Roosna-Alliku Mõis

Roosna-Alliku Mõis;
Firma:
Roosna-Alliku Mõis
Telefon:
+372 53 951 687
Facebook: www.facebook.com/roosnaalliku.moisRoosna-Alliku mõis pakub konverentside ja seminaride korraldamiseks ruume, neist suurim saal mahutab teatristiilis 100 kohta. 
 
Roosna-Alliku mõis on ideaalne paik Teie seminaride, firmasündmuste, vastuvõttude korraldamiseks.
 
17. sajandil rajatud romantiline Roosna-Alliku mõis asub kõigest ühetunnise autosõidu kaugusel nii Tallinnast, Tartust kui ka Pärnust. Selles maalilises Järvamaa paigas põimub elegantsus ja maamiljöö, ajalugu ja tänapäev. Seminaride ja konverentside korraldamiseks sobib ideaalselt mõisa Roosa saal, mis mahutab kuni 100 inimest.

Roosna-Alliku Mõis pakub maitsvat ja kodust toitlustust. Hea seminari aluseks on korralik söök. Maitsev ja tasakaalustatud toit tõstab üldist töö- ja keskendusmisevõimet.
 

Väiksemad saalid: teatristiil/ U- kujuline/ m2
 
Roosa saal  100 in /80 in/ 96,4 m2
 
Sinine jalutusaal 40 in/ 35 in/ 67,7 m2
 
Sinine salong 25 in/ 20 in/ 37,10 m2

 
Tasulised lisateenused:
  • Arvuti
  • Dataprojektor
  • Pabertahvel markeritega
  • Mikrofon
 
Olete oodatud Roosna-Alliku mõisaga kohapeale tutvuma, et veenduda, kui kauni kohaga on tegemist! Selleks palume Teil ette helistada ja kohtumine kokku leppida.
 
 
  
        
 
   
 
Konverentsiruumid  Nõupidamisruumid  Peoruumide üürimine  Seminariruumid  Ruumid  Toitlustus ja catering  Helitehnika rent  Võimalikud ruumide stiilid  Teatristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ruum mahutab 51 kuni 100 inimest  Majutuskohad  Ekraanid  WIFI  Külaliste vastuvõtt  U- kujuline  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Kohvipausi teenus  Inva ligipääs  Meelelahutus  TV ja Video  Parkimine  Grafoprojektor  Arvuti laenutamine  Pabertahvel  Data- projektor  Roosna-Alliku Mõis