Kuldne Ajastu Eesti

Kuldne Ajastu Eesti;
Firma:
Kuldne Ajastu Eesti
Telefon:
+372 5 100 463
E-post:
info@kae.ee
Koduleht:
www.kae.ee
Facebook: www.facebook.com/yhtsusekeskus
Kes me oleme

Kuldne Ajastu Eesti - Golden Age Estonia (endine Ühtsuse Keskus) on valgustunud õpetajate Sri Amma ja Sri Bhagavani loodud rahvusvahelise liikumise “Golden Age Movement” ametlik esindaja Eestis.
 
2012. aastal Tallinnas asutatud transformatsiooni- ja meditatsioonikeskuse eesmärk on viia selles kiiresti muutuvas maailmas inimesteni sisemiseks arenguks, õnneks ja heaoluks vajalikke teadmisi ja pakkuda võimsaid “protsesse”, mis tõstavad osalejate teadvuse taset ja kingivad virgumise – laienenud teadvuse seisundi, mis võimaldab olla oma sisemaailmast teadlik, vabaneda vanadest mõttemustritest ja sisemistest piirangutest, mis loovad väliseid probleeme, elada hetkes ning kogeda elus sügavamat rahulolu, vaikust ja rõõmu.
 
Kõikide Kuldne Ajastu Eesti kursuste, loengute ja meditatsioonide taga seisab võimas valgustumise energia, mis paneb õpetusi osalejas “tööle”. Pelgalt vaimsete teadmiste omandamine ei anna automaatselt edasi seisundit. Golden Age liikumise üritusi nimetame “protsessideks”, kuna kõrge energia võimaldab kursuse käigus edastatavatel teadmistel vabastada osalejat väga sügaval alateadvuses, ning iga sisemine vabanemine peegeldub automaatselt välises maailmas parema tervisena, rikkuse juurdevooluna, tervenenud suhetena.


 • Teadlik äri loomine ja juhtimine
 • Teadvuse jõu kasutamine oma igapäevategevustes
 • Külluse seadused
 • Sisemiste piirangute ületamine
 • Toetava meeskonna ning usalduslike suhete loomine
 • Elamine väljaspool rutiini
 • Tööst rõõmu tundmine
Loe pikemalt


 • Iseenda elu kõikide aspektide tervendamine: suhted, tervis (keha), edu ja finantsid
 • Teadlik elu loomine
 • Negatiivsetest alateadlikest mustritest ja piirangutest vabanemine
 • Elamine kõrges teadvuse seisundis
 • Sügav rahulolu ja rõõmutunne
Loe pikemalt


Kuldne Ajastu Eesti - Golden Age Estonia meeskond koosneb erinevatest inimestest, kes puutusid elus kokku kannatuste ning raskustega, mida ei lahendanud teadmised, raamatud, positiivne mõtlemine, motivatsioon, välised pingutused või probleemide ignoreerimine. Iga meeskonnaliige on tänu Golden Age liikumisele läbinud oma elus nii sisemise kui ka välise transformatsiooni, mis innustab meid jagama seda võimalust elada kõrges teadvuse seisundis kõikidega, kes soovivad uuel ajastul liikuda kooskõlas Universumi arenguga.
 
Vaimne areng on väljendunud loomuliku rõõmu ja sisemise vabadusena, mis ei sõltu välisest situatsioonist, millegi omandamisest või saavutamisest. Laienenud teadvuse seisund võimaldab näha iseennast ja kõike elus toimuvat kõrgemalt tasemelt ning sellest seisundist lahendada efektiivsemalt elus kerkivaid väljakutseid ja viia ellu soovitut.
 
Väliselt aitavad protsessid tervendada iseennast, parandada perekonnasuhteid, luua rikkust ja olla edukas.
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Koolitused Tallinnas  Kohtumine iseendaga  Eneseareng  Enesekehtestamine  Enesearendus  Eneseanalüüs  Eneseabi  Arengut toetava eneseanalüüsi koostamine  Enesearengu- ja praktilise psühholoogia programmid  Õnne meditatsioon  Meditatsioonikursus  Meditatsioon  Juhitud meditatsioonid  Ühtsuse Keskus MTÜ  Tervendamine  Spirituaalne tervendamine  Tervendav jooga  Jooga  Joogakursused  Dhyana jooga ehk soovide täitmise kursus  Ümbersünni kursus  Koolitused Tartus  Elumuutev võlukepike – tänutunde kursus  Sideme süvendamine oma Kõrgema Minaga  Kõrgema valguse meditatsioon  Esoteerika  Meeskonnakoolitus  Meeskonnatöö  Meeskonnatreening  Meeskonnatöö arendamine  Edukas ettevõtja  Teadvus  ONENESS Estonia  Kuldne Ajastu Eesti 

KOOLITUSKALENDER

Tervendav jooga

2020-02-25

See ainulaadne harjutustik tervendab selgroogu ja selle tulemusena kogu organismi. Regulaarne praktika käivitab Sinus sügava enesetervendamise protsessi, mille tulemusena haigestunud või valulikud koed asenduvad uute, tervete kudedega. Praktika viiakse läbi nii eesti kui ka vene keeles.

Hind: 7.00 €
Kestus: kell 18.15; 1,5 h
Koht: Paadi 14a-49, III korrus, Tallinn

Telefon: +372 5 100 463

Kõrgema valguse meditatsioon

2020-02-28

See on inimmõistuse loomuses – püüda kõike elus toimuvat lahti mõtestada. Tänu sellele funktsioonile oleme ka palju saavutanud. Ometigi on siiani asju, mis ei ole loogiliselt seletatavad või mõistusega hoomatavad. Kui paljud inimesed on läbi aegade esitanud küsimust: “Kas on siin elus midagi enamat?” Kõrgema valguse meditatsioon on uus ja täiesti unikaalne vahend, mis, nagu reaktiivlennuk, ilma igasuguste sinu pingutusteta, viib sind mõistuse pidevast info töötlemisest kõrgemasse teadvuse seisundisse. See on teine tase, mis võimaldab sul näha elu justkui mõtetest kõrgemal plaanil.

Hind: 7.00 €
Kestus: kell 18.15 – 19.15
Koht: Paadi 14a-49, Tallinn

Telefon: +372 5 100 463

Visioon (praktika)

2020-02-29

Meie elu koosneb paljudest erinevatest aspektidest, mis tähtsusskaalal paiknevad samal tasemel. Inimene ei saa tunda rahulolu edukast karjäärist, kui ta on õnnetu suhetes või kehva tervisega. Ühtsuse taotlus on rahulolu ning edu kõikides elu aspektides. Olgu see karjäär, perekond, panus ühiskonda, tervis, vaimne kasv, intellekti arendamine – inimene on tulnud siia maailma, et kogeda rõõmu igast kogemusest ning visioon aitab Sul selles elus tegutseda selgelt ning tulemuslikult. 

Hind: 10.00 €
Kestus: kell 10.00 – 14.00
Koht: Paadi 14a-49, Tallinn

Telefon: +372 5 100 463