Kuldne Ajastu Eesti

Kuldne Ajastu Eesti;
Firma:
Kuldne Ajastu Eesti
Telefon:
+372 5 100 463
E-post:
info@kae.ee
Koduleht:
www.kae.ee
Facebook: www.facebook.com/yhtsusekeskus
Kes me oleme

Kuldne Ajastu Eesti - Golden Age Estonia (endine Ühtsuse Keskus) on valgustunud õpetajate Sri Amma ja Sri Bhagavani loodud rahvusvahelise liikumise “Golden Age Movement” ametlik esindaja Eestis.
 
2012. aastal Tallinnas asutatud transformatsiooni- ja meditatsioonikeskuse eesmärk on viia selles kiiresti muutuvas maailmas inimesteni sisemiseks arenguks, õnneks ja heaoluks vajalikke teadmisi ja pakkuda võimsaid “protsesse”, mis tõstavad osalejate teadvuse taset ja kingivad virgumise – laienenud teadvuse seisundi, mis võimaldab olla oma sisemaailmast teadlik, vabaneda vanadest mõttemustritest ja sisemistest piirangutest, mis loovad väliseid probleeme, elada hetkes ning kogeda elus sügavamat rahulolu, vaikust ja rõõmu.
 
Kõikide Kuldne Ajastu Eesti kursuste, loengute ja meditatsioonide taga seisab võimas valgustumise energia, mis paneb õpetusi osalejas “tööle”. Pelgalt vaimsete teadmiste omandamine ei anna automaatselt edasi seisundit. Golden Age liikumise üritusi nimetame “protsessideks”, kuna kõrge energia võimaldab kursuse käigus edastatavatel teadmistel vabastada osalejat väga sügaval alateadvuses, ning iga sisemine vabanemine peegeldub automaatselt välises maailmas parema tervisena, rikkuse juurdevooluna, tervenenud suhetena.


 • Teadlik äri loomine ja juhtimine
 • Teadvuse jõu kasutamine oma igapäevategevustes
 • Külluse seadused
 • Sisemiste piirangute ületamine
 • Toetava meeskonna ning usalduslike suhete loomine
 • Elamine väljaspool rutiini
 • Tööst rõõmu tundmine
Loe pikemalt


 • Iseenda elu kõikide aspektide tervendamine: suhted, tervis (keha), edu ja finantsid
 • Teadlik elu loomine
 • Negatiivsetest alateadlikest mustritest ja piirangutest vabanemine
 • Elamine kõrges teadvuse seisundis
 • Sügav rahulolu ja rõõmutunne
Loe pikemalt


Kuldne Ajastu Eesti - Golden Age Estonia meeskond koosneb erinevatest inimestest, kes puutusid elus kokku kannatuste ning raskustega, mida ei lahendanud teadmised, raamatud, positiivne mõtlemine, motivatsioon, välised pingutused või probleemide ignoreerimine. Iga meeskonnaliige on tänu Golden Age liikumisele läbinud oma elus nii sisemise kui ka välise transformatsiooni, mis innustab meid jagama seda võimalust elada kõrges teadvuse seisundis kõikidega, kes soovivad uuel ajastul liikuda kooskõlas Universumi arenguga.
 
Vaimne areng on väljendunud loomuliku rõõmu ja sisemise vabadusena, mis ei sõltu välisest situatsioonist, millegi omandamisest või saavutamisest. Laienenud teadvuse seisund võimaldab näha iseennast ja kõike elus toimuvat kõrgemalt tasemelt ning sellest seisundist lahendada efektiivsemalt elus kerkivaid väljakutseid ja viia ellu soovitut.
 
Väliselt aitavad protsessid tervendada iseennast, parandada perekonnasuhteid, luua rikkust ja olla edukas.
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Koolitused Tallinnas  Kohtumine iseendaga  Eneseareng  Enesekehtestamine  Enesearendus  Eneseanalüüs  Eneseabi  Arengut toetava eneseanalüüsi koostamine  Enesearengu- ja praktilise psühholoogia programmid  Õnne meditatsioon  Meditatsioonikursus  Meditatsioon  Juhitud meditatsioonid  Ühtsuse Keskus MTÜ  Tervendamine  Spirituaalne tervendamine  Tervendav jooga  Jooga  Joogakursused  Dhyana jooga ehk soovide täitmise kursus  Ümbersünni kursus  Koolitused Tartus  Elumuutev võlukepike – tänutunde kursus  Sideme süvendamine oma Kõrgema Minaga  Kõrgema valguse meditatsioon  Esoteerika  Meeskonnakoolitus  Meeskonnatöö  Meeskonnatreening  Meeskonnatöö arendamine  Edukas ettevõtja  Teadvus  ONENESS Estonia  Kuldne Ajastu Eesti