Jaanihanso Siidrivabrik

Jaanihanso Siidrivab
Firma:
Jaanihanso Siidrivabrik
Telefon:
+372 5120 874
Koduleht:
www.jaanihanso.ee
Facebook: www.facebook.com/Jaanihanso

 

Jaanihanso on ajaloolise talukoha ülesehitamisel loodud siidrimaja. Meie eeskujuks on Somerseti siidrifarmide vaimus tootmine, kus omavahel põimuvad kohalikku keskkonda väärtustav looduslähedus, kõrge kvaliteet ja traditsioonid. Kõike seda hoiab koos meie vaimustus heast siidrist.
 
Roosimaa perekond ostis Jaanihanso aastal 2000. Meie teadmine talu ajaloost pärineb kohapealt leitud ürikutest ja värava tagant mööda jalutanud vanemate külaelanike mälestuskildudest. Maja arenemise lugu on ajapikku kokku kasvanud meie enda kasvamisega. Mõni aasta suurem projekt suurema väega, aga pidev nokitsemine paremuse suunas. Kui kõik katusealune on lõpuks elamiskõlblikuks kohendatud, pidi auto oma värskeltremonditud garaazist välja kolima, et siidritünnidele ja õunapressile ruumi teha. Seal valmiski meie esimene Jaanihanso No.12 Vintage 2013.
 
 
Nagu pusletükid sobituvad lõpuks kokku, osutus aastaid üle põllu silma riivanud vana kolhoositöökoda ideaalseks asupaigaks Jaanihanso Siidrivabriku tegemiseks. Kombainide ja traktorite varjualune kohendati suve jooksul soojaks ja ilusaks ning sügiseks kolisid sisse kääritusvaadid ja õunapress. 2017 aastal renoveerisime vabriku kõrvalasetsevast töökojast CiderHouse nimelise maja, kus korraldame sündmusi ja siidrimaitsmisi.
 
Talu ja siidrivabriku vahel on õunaistanduse jaoks ideaalne põllumaa, parasjagu veidi kaldu ning paeklibune. Meie õunaaias kasvab kuuest sordist 5200 õunapuud ja mõnikümmend pirni- ja kirsipuud. Meie süda kuulub eesti õunale, seetõttu püüame koos Eesti parimate õunakasvatajate ja Maaülikooli teaduritega leida just need sordid, millest saab parimat Eesti siidrit.

Jaanihanso CiderHouse on stiilselt renoveeritud vana töökojahoone, kus endise aja hõng on ümbritsetud moodsa aja mugavustega. Ilusa ilma puhuks terrass ja mõõtmatult muruplatsi ning romatilist õunapuuaeda. Ainult tund Tallinnast ja pool tundi Pärnust.
 
Parimaid restorane, riiklikke vastuvõtte ja kaugeid eksporditurge varustava vahuveinitootmise vahetus läheduses asuvas avaras ja suurte aknapindadega saalis saavad kuni 120 inimest inspireerivas atmosfääris aastaringselt mugavalt olla, õppida, suhelda ja süüa. Oleme ühtviisi hästi varustatud nii töise koolituse, tõsise seminari, lõbusa peo kui piduliku pulma läbiviimiseks. Ühendatud ruum baariga ja täisvarustuses köök loovad ideaalsed tingimused külaliste teenindamiseks ja toiduelamuste pakkumiseks. Osalejatele hommikusöögid, lõunad, kohvipausid ja õhtusöögid. Ekskursioonid vabrikus koos klassikalise śampanjavalmistamise kiirkursusega ning muidugi degustatsioonid.

 
 
 
 
 
 


 
Konverentsiruumid  Ruumirent  Klassiruumistiil  Koosolekute ruumid  Sünnipäevaruumid  Koolitusruumid  Ruumid koolitusteks  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Seminariruumid  Jaanihanso Siidrivabrik  Peoruumide üürimine  Nõupidamisruumid  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  U- kujuline  Pabertahvel  Grafoprojektor  Data- projektor  WIFI  Parkimine  Meelelahutus  Kohvipausi teenus  Etteasted kohvipausidel  Helitehnika  Inva ligipääs  TV ja Video  Arvuti laenutamine  Toitlustus ja catering  Catering  Ruumid Pärnus  Helitehnika rent  Vastuvõtt