Kadaka Konverentsid

Kadaka Konverentsid
Firma:
Kadaka Konverentsid
Telefon:
+372 569 17 397


Terviklik funktsionaalsus

Spetsiaalselt ehitatud ruumid arvestavad erinevate ürituste vajadustega – konverentsid, seminarid, loengud, pidulikud sündmused, messid, töötoad, erinevate toodete tutvustamised, treeningud jne. Kompleksi kõik 4 saali on eraldatud üksteisest helikindlate lükandseintega ning on vajadusel kiiresti ühendatavad, võimaldades suurendada ürituse mõõdet.
 
Tellija kasutada on soovi korral toolid, seminarilauad, esitlusvahendid, 50 kokkupandavat massaažilauda ja spetsiaalsed füsioteraapia Airex matid. Meie laialdased sidemed ja head koostööpartnerid võimaldavad maksimaalselt arvestada klientide erinevate soovide ja vajadustega.

Ruumide iseloom

Kadaka Konverentsikeskuses on klientide käsutuses 350 m2  pinda. Kogu kompleks on jagatud neljaks  saaliks: PÄIKE (100m2), MARSS (100m2), VEENUS (100m2) ja KUU (50m2).
 
Ruumid on eraldatud helikindlate lükandseintega. Erinevaid ruume on võimalik omavahel ühendada ja  kõik saalid kokku (PÄIKE+VEENUS+MARSS+KUU) annavadki 350m2 pinda, mida aktiivselt kasutada.
Väikseim renditavatest ruumidest on kompleksist eraldiseisev NEPTUUN (18 m2), mis mahutab kuni 12 osalejat. Kliendi kasutuses on soovi korral interaktiivne tahvel või suure ekraaniga teler. Laest langev päevavalgus teeb olemise eriti nauditavaks.


Loo meeldejääv emotsioon

Ruumi rent katab tehnilistest vahenditest projektori ja ekraani kasutuse. Helitehnika, valgustehnika, tõlketehnika, lavamoodulid jne. saab tellida lisatasu eest. Kuna iga klient on meie jaoks eriline, anname endast parima, et leida just Teile sobiv lahendus. Alati on olemas võimalus, et klient toob kogu vajamineva tehnika kaasa ja kasutab vaid Kadaka Konverentsikeskuse ruume.


Teraapia ja meelerahu

Kui soovid korraldada konverentsi, töötoa, seminari või erialase mõõduvõtmise ja vajad selleks erivahendeid, on Kadaka Konverentsikeskus selleks parim paik. Oodatud on kõik üritused, kus vajatakse massaažilaudu, näiteks kosmeetilised protseduurid, ripsmete paigaldamise võistlused, refleksoloogia õpitoad, reiki kursused, kätega ravimise töötoad jne.
 
Kui seminari või töötoa läbiviimiseks on sobiv tühi ruum, saame katta põranda füsioteraapias kasutatavate Airex mattidega. Matid on töödeldud antibakteriaalsete ainetega, mis tagab osalejatele hügieenilise keskkonna. Soovi korral saab töötubade ja kursuste läbiviimiseks laenutada käterätte, jala- ja näopatju, aluspaberit ning massaaži-või eeterlikku õli.
 
 
Taaskäivita meeskond

Ettetellimisel on võimalik oma külalistele pakkuda vaheaegadel kõrvalruumis on-site massaaži. Korraga mahub massaažile 10 külastajat ja ühe seansi pikkuseks on kuni 15 minutit. Massaažisaajate arv sõltub pauside pikkusest ja arvust.
 
Asend massaažitoolil erineb tavaliselt isteasendist, seega taastab verevarustuse istumisest väsinud jalgades ja õlavöötme massaaž taastab pea verevarustuse ning aju töövõime. Väike massaažipaus suurendab oluliselt ürituselt saadavat kasutegurit.
 
Uued maitsed
 
Kadaka Konverentsikeskusega samas hoones paikneb toitlustust ja cateringi pakkuv Plus Kohvikud, kes on meie hea koostööpartner ning alati valmis pakkuma kliendile parima lahenduse. Austades kliendi soovi, on meie poolt aktsepteeritav kui klient tellib oma soovi järgi cateringi või korraldab toitlustuse ise. Konverentsikeskuse külastajatel on võimalus kasutada automaati kohvi, tee ja teiste kuumade jookide ostmiseks.


 
 
 
 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Seminariruumid  Ruumid  Toitlustus ja catering  Helitehnika  Helitehnika rent  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Seinaekraanid  Ekraanid  WIFI  Külaliste vastuvõtt  Sünnipäevaruumid  U- kujuline  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Ruumirent  Ruumid Tallinnas  Kadaka Konverentsid  Ruumid massöörile  Koolitusruumid massööridele