Al Mare Bowlinguklubi: Almare bowling

Al Mare Bowlinguklub
Firma:
Al Mare Bowlinguklubi: Almare bowling
Telefon:
656 2964
E-post:
amb@amb.ee
Facebook: AMB -Al Mare Bowling -Akadeemia Bowling


AMB Bowlinguklubis on seminarideks ja koolitusteks pakkuda ruume kahes asukohas, Al Mare Bowlingus ja Akadeemia Bowlingus.

Al Mare Bowlingu – seminariruum mahutab istuma  kuni 20 inimeset.

Akadeemia Bowlingu - seminariruum mahutab istuma kuni 24 inimest.
 
Mõlemat saali on võimalik üritusteks tervenisti välja rentida, Al Mare Bowlingus kuni 150 inimest ja Akadeemias kuni 250 inimest.
 
Peale pikka koolituspäeva on võimali meelelahutuseks bowlingut mängida. Al Mare Bowlinguklubi mahutab korraga 72 inimest radadele ja Akadeemia Bowlingus 96 inimest.
 
AMB Bowlinguklubi on koht, kus käivad mängimas, treenimas ja vaba aega veetmas professionaalsed bowlingumängijad, klubiliikmed ja tavakülastajad. Kuna siin saab ka süüa-juua, piljardit mängida on see populaarne koht seltskonnaüritusteks ning meelelahutuseks. Esmahuvilistel on siin hea proffide näpunäidete järgi teha oma esimesi viskeid, vanusest sõltumata. Nii võib meilt alguse saada teekond selle kunagi-pole-hilja-alustada spordiala tippu. Koolid viivad siin läbi kehalise kasvatuse tunde, ettevõtted korraldavad seminare, laste mängutoa olemasolu lubab alati lapsi kaasa võtta, ühesõnaga – Oma Klubi igas mõttes!
 
 
Kvaliteet ja mõnus äraolemine

Al Mare Bowlingus on merevaade, hea aura, avarus ja valgus on ruumide kirjeldamisel märksõnad.
Akadeemia Bowlin on Eesti suurim bowlingusaal, hea aura, avarus ja valgus on ruumide kirjeldamisel märksõnad. Tasuta saab kasutada privaatruumi, kui on tahtmist eraldi ja omaette olla. Tasuta parkimine. Usaldusväärne teenindus nii baaris kui rajal loob meeldiva õhkkonna. Sa ei pea häbenema oskamatust, kuna just AMB-is on õige koht treenimiseks ja harjutamiseks.
 
 
Saal ja rajad
 
 Al Mare Bowlingus on 12 rada kõrvuti ja kus on visatud esimest korda Eestis maksimum tulemus ehk 300 punkti! Saal mahutab 150-200 inimest, ilma et oleks kitsas või ebamugav.
 
Akadeemia Bowlingus on 16 rada kõrvuti mis on Eesti suurim saa! Saal mahutab 200-250 inimest, ilma et oleks kitsas või ebamugav.
 
AMB - parim bowlingukeskkond Eestis!

 


 
Kursused ja treeningud on mõeldud algajatele, edasijõudnutele ning  püsitreeningud neile, kellele bowlingusport on alaliseks harrastuseks.
 
Õpetusi jagavad Eesti kogenud bowlingusportlased ning Soomes väljaõppe saanud bowlingutreener.
 
Bowling on spordiala, mille harrastamine on on jõukohane kõigile – noortele ja vanadele, pikkadele ja lühikestele, saledatele ja täidlastele. Bowling on harrastus, mida viljeletakse reeglina kogu elu…
 
Kuidas saada parimaks bowlingusportlaseks Eestis või ka kogu maailmas? Seda õpetatakse ja õpitakse AL MARE BOWLINGUKOOLIS .
 
Kursuse kestvus on kokku 6 tundi, mis on jaotatud 4-le õppepäevale (a’ 1,5 tundi).
 
Õppegrupid moodustatakse vastavalt soovijate vanusele eraldi õpilastele ning täiskasvanutele. Kursuse maksumus on 35,00€.
 
Registreerimiseks teata oma nimi, vanus, kontakttelefoni number ja e-posti aadress Al Mare Bowlingusaalile kas:
 
a) e-postiga aadressile kool@amb.ee
b) telefonile 5041 651 (Rein Mölder) või 656 2964 (bowlingusaal)
c) toimeta Al Mare Bowlingusaali paberil alljärgnev avaldus
 
 
Oleme ka Facebook’s


    
   
 
   
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruumi mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruumi mahutab 51 kuni 100 inimest  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  U- kujuline  Vastuvõtt  Meelelahutus  Sport  Bowlinguklubid  Bowlingusaalid  Ruumid Tallinnas  Pabertahvel  Grafoprojektor  Data- projektor  WIFI  Arvuti laenutamine  TV ja Video  Inva ligipääs  Parkimine  Helitehnika rent  Helitehnika  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Al Mare Bowlinguklubi  Al Mare Bowlingukool