Sinu Ilu Saatkond

Sinu Ilu Saatkond
Firma:
Sinu Ilu Saatkond
Telefon:
+372 519 19 535
E-post:
Facebookwww.facebook.com/SinuIluSaatkondILU TÖÖTOAD JA KOOLITUSED
  • Jumestamine
  • Näonahahooldus
  • Näomassaaž
  • Näolihaste harjutused
  • Tervis: mõtlemine, toitumine, liikumine


Meie ilutöötoad on liikuvad. Saame tulla Teile sobivasse paika üle kogu Eesti või korraldame Teile ise kogu sündmuse vastavalt soovidele.
 
 

Töötubade läbiviijate naiskond on läbinud põhjalikud koolitused ja täiendavad ennast pidevalt kõige uuemate teadmiste ja tehnikatega ilumaastikul.
 
 
Meil on üle 20 aasta kogemust ilukoolituste ja- töötubade korraldamises Eestis ja välismaal.
 
Oleme koolitanud aastate jooksul tuhandeid naisi.
Kutsuge meid külla või korraldame Teile ise imelise sündmuse!
Meie ilutöötoad on liikuvad. Saame tulla Teile sobivasse paika üle kogu Eesti või korraldame Teile ise kogu sündmuse vastavalt soovidele.


        
 
 
 
SINU/ILU/SAATKONNA asutajad Helina ja Cadrin on õed. Mõlemad on küll hariduselt juristid, aga nende hobiks ja kireks on juba paarkümmend aastat olnud enda eest hoolitsemise nippide ja nõuannete jagamine Eestimaal, kui ka Soomes, Rootsis, Lätis, Hispaanias, Hiinas ja Jaapanis. Tänaseks on hobist saanud elustiiliäri.
 
SINU/ILU/SAATKONNA loomisele eelnes mitmeaastane koostööprojekt Tallinn Fashion Week'iga, mille raames õed korraldasid jumestaja kursuseid erinevates Eestimaa paikades. Kursustel osalejad said kandideerida TFW jumestamise tiimi ja kaasa lüüa jumestajana moenädalal.
 
Naiskonnas osales aktiivselt üle 100 jumestushuvilise naise erinevatest eluvaldkondadest ja erinevas vanuses. Kõige noorem oli 12 aastane ja küpsemad 50+.
 
SINU/ILU/SAATKOND kaasab erinevaid ilu-ja tervisevaldkonna spetsialiste koolitama Ilusaadikuid, kes omakorda saavad jagada saadud teadmisi ja kogemusi huvilistele erinevates Eestimaa paikades.
 
"Usume, et endast hooliv naine on enesekindel, tunneb ennast positiivselt, on rõõmsameelne, elujõuline ema ja kaasa ning spetsialist oma valdkonnas."
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Jumestusalane koolitus  ILUKOOLITUSED  Ilu- ja tervisekursused  Tervis  Nahahooldus  Näohooldus  Töötoad  Tervislik toitumine  Meik  Toitumine ja tervis  Tervislik mõtlemine  Jumestus  Koolitused Tallinnas  Tervislik Eluviis  Sinu Ilu Saatkond  Tervislik liikumine  Cadrin Lokotar  Helina Eha  Triinu-Liis Rahe  Ilusaadikuks õppimine  Näomassaaž  Näolihaste harjutused