Koolituskeskus Smartder

Koolituskeskus Smart
Firma:
Koolituskeskus Smartder
Telefon:
+372 581 835 66
Koduleht:
www.smartder.ee
 Facebook: www.facebook.com/smartderkoolitusKoolituskeskus Smartder pakub ettevõtlusalaseid koolitusi, meeskonna juhtimise alaseid koolitusi ning töötajate tervise edendamise koolitusi. Meie soov on olla partneriks ja abiks ettevõtete kasvamisel ja arengul. Me usume, et töötajad on ettevõtte suurim vara ning investeering töötajate tervisesse on investeering ettevõtte arengusse.


KOOLITUSTE VALDKONNAD
  • Ettevõtlus - ettevõtlusalased koolitused, müügitöö ja läbirääkimised, sotsiaalmeedia turundus
  • Töötajate tervise edendamine- töötajate tervise ja töövõime juhtimine, kehaline treening töökohal, kontoritöö ergonoomika, kõik füsioloogilistest ohuteguritest, füüsiline aktiivsus töökohal
  • Sisekoolitused – sisekoolituste puhul lähtume ettevõtte vajadustest ning soovidest. Võta meiega ühendust ning leiame teie ettevõtte vajaduste jaoks parima lahenduse.
  Koolituskeskus Smartder koolitajad on oma valdkonna spetsialistid ning omavad praktilist töökogemust. Teeme koostööd MTÜ Tööfüsioteraapiaga.

 
 
 
Müügimeeskonna juhtimine  Töötajate tervise edendamine  Juhtimine  Sisekoolitused  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Koolituskeskus Smartder  Meeskonna juhtimine  Meeskonnatreening  Meeskonnatöö arendamine  Teenindusmeeskonna juhtimine  Meeskonna juhendamine  Äri- ja ettevõtlusalased koolitused  Väikeettevõtlus ja väikeettevõtte töökorraldus  Väikeettevõtlus  Turundus ja müük internetis  Kliendisuhtlus ja müük  Müügikoolitused  Müügikorraldus  Müügiprotsess  Müügimeeskonna juhtimine  Müügimeeskonna arendamine  Müügitöö  Müügijuhtimine  Ettevõtlusega alustamine, ideest ettevõtteni