NORDIC KOOLITUS OÜ

NORDIC KOOLITUS OÜ
Firma:
NORDIC KOOLITUS OÜ
Telefon:
+372 5348 7486
Facebook: www.facebook.com/nordickoolitusPõhjuseid, miks valida just NORDIC KOOLITUS

 • Praktilised ja päriselt vajalikud oskused
Oleme keskendunud eelkõige praktiliste oskuste õpetamisele. Loomulikult käivad oskustega käsikäes ka uued teadmised, aga pikka ja igavat teoreetilist loengut ühelgi meie koolitusel kuulama ei pea.
 
 • Kvaliteetne koolitus mõistliku hinnaga
Meie tegevusplaan on pikaajaline jätkusuutlikkus, mitte kiire rikastumine. Hoiame hinnad mõistlikud ning pakume seejuures parimat võimalikku kvaliteeti.
 
 • Pikaajalised kliendisuhted ja meeldiv teenindus
Me ei poolda agressiivset müüki ning ei hakka Sind kõnede ja kirjadega tüütama. Kui vajad päriselt koolitust, siis oleme Sinu jaoks olemas ning pakume sõbralikku ja asjalikku teenindust.
 
 • Lihtne, mugav ja kiire asjaajamine
Koolitusel osalemisega või koolituse tellimisega kaasneb tihtipeale palju asjaajamist ja täpsustusi. Teeme selle protsessi võimalikult lihtsaks ja sujuvaks!
 
 • Praktikutest koolitajad Eestist ja välismaalt
Meie koolitajad on oma valdkonna praktikud, kes koolitavad töökogemuse najal ning oskavad tuua elulisi näiteid.
 
 • Usaldusväärsus
Oleme ametlikutl EHISes registreeritud koolitusettevõte, Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner ja ametlik Microsoft Learning Partner.
 
 • Koolitame kolmes keeles: eesti, vene ja inglise
Suudame suuremat osa koolitusteemadest pakkuda kolmes keeles.
 

 • Mõistliku suurusega koolitusgrupid
Koolitaja tähelepanu jätkub kõigile osalejatele.
 
 • Koolituse hinnas sisaldub maitsev lõunasöök
Kui koolitus kestab üle poole päeva, siis pakume osalejatele alati maitsvat lõunasööki.
 
 • Kvaliteetne kohv ja maitsvad snäkid
...sest teisiti lihtsalt poleks mõeldav!

 

MILLAL TASUB MÕELDA KOOLITUSE TELLIMISELE?
Kui sama teema vastu tunneb huvi 4 või enam töötajat, siis tasub kindlasti küsida firmasisese grupikoolituse pakkumist!
 
 
GRUPIKOOLITUSE PLUSSID
 • + Koolituse disain lähtub teie ettevõtte ja osalejate vajadustest. Planeerimisel võib aluseks võtta ka koolituskalendris olevaid koolitusi.
 • + Töötajatel on mugav osaleda, nad õpivad koos ning on samas infoväljas.
 • + Saab toimuda üle Eesti teie enda ruumides või lähimas sobilikus koolitusklassis teile sobival ajal.
 • + On reeglina märgatavalt soodsam, kui sama arvu inimeste koolitamine eraldiseisvalt.
 
KÜSI JULGELT PAKKUMIST!
Võta meiega ühendust ning anna teada, millist koolitust sooviksid. Küsime mõned täpsustused ning koostame kiiresti pakkumise!
 

 • Väga hea asukoht: Mustamäe tee 17, Tallinn (Pipedrive ja Telia peakontorite vahetus läheduses)
 • Sobilik kuni 12 inimesele + koolitaja (31,3m2)
 • Ruumipaigutus vastavalt vajadusele: klassiruum, koosolekulaud, ainult toolid jne
 • Kohvipausid võimalik serveerida samas ruumis, lõunapausiks mitmed eri variandid
 • EKRAAN: 75" UHD TV (projektoriga võrreldes teravam ja kontrastsem pilt + saab ratastel statiivil liigutada soovitud asukohta, mis annab täieliku paindlikkuse ruumipaigutuse osas)
 • Ruumis palju aknaid - vajadusel valgusküllane, aga saab ka ruloodega hämaraks teha.
 • Kokkuklapitavad lauad, pehmendusega toolid
 • Seinal on suur statsionaarne valge tahvel + teisaldatav harkjalal pabertahvel


 
  
 
Nordic Koolitus  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  IT koolitused  Arvutiõpe ja IT  Sisekoolitused  Koolitused Tallinnas  Tellimuskoolitused  2D koolitused  AutoCAD  AutoCAD algkursus  AutoCAD ruumjoonestamine  AutoCAD warm-up  Praktiline e-Eesti – ellujäämiskursus  Excel  Exceli makrod ja VBA – esimesed sammud  Exceli meistriklass Andmeanalüüs ja funktsioonid  IKT haldamine ja administreerimine  IKT spetsialisti põhikursus  ITIL 4 Foundation  Agiilne projektijuhtimine Scrumi abil  DevOps Fundamentals  Word  Exceli ja Wordi baaskursused  Korrektsete dokumentide loomine MS Wordis  Dokumentide koostamine  Efektiivne Outlook ajajuhtimise võtmes  Outlook  Ajajuhtimine  PRINCE2® Foundation and Practitioner   DevOps Practitioner  Network+  Hands-on Hacking Essentials  Linux/Unix Fundamentals  Linux  Unix (Linux) algajaile  Linuxi administreerimine (kesktase)   Web Application Security  Hunt The Hacker  Lean IT Foundation  Linux+  DevOps Product Owner  Hands-On Hacking Advanced  Joonestamise kursus, joonestamine  Juhtimine  Arendus- ja juhtimiskoolitused  Kuidas kaardistada oma ettevõtte ambitsioone ja seada eesmärke?  Agiilne projektijuhtimine Scrumi abil  Martin Palm  Jaan Vaabel  Meelis Nigols  Peep Võrno  Madis Roosalu  Siiri Sänn  Nõupidamisruumid  Ruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Ruumid Tallinnas  Klassiruumistiil  U- kujuline  Teatristiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Kohvipausi teenus  Ekraanid  Parkimine  Pabertahvel  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  WIFI  Data- projektor 

KOOLITUSKALENDER

KUIDAS KAARDISTADA OMA ETTEVÕTTE AMBITSIOONE JA SEADA EESMÄRKE?

2019-08-27

Ettevõtte diagnostika on oma igapäevase tegevuse põhjalik läbimõtlemine ja faktidel põhineva kirjelduse koostamine oma tugevatest külgedest ja parendusvaldkondadest. Seejuures kirjeldatakse täpselt hetkeseisu, mis võimaldab järgnevatel aastatel organisatsiooni arengut võrrelda. Hinnale lisandub km.

Hind: 249.00 €
Kestus: 6 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

EXCELI MEISTRIKLASS

2019-08-29

Koolitusel keskendutakse andmeanalüüsi töövahenditele ning nendega seotud enamvajalikele funktsioonidele. Räägitakse sellest, kuidas õigesti üles ehitada analüüsitavaid tabeleid, neid korrastada, võrrelda ja omavahel ühendada. Töötatakse peamiselt PivotTabeliga aga uuritakse ka PowerPivoti kasutamise võimalusi. Hinnale lisandub km.

Hind: 249.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

IKT SPETSIALISTI PÕHIKURSUS

2019-09-02

Koolitus on mõeldud kõigile, kes lahendavad oma organisatsioonis IKT-ga seotud jooksvaid probleeme, samuti algajatele infosüsteemide ja -teenuste spetsialistidele, IKT nooremspetsialistidele, klienditoe (helpdeski) töötajatele jt, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi täiendada. Kursus sobib hästi ka ümberõppijatele, andes praktilise põhja valdkonnaga edasi tegelemiseks.  Hinnale lisandub km.

Hind: 590.00 €
Kestus: 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

ITIL 4 FOUNDATION

2019-09-04

ITIL 4 on oluline edasiarendus ja uuendus IT-põhiste teenuste haldamise maailmas, mis käsitleb uusi praktikaid ja töötamise viise, mida firmad ja organisatsioonid võivad tänapäeva digimaailmas kasutada. Need teadmised on vajalikud mitte ainult IT-professionaalidele, vaid laiemale ringkonnale, kes kõik digitaalse muutuste maailmaga kokku puutuvad.  Hinnale lisandub km.

Hind: 750.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Telliskivi 60A, korpus A3, Tallinn

Telefon: 5348 7486

AGIILNE PROJEKTIJUHTIMINE SCRUMI ABIL

2019-09-13

Koolitus annab ülevaate agiilsest projektijuhtimisest ning tutvustab agiilse projektijuhtimise põhimõtteid ja levinud töövõtteid Scrum raamistiku näitel. Agiilses projektijuhtimises on leitud head lahendused paljudele nüüdisaegsetele väljakutsetele. Hinnale lisandub km.

Hind: 249.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

AUTOCAD ALGKURSUS

2019-09-16

Koolitus toimub AutoCAD 2018 baasil, kus kõik teemad töötatakse läbi vastavate harjutuste sooritamisega. Lisaks saavad kuulajad tasuta kirjaliku õppematerjali, mis sisaldab teemade kirjeldusi koos harjutuste illustratsioonidega ja lahenduskäigu kirjeldusega. Iga kursuse läbinu saab tasuta kaasa kursuste konspekti, mis sisaldab rohkem ülesandeid kui klassis käsitletakse, pakkudes nii võimalust iseseisvaks tööks ja täites mingil määral õpiku funktsioone. Hinnale lisandub km.

Hind: 240.00 €
Kestus: 12 ak.t.
Koht: Kreutzwaldi 56/3, 51014 Tartu

Telefon: 5348 7486

PRAKTILINE E-EESTI – ELLUJÄÄMISKURSUS

2019-09-23

 Koolitus sobib nii teemakohaste eelteadmisteta inimestele kui ka praktiliste e-identiteedi kasutamise kogemusega isikutele, kes soovivad suurendada oma teadlikkust, et lahendada ohu- ja/või probleemolukordi ning valida ökonoomseim ning tõhusaim e-autentimise lahendus oma igapäevasesse asjaajamisse. Hinnale lisandub km.

Hind: 49.00 €
Kestus: 8 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

DEVOPS FUNDAMENTALS

2019-09-24

Selle kursuse on koostanud DASA (DevOps Agile Skills Association). Tegemist on esimese rahvusvahelislt tunnustatud DevOps kursusega, mis käivitati sügisel 2016. Vaata ka DASA DevOps kursuste üldine ülesehitus. Hinnale lisandub km.

Hind: 950.00 €
Kestus: 24 ak.t.
Koht: Telliskivi 60A, korpus A3, 10412, Tallinn

Telefon: 5348 7486

KORREKTSETE DOKUMENTIDE LOOMINE MS WORDIS

2019-09-24

Koolitus keskendub eelkõige sellele, milliseid võimalusi Word pakub ning kuidas neid töövahendeid õigesti praktikasse rakendada. Koolitus sobib hästi nii algajale kui ka edasijõudnule; alustatakse dokumendi seadistamisest ja dokumendi õigest ülesehitamisest ning liigutakse sammhaaval edasi peamiste töövahendite juurde.  Hinnale lisandub km.

Hind: 249.00 €
Kestus: 12 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

EFEKTIIVNE OUTLOOK AJAJUHTIMISE VÕTMES

2019-09-26

Koolitusel räägitakse sellest, milliseid võimalusi pakub Outlook lisaks tavapärasele kirjade saatmisele ja lugemisele. Uuritakse, kuidas Outlooki efektiivsemalt kasutada, millised on võimalused oma tööde ja tegemiste paremal planeerimisel, kuidas efektiivsemalt teha koostööd oma kolleegidega, jagada oma kalendrit, luua ühiskalendreid, delegeerida ülesandeid ning jälgida nende täitmist. Hinnale lisandub km.

Hind: 149.00 €
Kestus: 6 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

AUTOCAD 2D PÕHIKURSUS

2019-09-30

Kursus toimub AutoCADi baasil, kus kõik teemad töötatakse läbi vastavate harjutuste sooritamisega. Lisaks saavad kuulajad tasuta kirjaliku õppematerjali, mis sisaldab teemade kirjeldusi koos harjutuste illustratsioonidega ja lahenduskäigu kirjeldusega. Algkursusel läbitud teemasid puudutatakse ainult põgusalt, eeldades, et need on juba omandatud.  Hinnale lisandub km.

Hind: 432.00 €
Kestus: 18 ak.t.
Koht: Kreutzwaldi 56/3, 51014 Tartu

Telefon: 5348 7486

PRINCE2® - FOUNDATION AND PRACTITIONER (INGLISE KEELES)

2019-09-30

Delegates will be provided with a number of short activities to complete, including access to QA’s interactive video-based learning, that will help you prepare for the course.  Hinnale lisandub km.

Hind: 1990.00 €
Kestus: 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

DEVOPS PRACTITIONER (INGLISE KEELES)

2019-10-07

Target audience: professionals across all IT practices. Anyone who is a part any kind of IT project or wish to understand the DevOps methodology will benefit from this course: Software Development Professionals IT Service Management Professionals Project & Program Managers IT Directors etc.   Hinnale lisandub km.

Hind: 1990.00 €
Kestus: 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

ITIL 4 FOUNDATION

2019-10-08

ITIL 4 on oluline edasiarendus ja uuendus IT-põhiste teenuste haldamise maailmas, mis käsitleb uusi praktikaid ja töötamise viise, mida firmad ja organisatsioonid võivad tänapäeva digimaailmas kasutada. Need teadmised on vajalikud mitte ainult IT-professionaalidele, vaid laiemale ringkonnale, kes kõik digitaalse muutuste maailmaga kokku puutuvad.  Hinnale lisandub km.

Hind: 750.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Telliskivi 60A, korpus A3, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS EXCEL – ESIMESED SAMMUD

2019-10-08

Sihtgrupp: Kõik, kellel on arvuti kasutamise kogemus ja kes soovivad tundma õppida tabelarvutuse programmi MS Excel võimalusi ning harjutada nippe ja trikke, mis aitavad säästa aega ja vaeva ning suurendada töö efektiivsust.  Hinnale lisandub km.

Hind: 379.00 €
Kestus: 24 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

NETWORK+

2019-10-14

Koolitus on mõeldud esmataseme IT-toe spetsialistidele, kel on olemas põhiteadmised arvutite riistvarast, tarkvarast ja operatsioonisüsteemidest ning kes soovivad karjääriredelil edenemiseks omandada rohkem teadmisi arvutivõrkude toimimisest. Hinnale lisandub km.

Hind: 790.00 €
Kestus: 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

HANDS-ON HACKING ESSENTIALS (INGLISE KEELES)

2019-10-23

Target audience: System administrators, information security specialists and -managers and any other IT personnel that is not afraid of the shell or command prompt. Hinnale lisandub km.

Hind: 700.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Lõõtsa 12, 11415 Tallinn

Telefon: 5348 7486

DEVOPS FUNDAMENTALS

2019-10-23

Selle kursuse on koostanud DASA (DevOps Agile Skills Association). Tegemist on esimese rahvusvahelislt tunnustatud DevOps kursusega, mis käivitati sügisel 2016. Vaata ka DASA DevOps kursuste üldine ülesehitus. Hinnale lisandub km.

Hind: 950.00 €
Kestus: 24 ak.t.
Koht: Telliskivi 60A, korpus A3, 10412, Tallinn

Telefon: 5348 7486

LINUX/UNIX FUNDAMENTALS

2019-10-28

Sihtgrupp: Kursus on mõeldud neile, kelle tööülesannete hulka kuulub Linux/Unix perekonna operatsioonisüsteemiga varustatud arvuti kasutamine ja käsureal toimetulek. Hinnale lisandub km.

Hind: 790.00 €
Kestus: 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

WEB APPLICATION SECURITY (INGLISE KEELES)

2019-11-04

Target audience: WebApp developers, maintainers, web server or hosting providers/administrators, information security specialists and managers, testers. Hinnale lisandub km.

Hind: 1400.00 €
Kestus: 32 ak.t.
Koht: Lõõtsa 12, 11415 Tallinn

Telefon: 5348 7486

HUNT THE HACKER (INGLISE KEELES)

2019-11-06

Target audience: Everybody who needs to know more about what threat hunting is, why it is necessary, what is required to start doing it, and how it should be done. Appropriate roles include: CISOs, Security Managers, SOC staffers, Incident Responders, Forensic Analysts and System Administrators. Hinnale lisandub km.

Hind: 700.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Lõõtsa 12, 11415 Tallinn

Telefon: 5348 7486

LEAN IT FOUNDATION

2019-11-07

See 2-päevane kursus on üks neljast Lean IT sertifikaadikoolitustest, mille koostajaks on Lean IT Association. Kõigi tasemete sertifitseerimise esimeseks eelduseks on Lean IT Foundation koolituse läbimine. Hinnale lisandub km.

Hind: 750.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Telliskivi 60A, korpus A3, 10412, Tallinn

Telefon: 5348 7486

LINUX+

2019-11-11

Kursus annab osalejale teadmised ning oskused, et iseseisvalt töötada Linux keskkonna paigalduse ning lihtsama halduse ja häälestusega. Hinnale lisandub km.

Hind: 750.00 €
Kestus: 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

ITIL 4 FOUNDATION

2019-11-20

ITIL 4 on oluline edasiarendus ja uuendus IT-põhiste teenuste haldamise maailmas, mis käsitleb uusi praktikaid ja töötamise viise, mida firmad ja organisatsioonid võivad tänapäeva digimaailmas kasutada. Need teadmised on vajalikud mitte ainult IT-professionaalidele, vaid laiemale ringkonnale, kes kõik digitaalse muutuste maailmaga kokku puutuvad.  Hinnale lisandub km.

Hind: 750.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Telliskivi 60A, korpus A3, Tallinn

Telefon: 5348 7486

HANDS-ON HACKING ESSENTIALS (INGLISE KEELES)

2019-11-25

Target audience: System administrators, information security specialists and -managers and any other IT personnel that is not afraid of the shell or command prompt. Hinnale lisandub km.

Hind: 700.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Lõõtsa 12, 11415 Tallinn

Telefon: 5348 7486

DEVOPS PRODUCT OWNER

2019-12-05

DevOps keskkonnas on tootejuhi (Product Owner) roll otsustava tähtsusega. Tootejuht on üks olulisemaid liidreid ja tema vastutada on toote täielik elutsükkel hällist hauani. DASA DevOps Product Owner kursus on laienduseks traditsioonilise agiilse tootejuhi kursusele. Lisandunud on teemad, millega tootejuht puutub kokku, kui tiim võtab enda kanda nii Dev kui ka Ops valdkonnad.  Hinnale lisandub km.

Hind: 900.00 €
Kestus: 16 ak.t.
Koht: Telliskivi 60A, korpus A3, Tallinn

Telefon: 5348 7486

HANDS-ON HACKING ADVANCED (HOHA) (INGLISE KEELES)

2019-12-16

Target audience: System administrators, information security specialists and -managers and any other IT personnel that is not afraid of the shell or command prompt. Hinnale lisandub km.

Hind: 1050.00 €
Kestus: 24 ak.t.
Koht: Lõõtsa 12, 11415 Tallinn

Telefon: 5348 7486