Pirita Marina Hotel & SPA

Pirita Marina Hotel
Firma:
Pirita Marina Hotel & SPA
Telefon:
+372 639 6644
Facebook: www.facebook.com/piritamarinahotel

Pirita Marina Hotel & SPA pakub suurt valikut tervise-, ilu- ja heaoluteenuseid.
 
Olümpiakülaks ehitatud hotell asub merekaldal, linnasüdamest vaid 10-minutise autosõidu kaugusel ning siit on suurepärane bussiühendus kesklinnaga.
 
Merekaldal asuvast hotellist on vaid lühike jalutuskäik maalilisse Pirita metsa ja liivaranda, ajalooliste Birgitta kloostri varemeteni ja terviseradadele.
 
Külaliste päralt on mugav tasuta parkla.
 
Restorani Regatta ja hotelli teisele korrusele pääseb liftiga, esimesele ja kolmandale korrusele pääseb teiselt korruslt trepist.


KONVERENTSID
 
Seminariruumid Tallinnas Pirita Marina Hotel & SPA-s sobivad nii väiksemate koosolekute kui ka suuremate seminaride ja konverentside korraldamiseks. Aegna saal mahutab kuni 110 inimest, Nautica saal aga kuni 200 külastajat, sobides nii päevaseks konverentsiks kui ka õhtuseks pidulikuks õhtusöögiks või vastuvõtuks. Toitlustust pakub eksklusiivselt restoran Regatta.
 
Eesti saarte järgi nimetatud seminariruumid pakuvad privaatseid koosolekuvõimalusi. Toimekas päev on tore lõpetada lõõgastudes Iuvellis ilu- ja heaolukeskuses või basseinis ja saunades.
 
Viiendal korrusel asuvast restoranist Regatta avaneb Tallinna parim merevaade. Kuna restoran on jagatud mitmeks ruumiks on seal lisaks korporatiivüritustele mugav korraldada ka pulmasid, sünnipäevi ja muid üritusi.
 
Igas ruumis on olemas pabertahvel ja markerid, märkmik ja pastapliiats igale osalejale, dataprojektor, ekraan ja Wi-Fi. Aitame Teil ürituse edukalt ellu viia – meie kogenud ja asjatundlikud töötajad soovitavad teile parimaid lahendusi.

Kohvipauside menüüga on võimalik tutvuda siin
  
 
U- kujuline  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Koosolekute ruumid  Koolitusruumid  Ruumid koolitusteks  Sünnipäevaruumid  Ruumid  Seminariruumid  Peoruumide üürimine  Nõupidamisruumid  Konverentsiruumid  Ruumid Tallinnas  Pirita Marina Hotel & SPA  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  Parkimine  Inva ligipääs  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Meelelahutus  Etteasted kohvipausidel  Majutus  Majutuskohad  Helitehnika  Helitehnika rent  SPA  SPA/ Veekeskus  Arvuti laenutamine  WIFI  Ekraanid