Tallinna loomaaia huviringid ja seminariruumid

Tallinna loomaaia hu
Firma:
Tallinna loomaaia huviringid ja seminariruumid
Telefon:
694 33 00
Koduleht:
tallinnzoo.ee
Facebook: www.facebook.com/tallinnzoo/

SEMINARI- JA KOOLITUSRUUMIDE RENT

Tallinna loomaaia keskkonnahariduskeskus pakub häid võimalusi erinevate konverentside, seminaride, koolituste ja koosolekute korraldamiseks. Lisaks pakume teie üritusele ka temaatilist lisaväärtust kas loomaaia külastuse, põneva ekskursiooni, temaatilise loengu vms näol. Suuremate konverentside ja seminaride tarbeks on võimalik ka üheaegselt kasutada suurt konverentsisaali Auditoorium ning viit väiksemat klassiruumi. Klassid sobivad ka erinevate seminaride, koolituste ja töötubade läbiviimiseks. Fuajeed saab kasutada nii näituste eksponeerimiseks kui ka pidulike vastuvõttude jaoks. Toitlustusteenust saab soovi korral tellida loomaaia kohvikute toitlustajalt.
 
Suurus 227 m². Mahutavus teatristiilis 149 inimest.
KHK Auditooriumi multifunktsionaalne saal on sobilik erinevate kultuuriürituste ja konverentside läbiviimiseks. Auditooriumis on olemas kõnepult, mikrofonid, kõlarid, helimikser, videoswitch, projektor, ekraan ja muu vajalik tehnika. Lisaks tavapärasele konverentsitehnikale ka võimalused kinoseansside ja kontsertide korraldamiseks.


  

Suurus 277 m². Fuajee on universaalne ja väga mitmeti jaotatav ürituste korraldamise koht. Olgu seal näitus, pidulik vastuvõtt, laste jõulupidu, firmapidu, seminar või mõni muu üritus — fuajeeruum sobib suurepäraselt.


  

Ilvese, Karu ja Hundi klassi suurus 38 m² ja mahutavus klassistiilis 16 inimest.
Kopra klassi suurus 49 m², mahutavus 24 inimest
 Eluslooduse klassi suurus 77 m². Eluslooduse klassi näol on tegemist omapärase seminariruumiga, kus koosoleku ajal võib häälekalt „sõna võtta“ mõni kapis elav merisiga, deegu või vutt. Uudistada saab ka teisi loomi, roomajaid või kahepaikseid.


  

HINNAKIRI 

Hindadele lisandub käibemaks 


 
Loodusharidus jõuab meie külastajani stendide, siltide, interaktiivsete vahendite, näituste, trükiste, iseseisvate loomavaatluste, ekskursioonijuhtide, lektorite, õppeprogrammide, huviringide  ja meedia kaudu.
 
 
Sügiseti alustavad tööd looduskooli huviringid, kuhu on oodatud õpilased alates esimesest klassist.

Vaata lähemalt kodulehelt: tallinnzoo.ee/loodusharidus

 
 
   

 
Tallinna loomaaia huviringid ja seminariruumid  Tallinna loomaaia huviringid  Tallinna loomaaia seminariruumid  Tallinna loomaaed  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Huviringid lastele  Huvitegevus  Loodusharidus  Loomasõprade ring  Ökoloogiaring  Joonistusi loomadest  Zooloogiaring  Looduse laboratoorium  Loomasõprade ring vene keeles  Fotoring  Väikesed loomasõbrad  Ornitoloogia ring  Animalistika  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Ruum mahutab rohkem kui 100 inimest  Klassiruumistiil  Teatristiil  Seminaristiil  Diplomaadistiil  Kabareestiilis  U- kujuline  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Parkimine  WIFI  Pabertahvel  Grafoprojektor  Data- projektor  Arvuti laenutamine  Kohvipausi teenus  Toitlustus ja catering  Meelelahutus  Inva ligipääs  Ekraanid  Helitehnika rent  TV ja Video 

KOOLITUSKALENDER

Kõrvitsapidu Tallinna Loomaaias

2019-10-26

Kõrvitsapeol serveeritakse loomadele toitu tavapärasest teistmoodi ning loomade reaktsioonid aedikusse pandud uue vilja osas pakuvad külastajatele põnevat vaatepilti. Loomade toitmist saadavad giidide ja talitajate kommentaarid. Üritusest osavõtmine on loomaaia piletiga.

Hind: 0.00 €
Kestus: kava kodulehel
Koht: Ehitajate tee 150/Paldiski mnt 145, Tallinn

Telefon: 694 33 00

Kakupäev Tallinna Loomaaias

2019-11-10

Loomaaed kutsub kõiki oma külastajaid isadepäeval 10. novembril võtma osa üritusest, mille pearõhk on suunatud Kullimäel elavatele kakulistele. Üritusest osavõtmine on loomaaia piletiga.

Hind: 0.00 €
Kestus: kava kodulehel
Koht: Ehitajate tee 150/Paldiski mnt 145, Tallinn

Telefon: 694 33 00

Rahvusvaheline ahvipäev Tallinna Loomaaias

2019-12-14

Nüüdseks on ahvipäeva põhitähelepanu koondunud primaatide, nende meile küllaltki sarnaste loomade heaolu, kaitse ja õiguste teadvustamisele. Paljud primaadiliigid on ohus metsade hävitamise, jahipidamise, ebaseadusliku lemmikloomakaubanduse ja nakkushaiguste tõttu, osa neist on lausa väljasuremise piiril.  Üritusest osavõtmine on loomaaia piletiga.

Hind: 0.00 €
Kestus: kava kodulehel
Koht: Ehitajate tee 150/Paldiski mnt 145, Tallinn

Telefon: 694 33 00