks, ent korraliku stuudiotehnika soetamine on paraku kallis lõbu. 24/7 Office kontorihotelli podcast stuudio pakub kõigile soovijatele võimalust taskukohase hinnaga toota raadiosalvestusi kasutades selle kvaliteetset tehnikat.
 
24/7 Office podcast stuudio on mõeldud kõigile soovijatele – ootame oma saateid salvestama nii valdkonna proffessionaale, niisama asjaarmastajaid kui ka neid, kes tahavad lihtsalt proovida, kuidas kogu saate ettevalmistus- ja salvestusprotsess käib või tahavad ühekordselt midagi huvitavat välja anda. 
HammerHub  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Koolitused Tallinnas  Ruumid Tallinnas  Inglise keel  Inglise keele vestluskursused  LinkedIn baaskoolitus  Aja juhtimine  Enesejuhtimine  Teadlik enesejuhtimine  Lumehelbekeste juhtimine  Professionaalsed mõjutamise oskused juhi töös  Mõjutamisoskused  Argumenteerimise- ja mõjutamise oskused  Sotsiaalmeedia turundus – Facebook  Turundus Facebookis  Praktiline Facebooki koolitus  Vene keel  Vene keele vestluskursused  Vene keele kursused  Vene keele koolitus  24/7 Office  Erik Orgu