Alar Krautmani TERVISEAKADEEMIA

Alar Krautmani TERVI
Firma:
Alar Krautmani TERVISEAKADEEMIA
Telefon:
+372 551 7 157
Koduleht:
www.krautman.ee
Facebook: www.facebook.com/krautman
Alar Krautmani Terviseakadeemia on täiendõpet ning massaaži- ja loodusteraapiate kutseoskusi andev kool täiskasvanutele. Alar Krautmani Terviseakadeemia OÜ on Eesti Töötukassa koolituspartner.
 
Kooli üks väljund on valmistada ette õpilasi massaaži ja loodusteraapiate kutseeksamiks ning teine väljund on anda täiendkoolitusi massaažiteraapiates ja ka üldisemalt tervisealaseks täiendamiseks. Püüame säilitada tasakaalu akadeemiliste teadmiste ja inimese holistilise käsitluse vahel. Meie koolis on professionaalne meeskond ja pingevaba õhkkond. Meie kooliruumid asuvad Tallinnas ja Tartus, vajadusel õpetame ka mujal Eestis ja välismaal).
 
Terviseakadeemias on võimalik õppida järgmisi erialasid:
Õppimine toimub kaugõppe vormis ja kestab kaks aastat (intensiivõppena 1 aasta).  Õppida on võimalik nii Tallinna kui ka Tartu osakondades. Teie õppimise eest koolis kannab hoolt meie koolipere.
 
Meie koolis õpetavad kogenud õpetajad, kelle kohta leiad infot SIIT.
Meie kooli vastuvõtu tingimused leiad SIIT.
Erialade õppimine meie koolis on tasuline, vaata meie õppemaksu tingimusi.

Jälgi ka meie kooli viimaseid uudiseid ja artikleid  ning kõik täpsed kontaktandmed leiad kontaktide lehelt.
 
 

KURSUSED 
 
Alar Krautmani Terviseakadeemias pakutakse lisaks pikkadele õppeprogrammidele ka erinevate loodusteraapiate ja massaažiliikide lühikoolitust. Valikus on lühikoolitused kui ka täiendõpe edasijõudnutele.
 
Koolituste kalendri leiab meie lehe parempoolselt küljepaanilt.
 
Korraldaja jätab endale õiguse vajadusel koolituskalendris muudatusi teha. 
Lühikoolitustele on oodatud kõik inimesed, kes hoolivad iseenda ja oma lähedaste tervisest ning sooviksid selle kohta rohkem teada. Kursustel osalemiseks ei pea olema läbinud eeldusaineid ei anatoomiast ega füsioloogiast. Algajate kursused annavad algteadmised vastava massaažiliigi võtetest ja nende toimest inimesele.  
 
Täiendõppele ootame massööre ja terapeute, kes sooviksid end oma valdkonnas täiendada või sootuks uue spetsialiseerumissuuna valida. 

 
RUUMIRENT

Pakume ruumide renti kursuste ja koolituste, massaažide, teraapiate, treeningute, nõupidamiste jm läbiviimiseks Kalamaja piirkonnas, Balti jaama lähistel.
 

   
 
Koolitused ja kursused täiskasvanutele  Massaazikursused  Tervisekoolitused  Helitehnika  Helitehnika rent  Teatristiil  Diplomaadistiil  Ruum mahutab kuni 15 inimest   Ruum mahutab 16 kuni 50 inimest  Ravimassaaz  Ilu- ja tervisekursused  Tervis  Jaapani massaaz  Meemassaaz  Spordimassaaz  Tai massaaži algkursus  Lümfimassaaz  Klassikaline massaaz  WIFI  Tai Massaazi jätkukursus  U- kujuline  Vastuvõtt  Kabareestiilis  Klassiruumistiil  Parkimine  Grafoprojektor  Pabertahvel  Data- projektor  Ruumirent  Terviseprobleemid  Tai massaaž  Spordimassaaži koolitus algajatele  Spordimassaaži koolitus  Alar Krautmani Terviseakadeemia  klassikaline massaaž  Eesti pärimusmeditsiin  Idamaade meditsiin  Klassikalise massaaži intensiivõpe  Eesti pärimusmeditsiini intensiivõpe  Lümfimassaaži õppekava  Kaaniravi  Saunateraapia  Meemassaaž  Ajurveda massaaž  Kupu ja gua sha massaaž  Ravimudamassaaž  Massaažikursus Tantsiv Meister  Tsi Nei Tsang kõhuteraapia  Jaapani teraapilise massaaž