Paunküla Heaolukeskus

Paunküla Heaolukesk
Firma:
Paunküla Heaolukeskus
Telefon:
+372 58 306 096
Koduleht:
www.paunkula.ee
Facebook:www.facebook.com/PaunkulaHeaolukeskus
Paunküla Heaolukeskus ootab Sind Tallinnast 45 minutilise autosõidu kaugusel kauni saarestikuga Paunküla veehoidla kaldal.
 
Meie seminari- ja puhkekeskus on suurepärane koht, kus korraldada seminare ja koolitusi, firmaüritusi, suvepäevi, talvepäevi kui ka sünnipäevi ja pulmi!
 
Suvisel perioodil saame pakkuda kuni 133 magamiskohta ning talvisel perioodil kuni 77. Meie kõige suurem hoone Peamaja on varustatud seminari- ja helitehnikaga ning saal mahutab kuni 100 seminaril osalejat või pidulist. Peamajas on koos lisamadratsitega kuni 56 magamiskohta. Hubased saunamajad sobivad väikematele, 8-12-liikmelistele seltskondadele mõnusaks äraolemiseks. Metsa all olevad kämpingud sobivad lihtsamaks majutuseks. Lisaks on meil piiramatu telkimisala ning ruumi on ka matkabussidele.
 
Samuti pakume kohapeal valmivaid imemaitsvaid sööke, mille valmistavad kohalikud, pikaajalise kogemusega kokad.
 
Ajaviiteks saab nautida ATV matka, paintballi, parvesauna ja palju muud huvitatavt. Suveperioodil saab igapäevaselt laenutada SUP-laudu, paate, kanuusid ja vesirattaid. Aitame programmi koostamise ja läbiviimisega. Meie kogemustega meeskond hoolitseb selle eest, et teie üritus sujuks hästi ja õnnestuks 100%!
 
Paunküla Heaolukeskuses on discgolfi rada ning 5 km ja 2,5 km pikkune matkarada.
 
Räägi meile oma ideest ja viime selle ellu!Inimeste mõtted pidavat töötama efektiivsemalt, kui neid ümbritsevad puud, lilled ja heinamaa. Tuju pidavat samuti tõusma, kui loodus lähedal on. Mida lähedasem oled loodusele, seda positiivsemad on emotsioonid ning seda suurem ka rahulolu endaga.
 
Viige läbi oma seminar või koolitus tõeliselt loomingulises keskkonnas, kuhu kuuluvad maalilised vaatepildid loodusest, metsast ja järvest.
 
  • Kuni 10 inimest – selleks on igati sobilik Järve sauna kaminaruum TV, diivaniga ning varustame ruumi ka vajaliku seminaritehnikaga.
  • Kuni 100 inimest – selleks on sobilik Peamaja seminariruum, seminariks on meie poolt olemas multimeediaprojektor, ekraan, helisüsteem ja muu vajalik.

Seminaripakettidega saate tutvuda siin:
Peale töist ja asjalikku koosviibimist pakume võimalusi erinevateks lõõgastavateks ja aktiivseteks tegevusteks.
RUUMIRENT

Paunküla Heaolukeskuse kõige suuremas majas on suur saal kuni 120 inimesele koos baariletiga ning puudega köetav saun ja aurusaun hubase eesruumiga. Peamaja saalis on esitlustehnika, suur ekraan ja helisüsteem.

Kalamehe saun on hubane palkmaja väiksematele seltskondadele, majutades kuni 10 inimest. Majas on hubane kaminaga ruum ning puudega köetav saun, teisel korrusel asub 1 kahekohaline tuba, 1 kolmekohaline tuba ning 1 tuba, kus on kaks laia kaheinimese voodit. II korrusel on ka WC. Hind sisaldab sauna ja majutust.
 
Järve saun on ideaalne maja väikesele seltskonnale.
Majas on mõnus kaminaruum diivani- ja kööginurgaga, kus on ruumi kuni 15 inimese koosviibimiseks. Teisel korrusel on 5 tuba vooditega – magamiskohti on voodites 8-10 inimesele. Majas on puudega köetav saun.

Kümme väikest 4-kohalist kämpingumaja on hea lahendus lihtsamat majutust soovivatele külalistele. Kämpingud asuvad metsa all ning läheduses on välitualett ja välidušid.
Hind sisaldab kämpingumaja, voodipesud ning välitualeti ja dušši kasutamist.
Lisatasu eest on võimalik tellida meie poolt saunalinad 1€/inimene.
Paunküla Heaolukeskuses ootavad Teid kaunis loodus, ujumis-ja kalastusvõimalused Paunküla veehoidlal ning mitmekülgsed vaba aja veetmise viisid. Kompleksi kuuluvad kolm erineva suurusega maja – Peamaja, Kalamehe saun ja Järvemaja. Lisaks on kauni looduse keskel Teid ootamas 4-kohalised kämpingud.
Kompleksis on suvisel ajal voodikohti kuni 120-le inimesele, piiramatu telkimisala ning laagriplats autosuvilaga turistidele.
 
 
 
  
   
Paunküla Heaolukeskus  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  U- kujuline  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  WIFI  Arvuti laenutamine  Parkimine  Data- projektor  Pabertahvel  Grafoprojektor  TV ja Video  Meelelahutus  Toitlustus ja catering  Toitlustus  Kohvipausi teenus  Etteasted kohvipausidel  Matkamine  Ekraanid  Helitehnika  Inva ligipääs