Tehvandi Spordikeskus

Tehvandi Spordikesku
Firma:
Tehvandi Spordikeskus
Telefon:
(+372) 766 9500
Koduleht:
www.tehvandi.ee
 Facebookwww.facebook.com/TehvandispordikeskusTehvandi Spordikeskus on Eesti suurim, tuntuim, rahvusvaheliselt tunnustatud võistlus- ja treeningkeskus. Tehvandi on Eesti suusatajate, laskesuusatajate, kahevõistlejate ja suusahüppajate kasvulavaks, kuid oleme lisaks professionaalsetele sportlastele järjest enam suunatud harrastussportlastele, ettevõtetele, inimestele, kes soovivad veeta aktiivset ja sportlikku puhkust, pidada konverentse, seminare ning lihtsalt lõõgastuda.
 
Tehvandi Spordikeskuses on palju võimalusi sportimiseks ja vaba aja veetmiseks aastaringselt.

Spordi- ja treenimisvõimalused:
 • Tehvandi staadion. Staadioni rajatisteks on sinise kergejõustiku kattega kaetud kergejõustiku alade sektorid (100 m jooks, 110 m tõkkejooks, kaugus- ja kolmikhüpe, kõrgushüpe, teivashüpe, kuulitõuge, kettaheide, odavise) ja täismõõtmetes jalgpalliväljak murukattega.
 • Hüppemägi. Tehvandi K-90 suusahüppemäel saab hüpata nii talvel kui suvel. Suvel on mäel tehiskate.
 • Lasketiirud. Anso lasketiirus on 17 laskekohta. Staadioni lasketiirus on 30 laskekohta kaasaegsete märgiseadistega. Lumeta perioodil on tiirud ühendatud rullsuusarajaga ja jooksuradadega.
 • Rullsuusarada. Tehvandil on 6,2 km asfaltkattega raske reljeefiga rullsuusarada, mis võimaldab treeninguteks kasutada tähistatud 1,2 km, 2,5 km, 3,3 km, 4 km, 5 km ja 6,2 km rullsuusaringe.
 • Jooksu-, imitatsiooni- ja kepikõnnirada. 5 km rada on tervenisti kaetud saepuru kattega ja tähistatud siniste kilelintidega, 5,5 km matkarada on osaliselt kaetud saepuru kattega ja tähistatud punaste kilelintidega. 
 • Jalgratta matkarada. 5,7 km kollaste kilelintidega tähistatud rada on enamasti muldkattega radadel ja põldudel. 
 • Terviserada. 1,2 km rada on tähistatud roheliste kilelintidega. Rajale on ehitatud seitse erinevatele lihasgruppidele mõeldud harjutuste linnakut.
 • Suusarajad. Hooldatud ja tähistatud 0,5 - 5 km treening- ja võistlusrajad nii klassika- kui vabatehnikas suusatamiseks ning kergema reljeefiga 10 km pikkune matkarada.
 • Sportmängude väljak. Rahvusvaheliselt tunnustatud plastikmoodulkattega väljak korvpalli, võrkpalli ja tennise mängimiseks.
 • Jõusaal. Sisustatud Rootsi (Eleiko) ja Soome (David) jõusaali seadmetega. Jõusaalis saab harrastada klassikalist tõstmist, samuti on loodud võimalused nii suusatajatele, kergejõustiklastele kui teiste spordialade esindajate harjutuste läbiviimiseks.
Tehvandi uue staadionihoone konverentsikeskuses on loodud suurepärased tingimused seminaride, koosolekute, õppepäevade, nõupidamiste ja konverentside korraldamiseks. Kahel korrusel paiknevad eri suuruste ja kaasaegse tehnikaga varustatud ruumid võimaldavad korraldada erinevaid üritusi, pidulikke vastuvõtte ja bankette kuni 150-le inimesele. Lisaks on Tehvandi Hotellis seminariruum 40-le inimesele ja Tehvandi Biathloni hoones seminariruum kuni 10-le inimesele.

Konverentsistiilis paigutusega seminariruum mahutab kuni 40 inimest, dataprojektor (HDMI/VGA), tahvel (marker, paber), helisüsteem (kõlarid, DVD mängija), mikrofon, WiFi, kaabliga internet, smartboard.
 
Konverentsistiilis paigutus võimaldab mahutada kuni 60 inimest (III korruse saal) ja 90 inimest (II korruse saal). Kolm töötuba, millest kaks kuuele inimesele ja üks 16 inimesele, dataprojektor (HDMI/VGA), tahvel (marker, paber), helisüsteem (kõlarid, DVD mängija), mikrofon, WiFi, kaabliga internet, TV.
Konverentsistiilis paigutus kuni 14 inimesele. Dataprojektor (HDMI/VGA), tahvel (marker, paber), helisüsteem (kõlarid, DVD mängija), mikrofon, WiFi, kaabliga internet, TV.
 
Info ja broneerimine: (+372) 766 9500 
 
 • Tehvandi Hotell*** Hotellis on kokku 45 kõigi mugavustega tuba 84 majutuskohaga, mis koos lisakohtadega võimaldab majutada kuni 100 ööbijat. Hotellis on saunaga suur sviit, mullivanniga juunior sviit ja invatuba. Kõigis tubades on vannituba, kuivatuskapp, konditsioneer, televiisor, telefon, rõdu. Hotellis on selvepesula, arsti, massaaži ja saunaruumid, inventari lao- ja hoolderuumid ning tasuta WIFI ala.
 • Puhkemaja Tehvandi Puhkemajas on 2 eraldi sissepääsuga apartementi, mõlemas on 4 magamistuba (3 kahest ja 1 neljane tuba), puhketuba kööginurgaga, saunakompleks, pesuruumid ja wc-d. Puhkemaja on varustatud kuivatuskapi, pesumasina, köögitehnika, televiisori, muusikakeskuse ning tasuta WIFI levialaga.
 • Buffee restoran Tehvandi Hotellis on avatud 92 kohaga buffee restoran, kus pakutakse nii hommiku, lõuna kui õhtusööki, samuti peolaudu nii kohapeal kui väljaspool maja.
 • Staadioni kohvik Tehvandi Staadionihoones on avatud Tehvandi staadioni kohvik koos välisterrassiga. Kohviku saalis on 40 istekohta. Pakutakse toitvat päevamenüüd, maitsvaid toite a la carte menüüst ja peolaudu nii kohapeal kui väljaspool maja.

Lõõgastus ja vaba aeg:
 • Tehvandi disc-golfi park koosneb 18 erineva pikkusega rajast, mis läbitakse numbrilises järjekorras.
 • Seikluspark Otepää seikluspargis on viis erinevatest mängudest koosnevat rada, kokku 58 mängu. 6. rada koosneb pikkadest õhusõitudest, kus lennatakse üle 300 m pika oru.
 • Tehvandi vaateplatvorm Otepää piirkonna kõrgeim, Eesti kõrgeim välironimissein.
 • Saunakompleks Tehvandi Hotelli saunakompleks koosneb 2-st saunast ja puhkeruumist kuni 16-le inimesele. Lisaks on Tehvandi Staadionihoones saun koos puhkeruumiga, mis mahutab kuni 20 inimest.
 
 


Tehvandi Spordikeskus  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Klassiruumistiil  Ruumirent  Ruumid Lõuna- Eestis  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Vastuvõtt  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Esitlustahvlid  Pabertahvel  Magnettahvel  Grafoprojektor  Data- projektor  WIFI  Spordivahendite laenutus  Arvuti laenutamine  Inva ligipääs  Parkimine  Majutus  Majutuskohad  Toitlustus ja catering  Toitlustus  Kohvipausi teenus  Helitehnika  Helitehnika rent  TV ja Video  Ekraanid  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest