Janek Keskküla Finants- ja maksukoolitused

Janek Keskküla Fina
Firma:
Janek Keskküla Finants- ja maksukoolitused
Telefon:
513 9633
Facebook: www.facebook.com/maksuarvestus 
Janek Keskküla on Tallinna Majanduskooli finants- ja maksuarvestuse lektor ning õpetab erinevate majandustarkvarade kasutamist alates 2008. aastast. Lisaks õpetab Euroopa Sotsiaalfondi poolt rahastatud tasuta koolitustel ja teeb ka tasulisi tellimuskoolitusi. Eraldi kursustena valmistab raamatupidajaid ette raamatupidaja kutseeksami sooritamiseks.

Lõpetas 1994.a Tartu Õpetajate Seminari algklasside õpetaja erialal ja 2005.a Audentese Ülikooli ärikorralduse erialal spetsialiseerumisega finantsjuhtimisele. Täiendanud end mitmetel seminaridel ja koolitustel, mille korraldajateks on olnud Eesti Raamatupidajate Kogu, Maksu- ja Tolliamet jt.

On töötanud 4 aastat algklasside õpetajana, 3 aastat Maksu- ja Tolliametis vanemrevidendina nii Tartus kui ka Tallinnas ning on raamatupidamisteenuseid osutava äriühingu juht alates 2004. aastast ja mittetulundusühingu Peipsi Infokeskuse juhataja alates 2000. aastast. Tegemist on pikaaegse oma ala praktikuga nii äri- kui mittetulundussektoris.  
Janek Keskküla Finants- ja maksukoolitused  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Maksukoolitus  Maksukonsultatsioonid  Tulumaksu koolitus  Käibemaksu koolitus  Tulumaksu ja käibemaksu muudatused ning aktuaalsed probleemid  Ettevõtlusega mitteseotud kulude maksuprobleemid  Maksud ja maksupoliitika  Väikeettevõtete finantsprogramm  Väikeettevõtte rahanduse juhtimine ja finantsplaneerimine   Väikeettevõtte raamatupidamine  Raamatupidamise konsultatsioonid  Raamatupidamine  Raamatupidamise algõpe  Raamatupidamisteenused  Raamatupidamine arvutil (Standard Hansa, Merit Aktiva, Merit Palk baasil ja MS Excel 2010)  Raamatupidamisarvestus  Raamatupidamise kursused  Hea raamatupidamistava  Äriühingute raamatupidajate täiendkoolitus  Pearaamatupidajate täiendusõpe  Raamatupidaja koolitused  Finantskoolitused  Finantsjuhtimine  Finantskonsultatsioonid  Finantsplaneerimine  Finantsanalüüs  Finantskursus juhile  Majandusarvestus ja finantsjuhtimine  Finantsteenused  Finantsalased baasteadmiesd juhile  Finantsalased baasteadmiesd juhile  Mittefinantsjuhtide koolitus  Finantsalane kirjandus  Finantsprogramm  Väikeettevõtte finantseerimisviisid  Finantsjuhtimise alused  Finantsanalüüs- ja planeerimine - informatsioon juhtimise jaoks  Majandus  Majandusarvestus  Majandusalused  Vanemraamatupidaja koolitused 

KOOLITUSKALENDER

Raamatupidamise algkursus 40 tundi

2019-08-26

Soodushind 350 EUR registreerimisel kuni 20.07.2019. Teemad: - Raamatupidamise aruannete kasutamine. Finantsaruannete koostamise põhimõtted. - Finantsarvestuse põhimõtted ja meetodid. Raamatupidamist reguleerivad õigusaktid, sh sise-eeskiri. - Raamatupidamisdokumentide õigsuse tagamine. - Majandustehingute dokumenteerimine. Majandustehingute kajastamine arvestusregistrites. Kõikidele osalejatele kingituseks Janek Keskküla raamat "Finants- ja maksuarvestus" (teine täiendatud trükk).

Hind: 400.00 €
Kestus: 26.-30.08.2019; 40 ak.t.
Koht: Tallinna Majanduskool, Tammsaare tee 147, Tallinn

Telefon: 513 96 33

Raamatupidaja 5. taseme kutseeksami ettevalmistuskursus 80 tundi

2019-09-03

Kuni 19.08.2019 soodushind 700 EUR. Maht 50 akadeemilist tundi finants- ja maksuarvestus ning 30 tundi juhtimisarvestus, 40 tundi iseseisev töö. Juhtimisarvestuse lektor on Märt Murd. Koolitus kutseeksami sooritajatele. Kõikidele osalejatele kingituseks Janek Keskküla raamat "Finants- ja maksuarvestus" (teine täiendatud trükk).

Hind: 800.00 €
Kestus: 120 ak.t. 03.09.-8.11.2019
Koht: Tallinna Majanduskool, Tammsaare tee 147, Tallinn

Telefon: 513 9633