Embrace guestrooms & apartments hotell

Embrace guestrooms &
Firma:
Embrace guestrooms & apartments hotell
Telefon:
(+372) 5887 3404; (+372) 443 5000
E-post:
info@embrace.ee
Koduleht:
https://embrace.ee
 Facebook: www.facebook.com/EmbraceGuestroomsApartments


Embrace majutuskompleks asub vaikses elamurajoonis Pärnu rannapiirkonna lähistel. Meie külalised on kui sõbrad, kes on alati teretulnud mitte ainult suvepuhkusele, vaid kogu aasta vältel. Südamlikkus, avatus ja siirus on meie kõrgelt hinnatud väärtused.
 
Meie külalistemaja pole glamuurne, kuid valminud suure pühendumuse tulemusena ja on läbi imbunud headest soovidest. Hoolikalt valitud looduslikud materjalid aitavad pakkuda Teile esteetilist naudingut. Teretulnud on ka lastega pered: meie territoorium on piiratud aiaga, lastele jätkub tegevust ning vanemad saavad paremini puhata.
 
Embame Teid, kallid sõbrad, lootes alati laadida Teid positiivse energia ja päikesevalgusega sõltumata ilmast!

Igal kaheksast Embrace külalistoast on oma kujundus. Allpool on toad jaotatud nelja kategooriasse vastavalt toa suurusele. Sisekujunduses on kasutatud kvaliteetseid materjale: massiivtammelauast põrandad, puuvillased tekstiilid. Kõigis tubades on LCD televiisor, konditsioneer, külmik, ning fööniga varustatud duširuum. Loodame, et naudite peatumist oma Pärnu kodus!

Apartamendid ehk külaliskorterid on mõeldud pisut suurema  seltskonna või pere vastu võtmiseks, pakkudes majutusvõimalust kuni 6-le inimesele. Lisaks oma privaatsele ruumile, on teie käsutuses ka kõik külalistemaja hüved: alati saab nõu ja abi vastuvõtuletist, samuti on sisehoov Teie teenistuses ning kui Teil pole mahti ise hommikusööki valmistada, võite juurde tellida külalistemaja hommikusöögi.
 
 
 
 

Sunflower — see on võluv, 1950 aastatest pärit, renoveeritud ja kaasajastatud majake, mis asub Pärnu traditsioonilises kuurortalas Supeluse ja Karusselli tn nurgal. Maja kummalgi korrusel paikneb eraldi korter, mida saab soovi korral ka ühendada ja rentida tervikuna.
 
Maja on ümbritsetud aiaga, kus vaatamata kesklinna lähedusele on privaatne päevitada, grillida või lastel mängida. Laste jaoks on aias ka väike mängunurk. WiFi ja rahvusvahelised telekanalid on saadaval mõlemas korteris.

 
 

 
Embrace guestrooms & apartments hotell  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Ruumid  Ruumid Pärnus  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Sünnipäevaruumid  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Majutus  Majutuskohad  WIFI  Parkimine  Vastuvõtt  Diplomaadistiil  Karusselli apartement  Külaliskorterid  Ekraanid  TV ja Video