Tartumaa Tervisespordikeskus

Tartumaa Tervisespor
Firma:
Tartumaa Tervisespordikeskus
Telefon:
(+372) 745 6333; (+372) 555 12 492
 Facebook: www.facebook.com/tervisesportTartumaa Tervisespordikeskuses jagub tegevust kõigile. Meil on looduskaunid tervise-, matka- ja orienteerumisrajad, nii suvine kui aastaringne majutus, kõik tingimused seminaride, koolituste, laagrite ja suvepäevade korraldamiseks, lasketiirud ja vibulaskmise rajad ning lastele aastaringne vahva seiklusrada.

Tulge meile puhkama, kosutate tervist, saate uut energiat ja jõudu juurde!

 
Konverentsistiilis paigutus kuni 120 inimest, dataprojektor (HDMI/VGA), tahvel (marker, paber), helisüsteem , mikrofon, WiFi, TV.
 
Konverentsistiilis paigutus kuni 40 inimest, dataprojektor (HDMI/VGA), tahvel (marker, paber), helisüsteem, mikrofon, WiFi .
 
Vabaõhu lava/klass, seminaride ja vabaõhu kontsertide korraldamiseks. Mäepervele ning seal asuvatele pinkidele ja kändudele mahub istuma kuni 400 inimest. Dataprojektor (HDMI/VGA), tahvel (marker, paber), helisüsteemi , mikrofoni, WiFi.
 
Info ja broneerimine: (+372) 745 6333
 
Hinnad

 
 
 
 
Tartumaa Tervisespordikeskus  Tehvandi Spordikeskus  Konverentsiruumid  Peoruumide üürimine  Nõupidamisruumid  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Ruumid Lõuna- Eestis  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Sport  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  Magnettahvel  TV ja Video  WIFI  Arvuti laenutamine  Inva ligipääs  Toitlustus ja catering  Toitlustus  Meelelahutus  Parkimine  TV ja Video  Helitehnika  Helitehnika rent  Ekraanid  Majutus  Majutuskohad