GoHotel Shnelli

GoHotel Shnelli; Go
Firma:
GoHotel Shnelli
Telefon:
+372 6 310 102

BALTI JAAMA SEMINARIRUUM


Balti jaamahoone teisel korrusel avati Tallinna linna kõige uuem seminariruum, mille maast laeni akendest avaneb kaunis vaade vanalinnale ja Shnelli pargile.  Seminariruum on päevavalguse, konditsioneeri ning kaasaegsete tehniliste lahenduste ning erinevate paigutusvõimalustega. Seminariruum mahutab kuni 70 inimest teatristiilis ja 40 inimest klassiruumi lahendusena.
 
 
Balti jaama seminariruum on ideaalne seminarideks, nõupidamisteks, toote-esitlusteks või koolitusteks. Suure seminariruumi kõrval asub peosaal, kuhu saab katta kohvipausi- või buffeelaua. 

 

Peosaalis on 12-kohaline nõupidamiste laud ja esitlustehnika koos Wifiga, et pidada seal kas väiksemat nõupidamist või teha suure seminari või koolituse ajal paralleelselt workshopi. 

 


 
Balti jaama hoone II korrusel asub äsja avatud Soome saun koos peoruumiga, millest avaneb kaunis vaade vanalinnale ja Shnelli pargile. See on ideaalne koht, kus lõõgastuda päevatoimingutest või lõpetada ärikohtumisi nii väiksema kui suurema seltskonnaga.
 
Saunakompleks koosneb eesruumiga saunast ja peoruumi alast ning need saab soovi korral omavahel ühendada. Saun koos privaatse eesruumiga mahutab kuni 5 inimest. Saun koos peoruumiga mahutab kuni 25 inimest.

  
 
Sissepääs sauna ja peoruumi on läbi Go Hotel Shnelli vastuvõtu. Soovi korral on sauna külalistele ka tasuta parkimine. Täpsem info hotelli vastuvõtust.
 
Hinnakiri


MAJUTUS

Peretoad kööginurgaga

Meie kööginurgaga peretoad on ruumikad, kuni 40-50 m². Tuppa mahub magama kuni 5 inimest ( 1 x lai voodi, 1 x lai sohva, 1 x lisavoodi). Kööginurgas on olemas mikrolaine ahi, külmik, veekeetja (kohvi ja tee valikuga), söögilaud, sööginõud  ja -riistad.
Kõikides peretubades on suured vannitoad, koos vanniga. Rohkem infot
Superior tuba – vaatega vanalinnale

Superior-tubadest avaneb hunnitu vaade Tallinna vanalinnale, Shnelli pargile ja tiigile. Numbritoad on kaasaegse sisustusega, põrandad on kaetud parketiga. Toale lisavad ruumilisust täispikkuses peegel ja avarad aknad. 
Rohkem infot 


  
 
Standard tuba – Kalamaja vaatega

Standard-tubadest avaneb vaade ajaloolisele raudteele ning kõrgematelt korrustelt ka moodsaks linnaosaks kujunenud puitasumile – Kalamajale. Numbritoad on kaasaegse sisustusega, põrandad on kaetud parketiga. Tubadele lisab ruumilisust esikus olev täispikkuses peegel. Kõikides tubades on televiisor, telefon, tasuta traadita internetiühendus. Rohkem infot

  

 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koosolekute ruumid  Koosolekute ruumid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Go Hotel Shnelli  WIFI  Grafoprojektor  Data- projektor  Arvuti laenutamine  Parkimine  Inva ligipääs  Toitlustus ja catering  Catering  Kohvipausi teenus  Majutus  Majutuskohad  Hotellid  SPA  Saunad  Meelelahutus  Saunad  Saun  Leilisaun  Soome saun