Roosna-Alliku Mõis

Roosna-Alliku Mõis;
Firma:
Roosna-Alliku Mõis
Telefon:
+372 5334 0069
Facebook: www.facebook.com/roosnaalliku.moisRoosna-Alliku mõis pakub konverentside ja seminaride korraldamiseks ruume, neist suurim saal mahutab teatristiilis 100 kohta. 
 
Roosna-Alliku mõis on ideaalne paik Teie seminaride, firmasündmuste, vastuvõttude korraldamiseks.
 
17. sajandil rajatud romantiline Roosna-Alliku mõis asub kõigest ühetunnise autosõidu kaugusel nii Tallinnast, Tartust kui ka Pärnust. Selles maalilises Järvamaa paigas põimub elegantsus ja maamiljöö, ajalugu ja tänapäev. Seminaride ja konverentside korraldamiseks sobib ideaalselt mõisa Roosa saal, mis mahutab kuni 100 inimest.

Roosna-Alliku Mõis pakub maitsvat ja kodust toitlustust. Hea seminari aluseks on korralik söök. Maitsev ja tasakaalustatud toit tõstab üldist töö- ja keskendusmisevõimet.
 

Väiksemad saalid: teatristiil/ U- kujuline/ m2
 
Roosa saal  100 in /80 in/ 96,4 m2
 
Sinine jalutusaal 40 in/ 35 in/ 67,7 m2
 
Sinine salong 25 in/ 20 in/ 37,10 m2

 
Tasulised lisateenused:
  • Arvuti
  • Dataprojektor
  • Pabertahvel markeritega
  • Mikrofon
 
Olete oodatud Roosna-Alliku mõisaga kohapeale tutvuma, et veenduda, kui kauni kohaga on tegemist! Selleks palume Teil ette helistada ja kohtumine kokku leppida.
 
 
  
        
 
   
 
Roosna-Alliku Mõis  Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Meelelahutus  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  WIFI  Pabertahvel  Grafoprojektor  Data- projektor  Arvuti laenutamine  Helitehnika rent  Toitlustus ja catering  Ekraanid  Parkimine  TV ja Video  U- kujuline  Teatristiil  Võimalikud ruumide stiilid  Diplomaadistiil  Klassiruumistiil  Kabareestiilis  Külaliste vastuvõtt  Vastuvõtt  Majutuskohad