NORDIC KOOLITUS OÜ

NORDIC KOOLITUS OÜ
Firma:
NORDIC KOOLITUS OÜ
Telefon:
+372 5348 7486
Facebook: www.facebook.com/nordickoolitusPõhjuseid, miks valida just NORDIC KOOLITUS

 • Praktilised ja päriselt vajalikud oskused
Oleme keskendunud eelkõige praktiliste oskuste õpetamisele. Loomulikult käivad oskustega käsikäes ka uued teadmised, aga pikka ja igavat teoreetilist loengut ühelgi meie koolitusel kuulama ei pea.
 
 • Kvaliteetne koolitus mõistliku hinnaga
Meie tegevusplaan on pikaajaline jätkusuutlikkus, mitte kiire rikastumine. Hoiame hinnad mõistlikud ning pakume seejuures parimat võimalikku kvaliteeti.
 
 • Pikaajalised kliendisuhted ja meeldiv teenindus
Me ei poolda agressiivset müüki ning ei hakka Sind kõnede ja kirjadega tüütama. Kui vajad päriselt koolitust, siis oleme Sinu jaoks olemas ning pakume sõbralikku ja asjalikku teenindust.
 
 • Lihtne, mugav ja kiire asjaajamine
Koolitusel osalemisega või koolituse tellimisega kaasneb tihtipeale palju asjaajamist ja täpsustusi. Teeme selle protsessi võimalikult lihtsaks ja sujuvaks!
 
 • Praktikutest koolitajad Eestist ja välismaalt
Meie koolitajad on oma valdkonna praktikud, kes koolitavad töökogemuse najal ning oskavad tuua elulisi näiteid.
 
 • Usaldusväärsus
Oleme ametlikutl EHISes registreeritud koolitusettevõte, Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner ja ametlik Microsoft Learning Partner.
 
 • Koolitame kolmes keeles: eesti, vene ja inglise
Suudame suuremat osa koolitusteemadest pakkuda kolmes keeles.
 

 • Mõistliku suurusega koolitusgrupid
Koolitaja tähelepanu jätkub kõigile osalejatele.
 
 • Koolituse hinnas sisaldub maitsev lõunasöök
Kui koolitus kestab üle poole päeva, siis pakume osalejatele alati maitsvat lõunasööki.
 
 • Kvaliteetne kohv ja maitsvad snäkid
...sest teisiti lihtsalt poleks mõeldav!

 

MILLAL TASUB MÕELDA KOOLITUSE TELLIMISELE?
Kui sama teema vastu tunneb huvi 4 või enam töötajat, siis tasub kindlasti küsida firmasisese grupikoolituse pakkumist!
 
 
GRUPIKOOLITUSE PLUSSID
 • + Koolituse disain lähtub teie ettevõtte ja osalejate vajadustest. Planeerimisel võib aluseks võtta ka koolituskalendris olevaid koolitusi.
 • + Töötajatel on mugav osaleda, nad õpivad koos ning on samas infoväljas.
 • + Saab toimuda üle Eesti teie enda ruumides või lähimas sobilikus koolitusklassis teile sobival ajal.
 • + On reeglina märgatavalt soodsam, kui sama arvu inimeste koolitamine eraldiseisvalt.
 
KÜSI JULGELT PAKKUMIST!
Võta meiega ühendust ning anna teada, millist koolitust sooviksid. Küsime mõned täpsustused ning koostame kiiresti pakkumise!
 

 • Väga hea asukoht: Mustamäe tee 17, Tallinn (Pipedrive ja Telia peakontorite vahetus läheduses)
 • Sobilik kuni 12 inimesele + koolitaja (31,3m2)
 • Ruumipaigutus vastavalt vajadusele: klassiruum, koosolekulaud, ainult toolid jne
 • Kohvipausid võimalik serveerida samas ruumis, lõunapausiks mitmed eri variandid
 • EKRAAN: 75" UHD TV (projektoriga võrreldes teravam ja kontrastsem pilt + saab ratastel statiivil liigutada soovitud asukohta, mis annab täieliku paindlikkuse ruumipaigutuse osas)
 • Ruumis palju aknaid - vajadusel valgusküllane, aga saab ka ruloodega hämaraks teha.
 • Kokkuklapitavad lauad, pehmendusega toolid
 • Seinal on suur statsionaarne valge tahvel + teisaldatav harkjalal pabertahvel


 
  
 
Nordic Koolitus  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  IT koolitused  Arvutiõpe ja IT  Sisekoolitused  Koolitused Tallinnas  Tellimuskoolitused  2D koolitused  AutoCAD  AutoCAD algkursus  AutoCAD ruumjoonestamine  AutoCAD warm-up  Praktiline e-Eesti – ellujäämiskursus  Excel  Exceli makrod ja VBA – esimesed sammud  Exceli meistriklass Andmeanalüüs ja funktsioonid  IKT haldamine ja administreerimine  IKT spetsialisti põhikursus  ITIL 4 Foundation  Agiilne projektijuhtimine Scrumi abil  DevOps Fundamentals  Word  Exceli ja Wordi baaskursused  Korrektsete dokumentide loomine MS Wordis  Dokumentide koostamine  Efektiivne Outlook ajajuhtimise võtmes  Outlook  Ajajuhtimine  PRINCE2® Foundation and Practitioner   DevOps Practitioner  Network+  Hands-on Hacking Essentials  Linux/Unix Fundamentals  Linux  Unix (Linux) algajaile  Linuxi administreerimine (kesktase)   Web Application Security  Hunt The Hacker  Lean IT Foundation  Linux+  DevOps Product Owner  Hands-On Hacking Advanced  Joonestamise kursus, joonestamine  Juhtimine  Arendus- ja juhtimiskoolitused  Kuidas kaardistada oma ettevõtte ambitsioone ja seada eesmärke?  Agiilne projektijuhtimine Scrumi abil  Martin Palm  Jaan Vaabel  Meelis Nigols  Peep Võrno  Madis Roosalu  Siiri Sänn  Nõupidamisruumid  Ruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Ruumid Tallinnas  Klassiruumistiil  U- kujuline  Teatristiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Kohvipausi teenus  Ekraanid  Parkimine  Pabertahvel  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  WIFI  Data- projektor 

KOOLITUSKALENDER

PECB Certified ISO/IEC 27032 Lead Cybersecurity Manager inglise keeles

2019-12-16

Sihtgrupp: küberkaitse juhid ja spetsialistid, infoturbe juhid küberkaitse eksperdid IT-üksuse töötajad spetsialistid, kes soovivad end realiseerida küberkaitse valdkonnas Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): varasem praktiline kokkupuude infoturbe või küberkaitsega. Hinnale lisandub km.

Hind: 1490.00 €
Kestus: 32 ak.t. 16.-20.12.2019
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Efektiivne Outlook ajajuhtimise võtmes

2019-12-17

Sihtgrupp: Koolituse sihtgrupiks on peamiselt kontoritöötajad, sh turundus- ja müügiinimesed, juhiabid, projektijuhid. Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Koolitus sobib õppijale, kellel on esmased arvutikasutamise oskused, kasuks tuleb varasem Outlooki kasutamise kogemus. Hinnale lisandub km.

Hind: 149.00 €
Kestus: 6 ak.t. 10:00 - 15:45
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Exceli meistriklass- andmeanalüüs ja funktsioonid

2019-12-27

Koolitusel keskendutakse andmeanalüüsi töövahenditele ning nendega seotud enamvajalikele funktsioonidele. Räägitakse sellest, kuidas õigesti üles ehitada analüüsitavaid tabeleid, neid korrastada, võrrelda ja omavahel ühendada. Töötatakse peamiselt PivotTabeliga aga uuritakse ka PowerPivoti kasutamise võimalusi. Hinnale lisandub km.

Hind: 249.00 €
Kestus: 16 ak.t. 27. ja 30. detsembril.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS Office ja e-riik – alustajast oskajaks

2020-01-06

Sihtgrupp: Koolitusprogramm on mõeldud kõigile, kellel puudub või on vähene arvutikasutamise oskus ja soovivad tundma õppida peamiseid arvutikasutamisega seotud toiminguid, programme MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook ning suurendada oma teadlikkust e-riigi osas. Hinnale lisandub km.

Hind: 924.00 €
Kestus: 56 ak.t. 06.-17.01.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS Office ja e-riik – arenguprogramm

2020-01-06

Sihtgrupp: Koolitusprogramm on mõeldud kõigile, kellel puudub või on vähene arvutikasutamise oskus ja soovivad tundma õppida peamiseid arvutikasutamisega seotud toiminguid, süvitsi programme MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Outlook ning suurendada oma teadlikkust e-riigi osas.  Hinnale lisandub km.

Hind: 1969.00 €
Kestus: 112 ak.t. 06.01.-21.01.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Arvutiga sõbraks

2020-01-06

Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Eelnev kogemus arvuti mistahes programmide kasutamisel ei ole vajalik, kuid kasuks tuleb arvuti ja hiire kasutamise kogemus, interneti kasutamine, nutiseadme opereerimine jms. Koolitus sobib hästi ka kõigile neile, kellel on varasem arvutiga töötamise kogemus, kuid on pikemalt tööturult eemal olnud ning soovivad uuesti alustada õppimist. Hinnale lisandub km.

Hind: 149.00 €
Kestus: 8 ak.t. 09:00 - 16:30
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Praktiline e-Eesti – ellujäämiskursus

2020-01-07

 Koolitus sobib nii teemakohaste eelteadmisteta inimestele kui ka praktiliste e-identiteedi kasutamise kogemusega isikutele, kes soovivad suurendada oma teadlikkust, et lahendada ohu- ja/või probleemolukordi ning valida ökonoomseim ning tõhusaim e-autentimise lahendus oma igapäevasesse asjaajamisse. Hinnale lisandub km.

Hind: 49.00 €
Kestus: 8 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS Office – alustajast oskajaks

2020-01-09

Sihtgrupp: Koolitusprogramm on mõeldud kõigile, kes soovivad tundma õppida programme MS Word, MS Excel, MS PowerPoint ja MS Outlook. Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Eelnev kogemus arvuti mistahes programmide kasutamisel ei ole vajalik. Koolitus sobib hästi ka kõigile neile, kellel on varasem arvutiga töötamise kogemus, kuid on pikemalt tööturult eemal olnud ning soovivad uuesti alustada õppimist. Hinnale lisandub km.

Hind: 726.00 €
Kestus: 40 ak.t. 09.-17.01.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS Office – arenguprogramm

2020-01-09

Sihtgrupp: Koolitusprogramm on mõeldud kõigile, kes soovivad tundma õppida programme MS Word, MS Excel, MS PowerPoint ja MS Outlook. Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Eelnev kogemus arvuti mistahes programmide kasutamisel ei ole vajalik. Koolitus sobib hästi ka kõigile neile, kellel on varasem arvutiga töötamise kogemus, kuid on pikemalt tööturult eemal olnud ning soovivad uuesti alustada õppimist. Hinnale lisandub km.

Hind: 1771.00 €
Kestus: 96 ak.t. 09.-31.01.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS Excel – alustajast asjatundjaks

2020-01-09

Sihtgrupp: Koolitusprogramm on mõeldud kõigile, kellel on arvuti kasutamise kogemus ja kes soovivad tundma õppida tabelarvutuse programmi MS Excel võimalusi; harjutada nippe ja trikke, mis aitavad säästa aega ja vaeva ning suurendada töö efektiivsust. Hinnale lisandub km.

Hind: 777.00 €
Kestus: 50 ak.t. 15.-31.01.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS Word – esimesed sammud

2020-01-09

Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): esmased arvutikasutamise oskused, kasuks tuleb arvuti ja hiire kasutamise kogemus, interneti kasutamine jne. Eelnev kogemus Wordi kasutamisel ei ole vajalik. Sobib hästi ka kõigile neile, kellel on varasem Wordiga töötamise kogemus, kuid on vahepeal pikemalt arvutist eemal olnud. Hinnale lisandub km.

Hind: 149.00 €
Kestus: 8 ak.t. 09:00 - 16:30
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS PowerPoint – esimesed sammud

2020-01-10

Sihtgrupp: Kõik, kes soovivad tundma õppida esitlusprogrammi MS PowerPoint võimalusi. Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): esmased arvutikasutamise oskused, kasuks tuleb arvuti ja hiire kasutamise kogemus, interneti kasutamine jne. Eelnev kogemus PowerPointi kasutamisel ei ole vajalik. Sobib hästi ka kõigile neile, kellel on varasem PowerPointi või mõne mu esitlustarkvaraga töötamise kogemus, kuid on vahepeal pikemalt arvutist eemal olnud. Hinnale lisandub km.

Hind: 149.00 €
Kestus: 8 ak.t. 10:00 - 15:45
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS Outlook – esimesed sammud

2020-01-13

Sihtgrupp: Kõik, kellel on arvuti kasutamise kogemus ja kes soovivad tundma õppida programmi MS Outlook võimalusi. Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): esmased arvutikasutamise oskused. Kasuks tuleb arvuti ja hiire kasutamise kogemus, interneti kasutamine jne. Eelnev kogemus Outlooki kasutamisel ei ole vajalik. Sobib hästi ka kõigile neile, kellel on varasem töötamise kogemus, kuid on pikalt Outlookist eemal olnud.  Hinnale lisandub km.

Hind: 149.00 €
Kestus: 6 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MS Excel – esimesed sammud

2020-01-15

Sihtgrupp: Kõik, kellel on arvuti kasutamise kogemus ja kes soovivad tundma õppida tabelarvutuse programmi MS Excel võimalusi ning harjutada nippe ja trikke, mis aitavad säästa aega ja vaeva ning suurendada töö efektiivsust.  Hinnale lisandub km.

Hind: 279.00 €
Kestus: 18 ak.t. 15.-17.01.2020
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

ITIL 4 Managing Professional Transition (inglise keeles)

2020-01-20

Sihtgrupp: This course is targeted at ITSM leaders, and practitioners who already hold the ITIL v3 Expert qualification (or have 17 points under the ITIL v3 scheme) and gives them a direct path to transition to the new ITIL 4 Managing Professional (MP) designation.   Hinnale lisandub km.

Hind: 1990.00 €
Kestus: 20.-24.01.2020; 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MOC-20741 Networking with Windows Server 2016

2020-01-20

Sihtgrupp: Koolituse sihtgrupiks on IT-spetsialistid, kellel on mõningased teadmised ja kogemused võrgunduses ning kes soovivad neid täiendada Windows Server 2016 valdkonnas. Sihtgrupiks on näiteks võrguadministraatorid ning süsteemi- ja infrastruktuuriadministraatorid või IT-spetsialistid, kes soovivad valmistuda eksamiks MCSA 70-741: Networking with Windows Server 2016 (koolitusega kaasneb eksamivautšer). Hinnale lisandub km.

Hind: 990.00 €
Kestus: 40 ak.t. 20.-24.01.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

LINUX/UNIX FUNDAMENTALS

2020-01-20

Sihtgrupp: Kursus on mõeldud neile, kelle tööülesannete hulka kuulub Linux/Unix perekonna operatsioonisüsteemiga varustatud arvuti kasutamine ja käsureal toimetulek. Hinnale lisandub km.

Hind: 790.00 €
Kestus: 40 ak.t. 20.-24.01.2020
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Korrektsete dokumentide loomine MS Wordis

2020-01-22

Koolitus keskendub eelkõige sellele, milliseid võimalusi Word pakub ning kuidas neid töövahendeid õigesti praktikasse rakendada. Koolitus sobib hästi nii algajale kui ka edasijõudnule; alustatakse dokumendi seadistamisest ja dokumendi õigest ülesehitamisest ning liigutakse sammhaaval edasi peamiste töövahendite juurde.  Hinnale lisandub km.

Hind: 249.00 €
Kestus: 12 ak.t. 22.-23.01.2020
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Efektiivne Outlook ajajuhtimise võtmes

2020-01-24

Sihtgrupp: Koolituse sihtgrupiks on peamiselt kontoritöötajad, sh turundus- ja müügiinimesed, juhiabid, projektijuhid. Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Koolitus sobib õppijale, kellel on esmased arvutikasutamise oskused, kasuks tuleb varasem Outlooki kasutamise kogemus. Hinnale lisandub km.

Hind: 149.00 €
Kestus: 6 ak.t. 10:00 - 15:45
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

PECB Certified ISO 27001 Lead Auditor (inglise keeles)

2020-01-27

Sihtgrupp: asutuste ja ettevõtete audiitorid, siseauditi üksuse töötajad audiitorid, kellel vaja läbi viia infoturbe juhtimissüsteemide auditeid ja sertifitseerimist äri- ja IT-üksuse töötajad, vastavuskontrolli töötajad elutähtsa teenuse osutajad, kvaliteedikontrolli töötajad  Hinnale lisandub km.

Hind: 1490.00 €
Kestus: 32 ak.t. 27.-31.01.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

IKT spetsialisti põhikursus

2020-01-27

Koolitus on mõeldud kõigile, kes lahendavad oma organisatsioonis IKT-ga seotud jooksvaid probleeme, samuti algajatele infosüsteemide ja -teenuste spetsialistidele, IKT nooremspetsialistidele, klienditoe (helpdeski) töötajatele jt, kes soovivad oma teadmisi ja oskusi täiendada. Kursus sobib hästi ka ümberõppijatele, andes praktilise põhja valdkonnaga edasi tegelemiseks.  Hinnale lisandub km.

Hind: 590.00 €
Kestus: 40 ak.t. 27.-31.01.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MOC-20703-1 Administering System Center Configuration Manager

2020-02-03

Sihtgrupp: This course is for experienced information technology (IT) professionals, typically described as Enterprise Desktop Administrators (EDAs). These EDAs deploy, manage, and maintain PCs, devices, and applications across medium, large, and enterprise organizations. A significant portion of this audience uses, or intends to use, the latest release of Configuration Manager to manage and deploy PCs, devices, and applications.

Hind: 990.00 €
Kestus: 40 ak.t. 03.-07.02.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

LINUX+

2020-02-03

Sihtgrupp: Kursus on mõeldud IT spetsialistidele, kelle tööülesanded sisaldavad Linux tõrkeotsingut, paigaldust, või hooldust. Samuti sobib kursus neile, kes soovivad omandada CompTIA Linux+ (või LPIC-1 Linux Server Professional) tiitlit. Koolitusel osalemise eeldused: Läbitud kursus Linux/Unix Fundamentals või samaväärsed teadmised.  Hinnale lisandub km.

Hind: 790.00 €
Kestus: 40 ak.t. 03.-07.02.2020
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MOC-20742 Identity with Windows Server 2016

2020-02-03

Sihtgrupp: Koolituse sihtgrupiks on IT-spetsialistid, kellel on mõningased teadmised ja kogemused AD DS alal ning kes soovivad täiendada teadmisi Windows Server 2016 identiteedi- ja juurdepääsutehnoloogiate valdkonnas. Sihtgrupiks on näiteks AD DS administraatorid ning süsteemi- ja infrastruktuuriadministraatorid, kellel on Active Directory domeeniteenuste üldteadmised ja kogemused või IT-spetsialistid, kes soovivad valmistuda eksamiks 70-742 Identity with Windows Server 2016 (koolitusega kaasneb eksamivautšer). Hinnale lisandub km.

Hind: 990.00 €
Kestus: 40 ak.t. 03.-07.02.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

SAFe® Scrum Master (inglise keeles)

2020-02-06

Sihtgrupp: All are welcome to attend the course, regardless of experience. However, the following prerequisites are highly recommended for those who intend to take the SAFe® Scrum Master (SSM) certification exam: Familiarity with Agile concepts and principles Awareness of Scrum, Kanban, and eXtreme Programming (XP) Working knowledge of software and hardware development processes.   Hinnale lisandub km.

Hind: 1590.00 €
Kestus: 16 ak.t. 06.-07.02.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

DevOps Practitioner (inglise keeles)

2020-02-10

Sihtgrupp: professionals across all IT practices. Anyone who is a part any kind of IT project or wish to understand the DevOps methodology will benefit from this course: Software Development Professionals IT Service Management Professionals Project & Program Managers IT Directors etc. Hinnale lisandub km.

Hind: 1990.00 €
Kestus: 40 ak.t. 10.-14.02.2020
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Enterprise Architect kasutamine UML mudelite arendamisel

2020-02-11

Sihtgrupp: Kursus on suunatud tarkvarasüsteemide arendusega seotud valdkonnaspetsialistidele, projektijuhtidele, infosüsteemi analüütikutele ja disaineritele. Koolitusel osalemise eeldused: Kursusel osalejatelt eeldatakse huvi tarkvarasüsteemide arendusprotsessi parendamise vastu.  Hinnale lisandub km.

Hind: 590.00 €
Kestus: 24 ak.t. 11.-13.02.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MOC-10982 Supporting and Troubleshooting Windows 10

2020-02-17

Sihtgrupp: The primary audience for this course is the Enterprise Desktop Support Technician (EDST), who provides Tier 2 support to users running Windows 10 personal computers (PCs) and devices in medium to large enterprise organizations, within a Windows domain environment. EDSTs focus on a broad range of technical issues for Windows operating systems (OSs), devices, cloud services, applications, networking, and hardware support. In the overarching scenario, if an enterprise offers the service, the EDST is asked to support it.  Hinnale lisandub km.

Hind: 990.00 €
Kestus: 17.-21.02.2020; 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MOC-20761 Querying Data with Transact-SQL

2020-02-17

Sihtgrupp: andmebaaside administreerijad, arendajad ja ärianalüüsi spetsialistid Koolitusel osalemise eeldused: baasteadmised operatsioonisüsteemist Microsoft Windows, sh selle põhilisest funktsionaalsusest mõningane andmebaaside haldamiskogemus   Hinnale lisandub km.

Hind: 990.00 €
Kestus: 40 ak.t. 17.-21.02.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MD-100T00 Windows 10

2020-02-17

Sihtgrupp: Candidates for this course are IT professionals who want to perform installation, configuration, general local management and maintenance of Windows 10 core services; also enterprise scenarios and cloud-integrated services. Koolitusel osalemise eeldused: basic understanding of computer networks and hardware concepts; basic understanding of OS and Application concepts; experience with using the Windows OS.    Hinnale lisandub km.

Hind: 990.00 €
Kestus: 40 ak.t. 17.-21.02.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Exceli makrod ja VBA – esimesed sammud

2020-02-18

Koolituse käigus luuakse alus oskustele, millega on kohe võimalik oma töid Excelis lihtsustama hakata ning seejuures ka vähendada vigade tekkimise ohtu. Hinnale lisandub km.

Hind: 249.00 €
Kestus: 16 ak.t. 18.-19.02.2020
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

Sissejuhatus arvutigraafikasse ja kujundamisse vabavaraliste vahenditega

2020-02-20

Sihtgrupp: Kõik, kellel pole varasemat kokkupuudet arvutigraafikaga. Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel. Windowsi esmane tundmine, veebibrauseri kasutamise oskus. Hinnale lisandub km.

Hind: 190.00 €
Kestus: 8 ak.t. 10:00 - 17:00
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

LINUX/UNIX FUNDAMENTALS

2020-03-02

Sihtgrupp: Kursus on mõeldud neile, kelle tööülesannete hulka kuulub Linux/Unix perekonna operatsioonisüsteemiga varustatud arvuti kasutamine ja käsureal toimetulek. Hinnale lisandub km.

Hind: 790.00 €
Kestus: 40 ak.t. 02.-06.03.2020
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486

PRINCE2 Agile Foundation and Practitioner Certificates in Agile Project Management (inglise keeles)

2020-03-02

Sihtgrupp: Everyone delivering, managing or working within agile projects and project teams, will benefit from the PRINCE2 Agile method without the need for any prior knowledge of PRINCE2. Koolitusel osalemise eeldused: No formal prerequisites exist for this course but delegates would benefit from some experience of working in projects prior to attendance.  Hinnale lisandub km.

Hind: 1990.00 €
Kestus: 16.-20.12.2019; 40 ak.t.
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MOC-10961 Automating Administration With Windows PowerShell

2020-03-02

Sihtgrupp: This course is intended for IT Professionals who are already experienced in general Windows Server and Windows Client administration, and who want to learn more about using Windows PowerShell for administration. No prior experience with any version of Windows PowerShell, or any scripting language, is assumed.  Hinnale lisandub km.

Hind: 990.00 €
Kestus: 40 ak.t. 02.-06.03.20200
Koht: Mehaanika 21, Tallinn

Telefon: 5348 7486

MD-101T00 Managing Modern Desktops

2020-04-20

The Modern Desktop Administrator must be familiar with M365 workloads and must have strong skills and experience of deploying, configuring, and maintaining Windows 10 and non-Windows devices. The MDA role focuses on cloud services rather than on-premises management technologies. It is recommended students complete course MD-100, Windows 10, prior to taking this course. Hinnale lisandub km.

Hind: 990.00 €
Kestus: 40 ak.t. 20.-24.04.2020
Koht: Mehaanika 21, 10616, Tallinn

Telefon: 5348 7486