Janek Tuttar avaliku esinemise koolitused

Janek Tuttar avaliku
Firma:
Janek Tuttar avaliku esinemise koolitused
Telefon:
+372 5623 0397


Olen Janek Tuttar – kodulehe AvalikEsinemine.net autor ja omanik. Muude tegemiste hulgas olen aeg-ajalt veel ka ajalehe Äripäeva portaalidele avaliku esinemise teemadel kirjutanud.
 
Alates 2007.aasta kevadest olen ma seotud Eesti Ettevõtluskõrgkooliga Mainor, kus õpetan avaliku esinemise ja suulise eneseväljenduse aineid.
 
Sellest, millist kasu see tudengitele andnud on, annab märku tõsiasi, et nad on mind erinevatel aastatel (viimati aastal 2019) parima õppejõu nominendiks esitanud.
 
Oman sotsiaalteaduste magistrikraadi kommunikatsioonijuhtimise erialal, kusjuures oma magistritöö tegin esinemishirmu teemal.
 
Silmaringi laiendamise ja uute teadmiste saamise otsinguil olen käinud ka piiri taga erinevatel täiendkoolitustel (Taanis, Soomes, USA-s, Saksamaal ja Lätis).
 
Minu avaliku esinemise koolitustel on käinud hulk erineva taustaga inimesi paljudest erinevatest ettevõtetest (LHV Pank, Tallink, SEB Pank, Swedbank, ERGO kindlustus jne.).


Muuhulgas olen sisekoolitusi teinud järgmistele ettevõtetele ja asutustele:
Kaitseministeerium
Keskkonnaministeerium
Välisministeerium
Rahandusministeerium
Tervise- ja Heaolu Infosüsteemide Keskus
Omniva
Telia / Elion
Politsei ja Piirivalveamet
Maanteeamet
Maksu- ja Tolliamet
Terviseamet
Tööinspektsioon
Tallinna Linnavalitsus
Ida-Viru Keskhaigla
Päästeamet
ABB AS
Tallinna Perekonnaseisuamet
Pärnu Haigla
Keskkonnaamet
Jeld-Wen Eesti AS
Rahvusarhiiv
Patendiamet
Tartu Ülikooli kliinikum
Rahvakultuuri keskus
Tallinna Ülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tehnikakõrgkool
Sisekaitseakadeemia
SA Innove
Bigbank
Mereakadeemia
Tallink AS
Jõgevamaa Omavalitsuste Liit
Eesti Haridustöötajate Liit
SA Tallinna Teaduspark Tehnopol
Iizi Kindlustusmaakler
 
Minu eelnev kogemus viimase üheteist aasta (2007-2019) jooksul avaliku esinemise koolituste läbiviimise valdkonnas on ca. 5500 tundi
 
Koolitused, mida ma teen, on alati hoogsad, lõbusad ja interaktiivsed. Usun siiralt, et kerget huumorit kasutades on võimalik ükskõik millisel teemal rääkida nii, et inimesed sind kuulavad ja kaasa mõtlevad. Igal aastal saab minu loengutest ja koolitustelt avaliku esinemisega seoses abi ca. 500 inimest.
 TELLIMUSKOOLITUSED


See avaliku esinemise koolitus annab sulle edasi terve hulga nippe, mille abil suudad edaspidi oma kuulajates huvi tekitada ja neile oma esinemisega kasu pakkuda.

Koolituse tulemusena suurendad oma igapäevase suhtluse sisukamaks ja tulemuslikumaks.

 
Janek Tuttar avaliku esinemise koolitused  Avalik esinemine  Kõne ja avalik esinemine  Avalik esinemine ja esitluse koostamine  Sisekoolitused  Avalikud koolitused  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Ettevõtluskursused  Inspireeriv ja julgustav viie praktilise harjutuseg  Viie praktilise harjutusega ARGUMENTEERIMIS- JA MÕJUTAMISOSKUSTE KOOLITUS  Argumenteerimisoskus kõnes ja kirjas  Argumenteerimine  Argumenteerimise- ja mõjutamise oskused  Argumenteerimismeisterlikkus  Kõneks valmistumine  Kõnetreeningud  Kõne ülesehitus Sissejuhatus, teemaarendus ja kokkuvõte   Esinemishirm ja iseenda vaimselt ettevalmistamin  Mõjuv esinemine  Läbirääkimised ja esinemine  Esinemisoskused  Esinemisprogrammid  Esinemiskoolitus  Mõjus esinemine  Kõnekunst ja kehakeel äris  Kehakeele koolitus  Näitlikustamine ja PowerPointi kasutamise põhimõtted  Veenmine, argumenteerimine ja usutavalt mõjumine  Veenmiskoolitus  Auditooriumi ohjamine ja vaenuliku publikuga tegelemine   Esinemine 

KOOLITUSKALENDER

VIIE PRAKTILISE HARJUTUSEGA ESINEMISKOOLITUS

2020-09-30

  Kõige olulisemad esinemise põhitõed ühe päevaga See avaliku esinemise koolitus annab sulle edasi terve hulga nippe, mille abil suudad edaspidi oma kuulajates huvi tekitada ja neile oma esinemisega kasu pakkuda.  PEAMISED TEEMAD Peamised esinemistel tehtavad vead, mida tulevikus saad vältida,  Kõneks ettevalmistumise kõige olulisemad tehnikad,  Tähelepanu äratamine ja efektiivne sissejuhatus,  Ootamatutes esinemisolukordades toimetulek,  Efektiivne näitlikustamine ja tehnika kasutamine,  Esinemishirmu ohjeldamise erinevad võtted.  KOOLITUSE HIND Alates 23. septembrist 119€ + km

Hind: 99.00 €
Kestus: 09.45- 17.00
Koht: Suur-Sõjamäe 10a, Tallinn

Telefon: +372 5623 0397