Jääaja Keskus

Jääaja Keskus; SA
Firma:
Jääaja Keskus
Telefon:
+372 5911 3318
E-post:
info@jaaaeg.ee
Koduleht:
http://jaaaeg.ee
 Facebook: https://www.facebook.com/JaaajaKeskus/Jääaja Keskus on kogu perele mõeldud põnev elamuskeskus, kuhu ootame külla nii suuremaid kui väiksemaid sõpru. Meil on avastamisrõõmu igas vanuses külastajatele!
 
Oleme ainulaadne elamuskeskus terves Baltikumis – siin saate tutvuda elusuuruses eelajalooliste loomadega ja kogeda elamuslikku ülevaadet sellest, kuidas on aastatuhandete jooksul kujunenud maailma ja Eesti loodus. 
 
Kas mammut on karvane elevant? Millal tekkis Eestisse inimasustus? Kuidas muutub rannajoon ajas? Kas kliima soojeneb või hoopis külmeneb?
 
Meie juures saate teada, milline on meie universumi kujunemislugu ja mis ootab meid ees tulevikus!
 
Jääaja Keskuse ekspositsioon pakub külastajale ülevaadet jääaja tekkepõhjustest ja mõjust maakerale, Eestile ja Vooremaale, tutvustab Eesti looduse ja inimasustuse arengulugu pärast viimast jääaega ning kliimamuutuste põhjuseid ja nende uurimist.
 
Asume Tartumaal Saadjärve kaldal, otse Vooremaa keskmes, mis on tuntud jääaja ja Kalevipoja muistendite järgi.
 
Kui otsid põnevat paika, kuhu minna lastega või perega Tartumaal, siis ootame teid külla! Samuti pakume oma ruumides võimalust korraldada konverentse, sünnipäevi ja muid erilisi sündmusi.

Jääaja Keskus on suurepärane koht erinevate konverentside, sünnipäevade ja muude sündmuste korraldamiseks. Võimalik on broneerida nii privaatseid seminariruume kui kogu keskust -  tutvu meie võimalustega ja küsi pakkumist!
 
Soovi korral saame lisaks pakkuda ka põnevaid ekskursioone, mänge ja parvereisi Saadjärvel. Samuti pakume toitlustust ja catering teenust. Küsi lisa ja teeme teile pakkumise! Kindlasti saame anda ka head nõu, kuidas teie sündmust veelgi meeldejäävamaks teha! Koostöös leiame teile sobivad lahendused!
Toitlustus Jääkaru kohvikust
 
Oluline osa konverentsi- või seminari teenusest on toitlustus. Jääaja Keskuses tegutsev Jääkaru kohvik pakub maitsvaid kohapeal valmistatud toite igale maitsele.
Igapäevasel on avatud lõunabuffet.
Kohvipauside menüüd on leitavad siit: 
Kohvipausid
 
Kui ei leidnud endale sobivat varianti, siis võta meiega kindlasti ühendust ning leiame koos parima lahenduse!

Parvesõit Saadjärvel pakub maalilisi loodusvaateid ja põnevaid elamusi! Suvisel perioodil (1. mai kuni 31. august) on Jääaja Keskuse juurest võimalik ette võtta lühemaid ja pikemaid parvesõite imeilusale Saadjärvele. Parvejuhtideks on Jääaja Keskuse giidid, kes räägivad põnevaid lugusid Saadjärve loodusest, Vooremaa kujunemisest ja Kalevipoja vägitegudest.
 
Parv on 13,5 meetrit pikk ja 6 meetrit lai ja mahutab kuni 25 inimest. Parv on osaliselt kaetud katuse ja seintega, mis kaitsevad kergema vihmasaju ja tuule eest. Parvel on lauad ja toolid.
 

Info parvesõidu kohta:
 
Parv väljub suveperioodil (1. mai kuni 31. august) igal täistunnil kell 12.00-17.00. NB! Parv väljub vähemalt viie huvilise olemasolul!
 
Parvepilet: 4 EUR/in (kuni 3-aastased lapsed tasuta)
 
Parvesõidu kestus: 45 minutit
 
Parve on võimalik ka ette tellida! Samuti on võimalik parvel tähistada tähtsaid sündmusi või pidada seminari! Ette tellides on parve hind 40 EUR/h või 20 EUR/30 min (kuni 20 inimest).
Küsi pakkumist

  
  
 

 
Jääaja Keskus  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Klassiruumistiil  Ruumirent  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  WIFI  Arvuti laenutamine  Toitlustus ja catering  Meelelahutus  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  Parkimine  Inva ligipääs  Ekraanid  Helitehnika rent  Helitehnika  TV ja Video  Ruumid Tartus