Lutheri Masinasaal

Lutheri Masinasaal;
Firma:
Lutheri Masinasaal
Telefon:
+372 5804 8657
Koduleht:
https://lutheri.ee
 

Tule ja teeme koos meeldejääva ürituse Lutheri masinasaalis!


 
SEMINARIRUUM LUTHERI MASINASAALIS
 
Võimalik üürida oma ettevõtte koosolekuteks, seminarideks, koolitusteks seminariruumi Lutheri Masinasaalis.
 
Seminariruumi suurus on 94 m². Ruumi on võimalik kohandada laudadega istuma kuni 40 inimese jaoks. Tehnilistest võimalustest on olemas projektor, paber- ja markeritahvel, kõlarid. Veel on ruumil oma garderoob ja WC.
 
Hinnad:
150€/4h
250€/päev (kuni 17.00)


 
 
Lutheri Masinasaali aatriumis on võimalik läbi viia erinevaid üritusi, kasutades ära aatriumi ajaloolist hõngu ja suursugusust. Oleme aatriumis korraldanud erinevaid üritusi firmade aastapäevade tähistamisest moekollektsioonide esitlemiseni.
 
Masinasaali väljaüüritav avatud aatrium kulgeb läbi kahe korruse ning on suurusega kuni 750m².
 
Parkimiseks on võimalik kasutada Masinasaali ees olevat kesklinna parkimistsoon, lisaks on hoone taga Europargi parkimisala EP63.
 
Tegemist on nii Eestis kui Baltimaades ühe unikaalseima hoonega, mis on rajatatud 1912 aastal ehitatud Lutheri vineerivabriku tootmishoonesse. Hoone unikaalsus ja suurejoonelisus väljendub juba ainuüksi tema parameetrites – avatud aatrium kõrgusega 17,45 m, kogu maja kesklöövi kattev klaasist katuselatern, ca 1,5 m paksused paekiviseinad ja üle nelja meetri kõrgused aknad.
 
 
 
Lutheri Masinasaal asub kesklinna piirkonnas, jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast. Olemas on hea ligipääs nii sõiduauto kui ühistranspordiga. Bussi- ja trammipeatus asub büroomajast kuni 7 minuti jalutuskäigu kaugusel. Rataste jaoks kavandatud majasisene rattaparkla.
 

  
 
  
 
    

 
Lutheri Ärimaja  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 200 inimest  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Ruumid Tallinnas  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  WIFI  Helitehnika  Helitehnika rent  Kohvipausi teenus  Arvuti laenutamine  Parkimine  Inva ligipääs  TV ja Video  Toitlustus ja catering  Ekraanid  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Lutheri Masinasaal