Louisenthali maja seminariruum

Louisenthali maja se
Firma:
Louisenthali maja seminariruum
Telefon:
56 802 887
Facebook: Louisenthali seminariruum

Louisenthali maja asub Kassisaba ja Vanalinna piiril. Pakutav seminariruum asub 100-aasta vanuses renoveeritud majas, mis annab kogu ruumile ajaloolise ning hubase hõngu.
Pealt küll robustne ja algupärane, sisaldab maja seest nii säilitatud 100-aasta vanust palkseina kui ka kaasaegset tehnikat.

Seminariruum mahutab maksimaalselt 8 inimest. Laua ääres saab istuda nii U-kujuliselt kui ka O-kujuliselt.
Ruumi rent tööpäevadel kella 8:00-st kuni kella 17:00-ni  15 eur / tund + käibemaks või (8 tundi järjest) 80 EUR + käibemaks
Hinna sees valge tahvli (kustutavate pliiatsitega), pabertahvel ja WIFI kasutus. Võimalus on oma isiklikust sülearvutist peegeldada arvutiekraani seinal olevasse telerisse.

Parkimine EUROPARKi tasulises parklas (sissesõit Endla tn 10A ja 12 vahelt).

Bussipeatused lähedal – peatused Endla ja Koidu. Tööpäevadel peale kella 17:00 ning nädalavahetuseti lisandub rendi hinnale 15%.
Lisatasu eest saab tellida kohvi, tee ning toitlustuse.
 
 

 
 
 
   

 

Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Toitlustus ja catering  Ruum mahutab kuni 15 inimest   WIFI  Sünnipäevaruumid  U- kujuline  Ruumid koolitusteks  Vastuvõtt  Kohvipausi teenus  Parkimine  Pabertahvel  Magnettahvel  Ruumid Tallinnas  Louisenthali maja seminariruum  CeliSar OÜ