Kutz Koolituskeskus ja Barbershop

Kutz Koolituskeskus
Firma:
Kutz Koolituskeskus ja Barbershop
Telefon:
+372 51 922 911
Koduleht:
kutzbarbershop.ee
Kutz Koolituskeskus ja Barbershop on koolitusasutus, mis pakub täiskasvanutele mõeldud mitteformaalset haridust ja täiendõpet barberi erialal.
 
Meie juures on võimalik omandada täiesti uus elukutse või täiendada oma olemasolevaid oskusi. Korraldame koolitusi algajatele aga ka juba juuksuri väljaõppe saanutele, kes soovivad põhjalkumalt õppida kõike barberi tööks vajalikku.
 
Õppetöö toimub väikestes gruppides, mis annab võimaluse pühenduda igale õpilasele individuaalselt.
 
Õppekeeleks on meil eesti keel, kuid vajadusel õpetame ka vene ja inglise keeles.
 
 
 
Kes on barber?
 
Otseses tõlkes tähendab see habemeajajat, kuid tänapäevases mõistes on barber palju enam. Ta lõikab juukseid, kujundab soenguid, ajab ja kujundab habet. Lühidalt kokku võttes teeb barber meestele täieliku hoolduse nii juustele kui ka habemele ja vajadusel ka stiilimuutuse. Ta tunneb meeste juuste eripärasid ning just meestele sobivaid lõikusstiile.
 
Mehed pööravad oma välimusele järjest rohkem tähelepanu ning vajavad selleks spetsialiste. Hea barber on kursis viimaste trendidega, oskab anda kliendile soovitusi ja aitab leida kliendile sobivaima lõikuse ja stiili. Samuti oskab ta aidata klienti, kui tegemist on erinevate juuste- või peanahaprobleemidega.
 
 
Kutz Koolituskeskus ja Barbershop  Barbershop Kutz  Koolitused ja kursused täiskasvanutele  ILUKOOLITUSED  Habemeajaja koolitus  Barber  Barberiks õpe  Juuksuri kursused  Juuksurite kursused  Diagonaallõikus kääride ja masinaga  Habeme kujundamine  German Saar 

KOOLITUSKALENDER

Barberi koolitus. Õpi uus amet Kutz koolituskeskuses

2018-12-04

 Koolituse lõpuks oskad Sa kõike vajalikku barbelina töötamiseks. Lisaks orienteerud meeste juuksemoes, tunned juuste ja habeme hooldusvahendeid, oskad esitleda ennast ja oma loomingut

Hind: 2500.00 €
Kestus: 11.00-16.30; 6 kuud
Koht: Tartu maantee 68/1, Tallinn

Telefon: +372 51 922 911