GMP Grupp AS

GMP Grupp AS; GMP Cl
Firma:
GMP Grupp AS
Telefon:
+372 5010504
Facebook: www.facebook.com/GMPclubhotel


GMP Clubhotel on Lõuna-Eesti üks stiilsemaid hotelle, asudes otse maalilise Pühajärve kaldal.
 
Tänu looduskaunile asukohale ja hubasele miljööle on GMP Clubhotel meeldiv keskkond, kus pidada koosolekuid, nõupidamisi, koolitusi jt firmaüritusi.
 
 
 
 
Kaasaegse sisustusega 50 m² suuruse pindalaga seminariruumi akendest ning avaralt terrassilt avanevad inspireerivad loodusvaated Pühajärvele ning selle ümbrusele.
 
Saal on varustatud tehnika viimase sõnaga, mis ühendub HDMI, VGA abil või juhtmevabalt.

Teie kasutada on:
 • 75“ Samsungi ekraan;
 • 65“ Samsungi ekraan;
 • Interaktiivne 55“ tahvel;
 • JBL 5.1 helitehnika;
 • printer, slaidivahetuspult, pabertahvel.

 
Võimalused:


 
Nõupidamine kuni 50 kohta
 
Inspireeriv keskkond. Vaade Pühajärvele. Kevad ja suvehooajal võimalik kohvipausid serveerida restorani terrassil. Nõupidamiste puhul restoraran reserveeritud vaid nõupidavale seltskonnale (alates 20 inimest). 
 
 
150€ päev
25€ tund
Miinimumtasu 75€
 
Lisainfo ja broneerimine:
 
Margus Mäll
+372 5010504


 Majutus

GMP Clubhotel'i 1-, 2- ja 3-toalised korterid on eriti sobilikud peredele ning keskmisest kõrgemat kvaliteeti hindavale aktiivsele inimesele.
 
Kokku on majutuseks saadaval 23 avarat ja hubast korterit, s.h.
 
 • 4 ühetoalist korterit
 • 10 kahetoalist korterit
 • 7 ühetoalist Saku Kuld sviiti
 • 1 kahetoaline saunaga sviit 
 • 1 kolmetoaline saunaga sviit
   
Kõikides korterites on kaasaegse tehnikaga kööginurgad koos kogu vajaminevaga sh espressomasin, riietekuivatuskapid, telerid, eritellimusel valmistatud mööbel, puldiga juhitav konditsioneer ning kõik muu, mis on vajalik mugavaks puhkuseks. Lisaks on hotellis külastajate päralt järvevaatega katusesauna kompleks, jõusaal, panipaigad ning privaatparkla. Külaliste kasutuses on kõikjal majas tasuta kiire wifi.
 
Maksimaalselt mahub hotelli ööbima 70 inimest, nendest 50 eraldi magamiskohtadele.

 
 
 
   
 
'  ' ' '
 
 
Ruumid Lõuna- Eestis  Ruumid Lõuna Eestis  Ruumid Valgamaal  Ruumid Otepääl  GMP Clubhotel  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Klassiruumistiil  Ruumirent  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Parkimine  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  WIFI  Arvuti laenutamine  Majutus  Majutuskohad  Hotellid  Inva ligipääs  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Saunad  SPA  Meelelahutus  Ekraanid  Helitehnika  Helitehnika rent  TV ja Video  GMP Grupp AS