Rannarahva muuseum ja Viimsi vabaõhumuuseum

Rannarahva muuseum j
Firma:
Rannarahva muuseum ja Viimsi vabaõhumuuseum
Telefon:
+372 606 6941
Facebook: www.facebook.com/rannarahvamuuseum


Rannarahva muuseumis ja Viimsi vabaõhumuuseumis  on võimalik tähistada isiklikke sündmusi, korraldada seminare ja koolitusi, kontserte ja teemapäevi.
 
Rannarahva muuseum, hubane vana koolimaja on justkui loodud erinevateks koolitusteks, seminarideks ja inspiratsioonipäevadeks. Muuseumi kaunites ruumides korraldatakse tänuüritusi ja pidulikke vastuvõtte.
 
Viimsi vabaõhumuuseum, maalilisel mererannal asuv vana rannatalu ajaloolise miljöö ja kuulsa “kilukarbivaatega”, on kaunis paik abiellumiseks, inspireeriv ja meeleolu loov koht firmaürituse sünnipäevapikniku või teemapäeva korraldamiseks.
 
Kultuuripärandi kaitse seab paratamatult teatavaid piiranguid muuseumi ruumide kasutamisele, kuid annab ka võimaluse viia oma sündmus läbi erilises ja kordumatus miljöös. Kohas millel on lugu ja keskkonnas, mis jutustab. Võime lisaks pakkuda elamusprogramme ja giiditeenust.
 
 
Lisainfo: merike@rannarahvamuuseum.ee; Tel: +372 528 0406


Rannarahva muuseumi ja Viimsi vabaõhu-muuseumi mitmekesised haridus- ja vaba-ajaprogrammid lastele, noortele ja täiskasvanutele laiendavad silmaringi ning avardavad teadmisi.
Meie muuseumites leiab huvitavat, harivat ja sisukat tegevust igal aastaajal. Tutvustame rannarahva ajalugu, -kultuuri ja -traditsioone läbi erinevate muuseumitundide, elamusprogrammde ning õpitubade. Lasteaedade ja koolidele mõeldud programmid on õppekavade põhised  ning pakuvad toredat vaheldust tavapärastele tundidele.
Programmide läbiviimisel lähtume alati külastajate soovidest, vanusest, vajadustest ja võimalustest.

 Valige huvipakkuv programm siit

 
 
 

 
Rannarahva muuseum  Viimsi vabaõhumuuseum  Ruumid Tallinnas  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Klassiruumistiil  Ruumirent  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  Helitehnika  Helitehnika rent  WIFI  Arvuti laenutamine  Parkimine  Inva ligipääs  Meelelahutus  TV ja Video  Kohvipausi teenus  Etteasted kohvipausidel  Toitlustus ja catering