Wagenküll Hotell OÜ

Wagenküll Hotell O
Firma:
Wagenküll Hotell OÜ
Telefon:
+372 766 6390
Koduleht:
www.wagenkull.ee
Facebook: www.facebook.com/wagenkullLossispaa Wagenküll on eriline paik – siin põimub elegantsus ja maamiljöö; ajalugu ja tänapäev.
 
Siia saab tulla pulmi pidama nii suurejooneliselt kui ka privaatselt – vaid Sina ja Tema. Järgne oma unistustele ning muuda see päev unustamatuks kõigile oma lähedastele.
 
Või hoopis otsid inspireerivat ja rahulikku keskkonda koolituse või seminari korraldamiseks – lossispaa Wagenküll on selleks sobiv paik. Mõttelendu soodustavad imekaunis loodus ja ajalooline miljöö sinu ümber.

Korraldame ka vastavalt Sinu soovidele meelelahutuslikke ja tegevusrikkaid firmapidusid ning sünnipäevasid. Pakume mugavat majutust ajaloohõngulises lossispaas Wagenküll kuni 144-le külalisele, maitsvaid roogasid, luksusliku spaa- ja saunakeskuse külastust ning lõõgastavaid ja erinäolisi hoolitsusi.
 
Hoopis jahihuviline? Korraldame nii väiksematele sõpruskondadele kui ka suurematele seltskondadele meeldejääva jahisündmuse!


KOOLITUS& SEMINAR

Sa otsid inspireerivat ja rahulikku keskkonda koolituse või seminari korraldamiseks – lossispaa Wagenküll on selleks sobiv paik.

Mõttelendu soodustavad imekaunis loodus ja ajalooline miljöö sinu ümber. Keha ja vaimu aitavad ergutada maitsev lõuna- ja õhtusöök, kohvipausid ning õhtune lõõgastus luksuslikus spaa- ja saunakeskuses. Kosutavat und saab nautida õdusates lossi-, Valitsejamaja ja Pargimaja tubades.

Õhtuseks meelelahutuseks pakume: muusikuid, erinevaid esinejaid, lossi ainetel lühikest teatrietendust koos õhtusöögiga, lõbusaid meeskonnamänge (ajujaht, pokker, laserlaskmine, mõrvamüsteerium, unistuste meeskond), ühiseid tegevusi (seebi viltimine, savikruuside värvimine, kaunite kaartide ja kinkekarpide valmistamine).

Seminaride ja sündmuste korraldamiseks rendime väljalossikompleksi endises tõllakuuris asuvat Taagepera seminariruumi, mis mahutab teatristiilis kuni 60 inimest.

Lisaks on võimalik rentida vahemikus 12:00-16:00 lossis asuvat Kübar ja Kaabu saali, mis mahutab teatristiilis kuni 100 inimest.
Hind sisaldab: ekraani, dataprojektorit, markeritega pabertahvlit, kirjutusvahendeid ja paberit osalejatele ning WiFi ühendust.

Saada päring: www.wagenkull.ee/sundmused/broneeri-uritus


 
 
 
   
 
   
  
 
Wagenküll Hotell OÜ  Ruumid Valgamaal  Ruumid Lõuna Eestis  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Sünnipäevaruumid  Ruumid koolitusteks  Koolitusruumid  Koosolekute ruumid  Ruumirent  U- kujuline  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Parkimine  WIFI  Arvuti laenutamine  Data- projektor  Grafoprojektor  Pabertahvel  Toitlustus ja catering  Majutus  Majutuskohad  SPA  Hotellid  Inva ligipääs  TV ja Video  Meelelahutus  Ekraanid  Kohvipausi teenus  Vastuvõtt  Külaliste vastuvõtt  Helitehnika rent