Hingamistuba

Hingamistuba; Kert G
Firma:
Hingamistuba
Telefon:
50 66 554
Facebook: www.facebook.com/Hingamistuba

 

Vabastav hingamine

Vabastav hingamine on võimas vahend, millega  tõsta oma energiataset, vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid  või minna läbi emotsionaalselt rasketest seisunditest. Vabastav hingamine pakub ka ühekordsel praktiseerimisel lõõgastust ja loob nii füüsilise kui ka hingelise rahulolu.  Loe lähemalt siit!

 
 
TRE gruppi oled oodatud kui sinu keha on pinges, sul on uinumisraskused, ärevushäired, alaseljavalud,  seedehäired, raske on lõdvestuda või sinu seksuaalsus on pärsitud. TRE harjutuste seeria mõjutab kõiki alakõhu ja alaselja elundeid ja lihasgruppe. Kuna harjutused mõjutavad ka sinu närvisüsteemi, siis koged sa treeningu lõpus sügavat lõõgastust ja meele rahunemist. Harjutustetsükkel on kombineeritud eesmärgiga vabastada pinged kõhu siselihastest. Loe lähemalt siit!

Holistiline regressiooniteraapia

Holistiline regressiooniteraapia näeb inimest kui tervikut –  inimese mõtted, tunded, keha ja vaim on ühendatud ja kõik need osad mõjutavad üksteist. Kui mõni osa ei toimi, siis on inimese kui terviku tasakaal häiritud. Loe lähemalt siit!
 

 

Mind      inspireerivad rännakud hingemaastikutele. Soov mõista inimeseks olemise saladust viis mind õppima meediat ja tegema dokumentaalfilme. Süvenenud huvi juhatas edasi intensiivsete psühholoogiaõpinguteni.

Holistiline regressiooniteraapia, vabastav hingamine ja TRE, transpersonaalne hüpnoteraapia jt.koolitused on aidanud  näha sügavamale inimloomuse kihtidesse ja mõista elude keerukust. Olen õppinud ennast rohkem teadvustama, armastama ja aktsepteerima.

Läbi oskuse mõista enda sisemaailma, olen õppinud teisi inimesi aitama. Ma usun, et saan aidata sind just niikaugele, kui ma endaga töös olen jõudnud. Sellepärast olen alati avatud uutele teadmistele, et edasi areneda ja aidata seda teha ka sinul.

Looduses viibimine, vaikimine, tantsimine, matkamine, jooga ja meditatsioon on minu toetajad. Mulle meeldivad vaiksed hommikud raamatuga, üksildased metsarajad, hüplevate päikeselaikude jälgimine ja oma koeraga juttu ajada.

Hingamistuba  Kert Grünberg  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Eneseareng  Eneseabivõtted ja psühhoteraapia tehnikad  Eneseabi  Esoteerika  Alternatiivse mõtlemise võimalused  Psühholoogia  Transpersonaalne psühholoogia  Vaimsus  Hingamistöö ja vaimse puhastumise kursus  Teadlik hingamine  Hingamisteraapia  Vabastav hingamine  Hingamisrännakud  Kriisid elus ja elukriisid