Strand SPA & Conference Hotel

Strand SPA & Confere
Firma:
Strand SPA & Conference Hotel
Telefon:
+372 447 5385
Koduleht:
www.strand.ee
Facebook: www.facebook.com/strand.hotelStrand SPA & Konverentsihotell
pakub konverentside ja sündmuste korraldamiseks kvaliteetseid terviklahendusi. Kombineerides hotelli mitmekesiseid teenuseid, erineva suurusega konverentsiruume ja suurt multifunktsionaalset konverentsisaali, saavad täidetud ka kõige nõudlikumate külaliste soovid. Meie pikaajalised kogemused ja paindlik ning personaalne lähenemine loovad eelduse edukaks ja õnnestunud sündmuseks.
 
Konverentsikeskuse kaheksast saalist seitse on nimetatud Läänemere-äärsete randade järgi - Pirita, Paralepa, Pärnu, Jurmala, Liepaja, Palanga, Nida. Viiendal korrusel asuv Lahe saal on kauni panoraamvaatega Pärnu lahele. Kõikides ruumides on WiFi, konditsioneer, dataprojektor, pabertahvel, ekraan, TV ja video võimalus.
 
Meie hotellis on lihtne ühendada kvaliteetne tööaeg ja meeldejääv puhkus, kuna kõik teenused on mugavalt koos ühe katuse all:
 Saada meile päring conference@strand.ee või +372 447 5385

 
Jurmala saal on sobilik suurürituste ning rahvusvaheliste konverentside korraldamiseks kuni 500 inimesele. 
Ruumi saab paigutada erinevates stiilides ning on vastavalt vajadustele kergesti muudetav. 
Konverentsisaalis on kaasaegne valgus-, heli- ja esitlustehnika, WiFi ning sünkroontõlke võimalus.
 
 
 

Meie maja viiendal korrusel asub uus panoraamvaatega Lahe saal, mis on mõeldud erinevateks üritusteks. 
Erikujuline saal mahutab ürituste ajal püstijala banquetina kuni 400 inimest, konverentsiruumina teatristiilis 200 inimest. Mugava pehme mööbliga saal on ideaalne eriilmeliste koolituste, bankettide, era- ja firmapidude  ning kontserdite korraldamiseks.
 
 
Palanga auditoorium on sobilik loengute, kontsertide ning filmiõhtute korraldamiseks kuni 95 inimesele. 
Teatristiilis konverentsiruum on õdus ning pehmete ja mugavate toolidega.
 
 
Pirita, Paralepa ja Pärnu on avarad seminarisaalid, mis on sobilikud töötubade, koosolekute, loengute, seminaride ja rühmatööde korraldamiseks kuni 55 inimesele. Ruume saab paigutada erinevates stiilides.
 
 
Liepaja ja Nida ümarlauastiilis nõupidamistoad mahutavad kuni 10 inimest ja sobivad ideaalselt 
väiksemate koosolekute, vestluste ja ajurünnakute korraldamiseks.
 
 
 
   
 
 
   
 
Strand SPA & Conference Hotel  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 200 inimest  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Ruumid Pärnus  Hotellid  Majutus  Majutuskohad  SPA  SPA/ Veekeskus  Spa ja Tervis  Toitlustus ja catering  Toitlustus  Kohvipausi teenus  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  WIFI  TV ja Video  Ekraanid  Arvuti laenutamine  Helitehnika  Helitehnika rent  Inva ligipääs  Parkimine  U- kujuline  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Bankett  Mahutab rohkem kui 500 inimest