Taktikalise Laskmise Keskus Tartus

Taktikalise Laskmise
Firma:
Taktikalise Laskmise Keskus Tartus
Telefon:
+372 56 880 888
E-post:
info@tlk.ee
Koduleht:
tlk.ee
 Facebook: www.facebook.com/Taktikaliselaskmisekeskus


 


Meie lasketiirude relvavalik on üks parimaid Euroopas. Teie käsutuses on Tallinnas ja Tartus kõigi kaasaja nõuete kohaselt sisustatud ning riiklike tegevuslubadega sisetiirud. Meie juurest ei leia te sõjaväelise jäikuse või karmi käitumisega instruktoreid. 
Oma ala tõeliste professionaalidena on meie instruktorite peamiseks eesmärgiks luua meeldiv õhkkond ja tagada Teile hea emotsioon. Vaatamata sellele on turvalisus igal hetkel tagatud. Üritusi teeme nii eesti, vene kui inglise keeles. Austame Teie privaatsust – broneerides meie juures ürituse või kasutades oma isiklikku relva harjutamiseks, on kogu lasketiir üksnes Teie või Teie kaaskonna käsutuses.

Paraku ei garanteeri pelk relva omamine eluohtlikus konfliktis elusaks ja terveks jäämist – nagu Jeff Cooper on samuti öelnud : “Kitarri omamine ei tee Sinust muusikut; mis annab Sulle põhjuse arvata, et relva omamine tähendab automaatselt seda, et oskaksid seda efektiivselt kasutada?”
 
Efektiivse enesekaitse teostamiseks on vaja nii laskmise kui relvakäsitsemise oskust, situatsiooni hindamise võimekust kui ka vastavat psüholoogilist ettevalmistatust. Kõigest sellest moodustub omalaadne võitluskunst mis hõlmab nii tuli- kui ka muude vahendite kasutamist selleks, et tulla elusalt välja ka kõige ohtlikematest olukordadest.


 
Meie koolituskursused on avatud kõigile Hea Mainega seaduslikele relvaomanikele. Need toimuvad enamjaolt tööpäevade õhtuti, vastavalt kokkulepetele ka muul ajal. Gruppidele suurusega kuni 6 inimest kestavad meie Taktikalised Koolituskursused ca 5 tundi. Kuigi koolitusi on võimalik läbi viia ka suurematele gruppidele, omandub edasiantav teave väiksemates gruppides intensiivsemalt kuna ei toimu vahetustega treeningut ning instruktoritel on väiksema grupiga parem kontakt.
 
 
Koolitused:
 
Taktikalised kursused:

Meie koolituse missioon

Ühtlasi on võimalik tellida meie instruktoritelt koolitust ka üksikisikule ja gruppidele ning koostada Teie eesmärkide saavutamiseks kõige efektiivsem eriprogramm. Samuti on võimalik viia läbi treeningud Teile sobivamas asukohas.
 
Garanteerime Teile ainulaadseima koolituse Eestis – vastavaid programme ei leia Te kusagilt mujalt. Aluse selleks väiteks annab meie instruktorite Eesti (ja suure osa lähiümbruskonna) mõistes unikaalne ettevalmistus laskekoolituse alal.
 
  • Tulirelvade ja nendega kaasnevate teemade küsimusteon põhiliseks kontaktiks Tõnu – tonu@tacticalshooting.ee
  • Kõik, mis puudutab külmrelvi, nuge ning vastavat koolitust, on kontaktiks Martin – martin@tacticalshooting.ee
  • Lähema info saamiseks palun võtta ühendust kas eelpoolnimetatud aadressidel või meie koolituse e-posti aadressil info@tlk.ee


LASKMISPAKETID


Meie e-poes on põnevaid laskmispakette nii üksikisikule kui gruppidele. Laskmispakettide valikuga on võimalik tutvuda siin: Laskmispaketide-pood 
Taktikalise Laskmise Keskus Tartus  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Taktikalise Laskmise Keskus  Taktikalised kursused  Ettevalmistus politsei relvaeksamiks  Taktikaline nuga  Taktikaline nuga edasijõudnutele  Tulirelvakoolitus Basic  Tulirelvakoolitus  Tulirelvakoolitus Täpne lask  Tulirelvakoolitus Enesekaitse tulirelvaga  Enesekaitse  Koolitused firmadele  Relva kasutamise koolitus