Küla Villa

Küla Villa; Saku la
Firma:
Küla Villa
Telefon:
+372 5668 2642
Koduleht:
www.kylavilla.ee
Facebook: https://www.facebook.com/kylavillapuhkekeskus/

Olen ise igapäevaselt seotud meie kallite külaliste võõrustamisega ning ikka ja jälle kuulen ma külaliste siirast ja positiivset vastukaja. Skeptikuna ei osanud ma seda algselt märgata, kuid mida aeg edasi, seda rohkem saan aru, et oleme õigel teel. 
Ma tänan teid kogu südamest, et olete mind inspireerinud, toetanud, meie tegemistesse alati positiivselt suhtunud, aidanud meil areneda ning kinkinud väga liigutavaid hetki, mida jään kogu eluks meenutama.
 
Hanno Remmel


Oled väsinud sirge seljaga kõvadel toolidel seminariruumis istumisest?
 
Kui on vaja korraldada tööalane koolituspäev, pidada meeskonnaga päevane nõupidamine või motiveerida kolleege ühise suve või talvepäevaga, siis tule ja tee seda Küla Villas ning te ei pea pettuma! Koolitusruum mahutab talviselt kuni 25 ja suviselt kuni 50 inimest. Garanteerime hea atmosfääri, hubase ja mugava keskkonna, maitsva toidu ning kuuma saunaleili. Eripärase arhitektuuriga peamajas on innustav õhkkond seminaride, koolituste ning koosolekute korraldamiseks. Peamaja teisel korrusel avatud planeeringuga 60 m2 saal mahutab mugavalt istuma kuni 20 külalist. Kohapeal olemas projektor, ekraan, kiire wifi.
Saabumisel võtame kallid külalised vastu värske kohvi ja ahjusoojade pirukatega.
 
Lõunaks wokime elaval tulel kanafilee, shampinjonid, brokkoli, lillkapsa ning maitsestame need tšilli, maapähklivõi, rohelise carri, ingveri ja küüslauguga. Hautame seejärel kookosepiimas ja serveerime koos jasmiini riisi ja värske salatiga.
Magustoiduks pakume pistaatsia jäätist.
Hind 10.-/külaline
 
Õhtuks küpsetame ahjus searibi rohke küüslaugu ja rosmariiniga ning ahjukartuli koos baklažaani sibula ja parikaga. Magustoiduks pakume toorjuustuga kaetud suvikõrvitsa kooki
Hind 13.-külaline
 
PS! Kohvi, tee, vee eest meie raha teilt ei küsi.
 
Ühepäevane ruumide rent koos koolitustehnikaga E-N 400 .-
 
Kahepäevane ruumide rent koos majutusega kuni 20 le E-R ja koolitustehnikaga 655.-


Video klipid:

   

Küla Villa asub veerandtunnise autosõidu kaugusel Tallinnast, Kajamaal, Saku vallas. Eripärase arhitektuuriga pea- ja saunamajas on innustav õhkkond koolituste ja seminaride korraldamiseks ning looduskaunis miljöö pulmade, sünnipäevade ja suve- ning talvepäevade pidamiseks. 
Siin on mõnus olla!


I korrusel asub 60 m2 köögisaal, kus on võimalus seltskonnaga koos kokata, kamina ees hubaselt aega veeta. Istekohti jagub 30-le. Olemas on elektri- ja gaasipliit, nõudepesumasin, mikrolaineahi, mahukas külmik ning kõik vajalikud nõud.II korrusel asub:
saal (60 m2) pehmete diivanite ja tugitoolidega. Istekohti kuni 25.Saalist pääseb teise korruse terrassile (katuse all), kus on rohkelt ruumi ja istumiskohti pehmetel diivanitel ja tugitoolides 40-le külalisele. Rõdult avaneb kaunis vaade järvele ning maastikule.
magamistuba (40 m2) topeltvoodiga (2 kohta) koos 8-kohalise istumisnurgaga, pääs rõdule ja avarasse vannituppa.

 

III korrusel asub nn magala ehk avatud katusealune, kus on 16 voodikohta.Saunamaja on kahekordne, asub peamaja lähedal, järve kaldal. Saunamaja ümbritseb terrass ja maakivimüür, mille sisse on ehitatud välikamin.I korrusel asub sauna eesruum, kus on võimalus kuni 10 inimesel lõõgastuda, miks mitte kokata (olemas töötasapind integreeritud pliidiga (koos ahjuga) ning külmkapp).Sauna lavale mahub 4-5 inimest ning pesuruumist pääseb terrassile, tiiki, köetavasse kümblustünni ja talvel jääauku. II korrusel on kaks magamistuba ja eesruum. Kokku mahutab saunamajja ööbima kuni 8 külalist.


Pubikuur (kasutamiseks suvisel perioodil) on kahekordne, asub peamaja lähedal. Teisel korrusel on 10 voodikohtaning esimesel korrusel erilise sisekujundusega peoruum (tualetiga).


Privaatne järv, kus saab nii paadiga sõita, ujuda kui ka kala püüda.

Missioon
Soovime oma külalistele pakkuda silmailu ja inspireerivat õhustikku. Peame kinni oma lubadustest ning teeme kõik selleks, et meie juures veedetud aeg jääks teile meelde kogu eluks ning siin kogetud kaunid hetked annaksid jõudu hakkama saada igas eluolukorras.
 
Visioon
Küla Villa asub Harjumaal Kajamaa küla miljööväärtuslikul maa-alal, mida ehib Lõuna-Eesti laadne kuppelmaastik ja järvesilm. Tallinna laululava suurune maastik inspireerib meid suurte ja mastaapsete ürituste korraldamisel

 
Küla Villa  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Sünnipäevaruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Ruumid koolitusteks  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  WIFI  Grafoprojektor  Data- projektor  Pabertahvel  Parkimine  Inva ligipääs  Toitlustus ja catering  Kohvipausi teenus  Arvuti laenutamine  TV ja Video  Ekraanid  Helitehnika  Helitehnika rent  Saku Lava